Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supergezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 128
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,807
Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

:'( allah gani gani rahmet eylesin..başımız sağolsun..geride kalanlara sabır diliyorum.... :'( :'( :'(

Etiketler

Adriyatik kıyıları öksüz kaldı. Çok üzüldüm bu haberi okuyunca.
Allah gani gani rahmet eylesin...
Ailesine Allah sabır, sağlık ve uzun ömür versin....

Değerli insan Mekanın cennet olsun.Tüm ailesine ve dostlarına başsağlığı dileriz. Aysel & Ahmet Özek.

Ahh be.Hüseyin Ağabey büyük yolculuğa hazırlanıyorum dediğinde bunu kastettiğini nasıl anlamadım. İnanamıyorum. Yollar ıssız kalacak.

bir turlu yakalayamadigim ®uzgar abi bize roman tadindaki yazilarinla onderlik ettigin yollarda hep kalbimizde olacaksin mekanin cennet olsun..

Allah rahmet etsin. Geride kalanlarına sabırlar diliyorum

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

çok üzgünüm Hüseyin ağbimi kaybettik,Dalyandaki ağacımızın altından bir kişi daha gitti,allah rahmet eylesin,oğlu Can ve Selma hanıma baş sağlığı dilerim.

Allah rahmet eylesin.yakınlarına sabir versin. Cok ozleyecegiz.

Kendisini şahsen tanıyamamayı kayıp olarak gördüğüm Hüseyin beyin, "Rüzgar" lakabıyla anılmaya özen gösterdiğini duymuşdum.
Rüzgar gibi geçtiği bu dünyada, ben kendisini ise, bir "Meltem" olarak hatırlayacağım.
Hani, ansızın esip, geldiği gibi geçen ve ılık nefesi ile içimizi bir anlıkta olsa yaşam sevinci ile dolduran "Rüzgar"lardan...

Forumumuz, kaybı ile fakirleşdi. Avunmak için yazılarını tekrar okuyacağım...

Yakınlarına ne kadar zor olduğunu bilsemde, metanet dileğimle.

Değerli bir insanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz.Sevenlerine sabırlar diliyorum.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun
güler yüzü,
takılmaları,
sohbeti hep özlenecek,
değerli bir büyüğümüzü kaybetmenin üzüntüsü tarif edilemez,
Selma ablamıza başsağlığı ve sabır diliyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

Geri