Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan raptor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,202
Ynt: Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

Güzel gözüküyor Hikmet.
Yetişecek. Şimdiden bayram planlarını yapmaya başla.

Etiketler

Hikmet süper görünüyor. umarım bayramı yeni karavanınla geçirirsin.

Hikmet bey..hayırlı olsun..İnşallah kafana göre oluyordur..

ilk kampta karşılaşmak dilegiyle diyelim..

Hikmet kardeşimizin yeni karavanını kutluyor, başarılı bir karavan olduğunu görüp sevincini paylaşıyoruz. Sevdikleriyle birlikte sağlık ve mutluluk dolu gönlünce nice turlarda keyifle kullanmasını diliyoruz.

Hikmet bey
Hayırlı uğurlu olsun şimdiden,bu güzel ilerlemeleri takip ettikçe sizler gibi aynı heyecanı hissediyorum.ALLAH tamamına erdirsin ailenizle birlikte huzur dolu kazasız belasız zevkli geziler diliyorum...

Ayrıca unutmadan benim düldül ünde bir resmini eklemeye çalışıyorum,başarabilirsem sizlerle paylaşıyorum nasipse en kısa zamanda bende sizler gibi harıl harıl çalışmalara başlayabilirim.Tabiiki yeni bir başlık altında siz değerli karavan dostlarımında güzel eleştirel katkılarıyla günün birinde bitirip sizler gibi bu güzel duyguyu yaşarım....

Photo 0136

Temenni ve dileklerini esirgemeyen değerli Gezenbilir dostlarıma, abilerime ayrı ayrı teşekkür ederim..

yetkin' Alıntı:
Ayrıca unutmadan benim düldül ünde bir resmini eklemeye çalışıyorum,başarabilirsem sizlerle paylaşıyorum nasipse en kısa zamanda bende sizler gibi harıl harıl çalışmalara başlayabilirim.Tabiiki yeni bir başlık altında siz değerli karavan dostlarımında güzel eleştirel katkılarıyla günün birinde bitirip sizler gibi bu güzel duyguyu yaşarım....

Yetkin bey zaten aracı almışsınız yani işe başlamışsınız.hayırlı olsun.ALLAH gönlünüze göre versin diyorum.umarım aracı tamamlar ve güzel tatiller yapma fırsatları bulursunuz görüşmek dileği ile .selamlar.(ayrıca araç çok temiz gözüküyor bir usta gözüyle)

Teşekkürler
Evet aracım fena değil temel birkaç özelliğine dikkat edip almıştım.Hidrolik direksiyon,ön camın tek olması,frenlerin orijinal havalı olması ve zaten motor şanzuman diferansiyel genel olarak çok iyi durumdalar zaten gerisinide istediğimiz şekilde kesip biçeceğiz,kısaca çok sevindim sizin gibi bir usta gözüyle temiz gözükmesine,tekrar başarılarınızı diliyorum siz zaten sona yaklaştınız darısı ben ve ben gibi tüm karavan dostlarıma.....SELAMLAR....

Hikmet bey ailenizle birlikde gönül hoşluğu ile kullanın kardeşim.sevgi ve saygılarımızla...Tunay & Tugay

Hikmet bey hayırlı olsun, Allah kaza&beladan korusun.
ustam bitmiş olan bir aracın fotosunu göstermiştiniz orada dikkatimi çeken yaşam aküsü-invertör için ayrıca bagajmı diyim öyle birşey gördüm yaptıran arkadaş iyi düşünmüş umarım sizde talep etmişsiniz, şayet projenizde yoksa mutlaka buzdolabı için yapılan havalandırma gibi enerji kompleksine havalandırma isteyin, genelde koltuk altına yerleştiriyorlar ufak bir dahili havalandırma yapıyorlar buda çok yetersiz kalıyor ve sıcakta veya şarj&deşarj olduğunda koku yayıyor Hatta karavan bir hafta on gün kapalı kaldımı içeri girdiginizde asit gibi gözü yakan bir durumla karşılaşıyorsunuz.
diger hususta, pazarlığı merve hanımlamı yoksa şu an ayrılmış olan niyazi ustayla mı yaptınız? 4.00m 2.15m bu uzunluk KDV dahil 30.000TL yaptırabilirsin sıkı pazarlık yaparsanız yani pazarlığada gerek yokya zaten faturayı kuşa çeviriyorlar. tekrar hayırlı olsun unutmadan aracı bir iki gün test etmeden bilhassa "OCAK-MUSLUKLAR-CAM DESTEK(kırık)v.s" parayı tam ödemeyin. ha ben ödedigim halde bütün kusurlu malzemeleri degiştiler siz yine tedbirli olun...
saygılar/selamlar

yaa hikmet bey unuttum BAĞAJ ı hazır araç orda iken üst bağaj ve merdivenini ustalar nereye ne şekilde montaj edeceklerini daha iyi bildiklerinden ilerde yaptıracaksanız şimdiden orda yaptırın, çünkü güneşpaneli uydu anteni yapacaksanız çok lazım olacak... ;D
saygılar/selamlar

yazer' Alıntı:
Hikmet bey hayırlı olsun, Allah kaza&beladan korusun.
ustam bitmiş olan bir aracın fotosunu göstermiştiniz orada dikkatimi çeken yaşam aküsü-invertör için ayrıca bagajmı diyim öyle birşey gördüm yaptıran arkadaş iyi düşünmüş umarım sizde talep etmişsiniz, şayet projenizde yoksa mutlaka buzdolabı için yapılan havalandırma gibi enerji kompleksine havalandırma isteyin, genelde koltuk altına yerleştiriyorlar ufak bir dahili havalandırma yapıyorlar buda çok yetersiz kalıyor ve sıcakta veya şarj&deşarj olduğunda koku yayıyor Hatta karavan bir hafta on gün kapalı kaldımı içeri girdiginizde asit gibi gözü yakan bir durumla karşılaşıyorsunuz.
diger hususta, pazarlığı merve hanımlamı yoksa şu an ayrılmış olan niyazi ustayla mı yaptınız? 4.00m 2.15m bu uzunluk KDV dahil 30.000TL yaptırabilirsin sıkı pazarlık yaparsanız yani pazarlığada gerek yokya zaten faturayı kuşa çeviriyorlar. tekrar hayırlı olsun unutmadan aracı bir iki gün test etmeden bilhassa "OCAK-MUSLUKLAR-CAM DESTEK(kırık)v.s" parayı tam ödemeyin. ha ben ödedigim halde bütün kusurlu malzemeleri degiştiler siz yine tedbirli olun...
saygılar/selamlar

Sayın Yazer teşekkür ederim pazarlığı Merve hanım ve Erdal bey ile yaptım alkoven kasa ve mobilyalar 30 bin tl evet ama ben camlar tente boyler truma kapı püskülü gibi ekipmanlar eklediğimden fiyat arttı.yan kapakları Erdal bey zaten koyacaklarını söyledi aracı gidince test edeceğim ama sorun çıkacağını sanmıyorum.bazı eksiklikler var kafama yatmayan mesala tavana duvar kağıtında çok fazla ek koymuşlar Merve hanımla bu konuyu görüştüm .istediğimiz zaman ücretsiz olarak değiştireceğini söyledi.üst bagajı bende düşündüm ama arka camı ortalamışlar ve merdiveni koyamıyoruz.o işe sonra bakıcağız artık eğer sakıncası yok ise aracınızın fotolarını ekleyebilirmisiniz..eğer yine sakıncası yok ise telefonunuz mesaj atarsanız sizinle görüşmek isterim benim tel 0532 764 58 08 selamlar

rtulun' Alıntı:
Hikmetim ,bayrama yetişecek diye takıntı yapma.Hayırlısı olsun.Yetişirse ne ala yetişmez ise hafta sonları kaçamaklara devam ederiz. ;)
Selamlar.
Hikmet kardeşim hayırlı uğurlu olsun tez zamanda biter inşallah yolunda buralara düşerse görme şansımız olur.
Ha bitmez ise de canın sag olsun (biter biter) Rıfatın dediği gibi hafta sonu yerin hazırmış uzun süreli yerinde hazır biliyorsun başımızın üstünde yerin var.
Gülderen hanım ve benden sizlere gönül dolusu sevgi ve selamlar. ( Söyle Çiçeğe rüyasında şimdiden eskitmesin karavanı :smiley: )

centilmen' Alıntı:
Hikmet kardeşim hayırlı uğurlu olsun tez zamanda biter inşallah yolunda buralara düşerse görme şansımız olur.
Ha bitmez ise de canın sag olsun (biter biter) Rıfatın dediği gibi hafta sonu yerin hazırmış uzun süreli yerinde hazır biliyorsun başımızın üstünde yerin var.
Gülderen hanım ve benden sizlere gönül dolusu segi selamlar. ( Söyle Çiçeğe rüyasında şimdiden eskitmesin karavanı :smiley: )

Ümit ağbi valla bizimki hergün rüyada karavanla uğraşıyo artık karavanı ne hale getirdi bilmiyorum yapıyomu bozuyomu belli değil ama karavansızlık başına vurdu o belli benden çok karavancı oldu.kısmet olur karavan biterse bayramdan sonra yanına uğruyacağım inşallah kafamda bir rota çizdim bakalım kısmet artık.Gülderen ablama çok selam ederim size iyi tatiller gerçi sizinki pek tatil değil cennete yerleşmek gibi birşey ama .görüşmek dileği ile selamlar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR