Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan raptor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,138
Ynt: Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

raptor' Alıntı:
Ahmet abi benden çok bizim hatunun uykuları kaçıyor.yatınca karavandan başka rüya görmüyor.tabii benimde aklımdan ve rüyalarımda var ama bu ara iş güç ramazan ne olduğunu anlamadım.ama gerçekten çok bunaldım.bir an önce her ikimizde karavanın bitmesini istiyor ve bir yerlere kaçmak istiyoruz..
Ya biz ne yapalım Hikmet, Bu zevki ilk defa tadabilmek için nasıl bekliyoruz bir bilsen. Yengede ki heyacanın aynısı bizlerde de kat ve kat fazlasıyla var. Ama dediğim gibi su akacak ve yolunu bulacak az kaldı. Her şey gönlüne göre olsun.

Etiketler

Hikmetim ,bayrama yetişecek diye takıntı yapma.Hayırlısı olsun.Yetişirse ne ala yetişmez ise hafta sonları kaçamaklara devam ederiz. ;)
Selamlar.

Hikmet bey yeni karavanınız hayırlı olsun :smiley:

kaya75' Alıntı:
Hikmetçim hayırlı olsun merakla bekliyorum sonucu

Kadir abi teşekkür ederim.görüşmek üzere.

TUGAY58' Alıntı:
Hikmet bey mütiş bi karavan olma yolunda sert adımlarla gidiyo dilerim bayrama yetişir sizde gönlünüzce tatile cıkarsınız.saygılarımızla Tunay & Tugay.

Tugay bey teşekkür ederim.inşallah güzel olacak.

abdullah tepe' Alıntı:
Ya biz ne yapalım Hikmet, Bu zevki ilk defa tadabilmek için nasıl bekliyoruz bir bilsen. Yengede ki heyacanın aynısı bizlerde de kat ve kat fazlasıyla var. Ama dediğim gibi su akacak ve yolunu bulacak az kaldı. Her şey gönlüne göre olsun.

Abi sende haklısın ne diyeyim.seninde gönlüne göre olsun.kolay gelsin.

rtulun' Alıntı:
Hikmetim ,bayrama yetişecek diye takıntı yapma.Hayırlısı olsun.Yetişirse ne ala yetişmez ise hafta sonları kaçamaklara devam ederiz. ;)
Selamlar.

Rıfat ağbi biraz takıntı yaptım ama sonra boş verdim Abdullah abimin dediği gibi su akacak yolunu bulacak.hafta sonunda sıkıntı yok ağbi o daimi inşallah.görüşürüz.

drares' Alıntı:
Hikmet bey yeni karavanınız hayırlı olsun :smiley:

Haşmet ağbi teşekkür ederim sizinkide hayırlı olsun.selamlar..

Yarın yolculuk var ha Hikmet.
inşallah her şey gönlüne göre olmuştur.
Aracı teslimö ettikden sonra ilk defa göreceksin.
Hadi hayırlısı........

abdullah tepe' Alıntı:
Yarın yolculuk var ha Hikmet.
inşallah her şey gönlüne göre olmuştur.
Aracı teslimö ettikden sonra ilk defa göreceksin.
Hadi hayırlısı........

bu gün trafiğim çok yoğundu mesaj saatime bakarsanız .eve henüz döndüm birkaç saat sonra da Adapazarına yolculuk var .gidip göreceğiz hayırlısıyla inşallah.bakalım nasıl olmuş bizim cengaver...

Hikmet dostum yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun. Dilerim gönlünce bir karavan olur. Takipteyiz.

lukman' Alıntı:
Hikmet dostum yeni gördüm hayırlı uğurlu olsun. Dilerim gönlünce bir karavan olur. Takipteyiz.

Teşekkür ederim Lokman ağbi selamlar..

Evet bu gün karavanımızı görmeye gittik epey bir ilerleme var aksilik çıkmaz ise bayramdan önce teslim alacağız.birde motorsiklet rampası sparişi verdik.işte fotolar...

DSC 0450

DSC 0452

DSC 0446

DSC 0470

bunlarda bir film şirketine yapılan karavanlar dış yapısı aynı . iç donanımları farklı yani bittiği zaman böyle görünecek sadece bizim camlar farklı...

DSC 0468

DSC 0461

DSC 0458

Merhaba, Hikmet bey;
Yarısından çoğu bitmiş, İnşaallah bayrama yetişecek gibi görünüyor.
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza.
Selam ve saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,442
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR