Arama sonuçlarınız

1. ishak77

Gore-tex Su Alır Mı ??????

Ynt: Gore-tex Su Alır Mı ?????? arkadaşlar teknik safsatalara inanmayın iki tane gore tex botum var birisi north face vindicator diğerinin markasını hatırlamıyorum su an ikiside gayet te paşa paşa su alıyor içine tabi ki bez ayakkabı gibi değil illaki sapır sapır damlamıyor içine ama...

2. ishak77

Turkiyeye Sevk Yapan Yabancı Outdoor Firmaları

Bot almayı dusunuyorum Ozellikle turkiyeye sevk yapan Firmalar varmı dır? Uygun fiyata nerden buluruz?
  3. ishak77

Temel Dağcılık ve Kamp Malzemeleri

Ynt: Temel Dağcılık Ve Kamp Malzemeleri Ünlü Maceracı Mors Kochanski Çok Güzel Bir Sözü Var the More You Know, The Less You Carry yani Ne Kadar Bilirsen O Kadar Az Taşırsın ;d ;d ;d

4. ishak77

4 mevsim çadırın artısı ne?

Ynt: 4 mevsim çadırın artısı ne? hocam benim sormak istediğim 4 mevsim çadırda içerisi daha mı sıcak oluyor şimdi yoksa tek artısı daha yüksek su geçirmeme özelliğimi ? yoksa 4 mevsim çadırın 4 mevsim kullanıldığını anlayabiliyorum >:( ;) yada 5 mevsim çadır çok zorlu koşullarda içeriyi...
  5. ishak77

4 mevsim çadırın artısı ne?

herkese merhaba sormak istediğim 4 mevsim veya 5 mevsim çadırın artısı nedir? içeride klimamı var? ;D ;D ;D ;D

6. ishak77

Acil durum çantası

Ynt: Acil durum çantası abartı!! :o :o

7. ishak77

Shogun a karar kılmış gibiyim...

Ynt: Shogun a karar kılmış gibiyim... bora'nın serdar kılıç modeli de çıkmış fakat bir türlü link bulamadım
  8. ishak77

Çakı ve Bıçak Seçimi

columbia çakı sahtedir.yani sahte derken aslında çin malı.ve fiyatı en kazıkçı tezgahta 20 tl yi geçmez
  9. ishak77

pala

Ynt: pala aynen çok kullanışlı ve balta kadar olmasada oldukça güçlü

10. ishak77

Google Earthla harita basma

Ynt: Google Earthla harita basma hatırladığım kadarıyla görüntü sekmesinde görüntüyü kopyala butonu vardı ama rotayı kopyalamıyor olabilir

11. ishak77

Shogun a karar kılmış gibiyim...

Ynt: Shogun a karar kılmış gibiyim... shogun değilde bora albatros benim daha çok hoşuma gidiyor sanki doğayda biraz daha uygun gibime geliyor http://www.pasifikcamp.com/default.asp?git=9&urun=70607
  12. ishak77

Hayatı İdame Teknikleri

Ynt: Hayatı İdame Teknikleri bende kendimce bir barınak yapmıştım daha sonra altına hamak gibi yatılacak bir yer daha ekledim ama onun fotoğrafları yok çok basit ( /\ ) şeklinde iki tane karşılıklı kalın dallar birleştirdikten sonra ortaya bir dal hop üzerine bir örtü tabii bu başlangıç kim...

13. ishak77

Türk Outdoor Ekipmanları Üretim Firmaları

aklıma gelen bir kaç firma var tritek (giyim) bora (bıçak) yds (bot) gibi sizin bildiğiniz hangi firmalar var ?
  14. ishak77

Çakı Seçimi Konusunda Yardım

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım Survivor_Man wenger 78 hangi firmadan almayı düşünüyorsunuz bende alabilirim ama bulamadım satılan yer yani şöyle aslında satan yer varda stokllarında üründen yok siz nereden alacaksınız acaba
  15. ishak77

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım fiyatta çok da mübağala yok zaten yurt dışında 69 dolarmı neydi gerbergear.com da yani gümrük filan desen kendin getirsen o fiyata gelir zaten ben istanbul everst outdoordan aldım galiba bende 200 liraya almıştım nakit

16. ishak77

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım m301 de fena değil zaten en sonunda ultimate knıfe bi kalite videso çekip koyucam bu siteye
  17. ishak77

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım valla ben aldım çok başarılı yanında gelen ekipmanlar (fire stater-bileyleyici-çekiç gibi) da çok işlevsel ayrıca şu ana kadar en az 20 tane bilek kalınlığında odun kesmeme rağmen hala en ufak körelme göstermedi hiç de bileylemedim ha şöyle oldu ilk aldığımda...
  18. ishak77

Kampta Sıkılmamak için Yapılması Gerekenler

bazen bizim arkadaşları kampa götürüyorum ya napcaaaaz burda diyenler oluyor ne önerirsiniz bu arkadaşların sıkıntısını gidermek için

19. ishak77

Ynt: Çakı Seçimi Konusunda Yardım 1 çakı dediğin hunharca kullanılmaz bıçak hunharca kullanılır heleki victorinox dan bahsediyorsak bide şöyle bişey var sen eline victorinox alınca zaten kullanmaya kıyamıyorsun ama sana güzelinden bir kaç çakı önereyim...
  20. ishak77

Satılık Outdoor Ekipmanları

Ynt: Satılık Outdoor Ekipmanları karrimorun modeli ne acep

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli