Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan raptor Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 126
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,199
Ynt: Benim Karavanım; Peugeot Boxer Alkoven- raptor

Hikmet kardeşim umarız karavanınız istediğiniz doğrultuda ilerliyordur.Bayram sonrası gezinizin paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz sevgi ve saygılarımızla Tunay & Tugay

Etiketler

TUGAY58' Alıntı:
Hikmet kardeşim umarız karavanınız istediğiniz doğrultuda ilerliyordur.Bayram sonrası gezinizin paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz sevgi ve saygılarımızla Tunay & Tugay

ağbi teşekkür ederim valla geri sayım başladı işte bu günler zor geçiyor.bayram haftası almayı planlıyoruz kısmet olur bayram öncesi alırsam bayrama karadeniz bayramdan sonra akdeniz ve ege planlarımda var.tabiki hayat ve mutluluk paylaştıkca güzel.selamlar..

Simdi okudum. Hayirli olsun. Gule gule kullanın. Ltnin pratikligi ile bunu karsilastirin bakalim. Sonuclarini paylasirsaniz sevinirim. T3ten vazgecememe sebebim her yere girmesi. Belki de hersey alismakla ilgilidir. Yinede oyle dar sokaklardan gectim ki bir cok kez, alkovanli olsaydi su an altimda ne yapardım kimbilir diye kendi kendime sordum cogu zaman.

insel' Alıntı:
Simdi okudum. Hayirli olsun. Gule gule kullanın. Ltnin pratikligi ile bunu karsilastirin bakalim. Sonuclarini paylasirsaniz sevinirim. T3ten vazgecememe sebebim her yere girmesi. Belki de hersey alismakla ilgilidir. Yinede oyle dar sokaklardan gectim ki bir cok kez, alkovanli olsaydi su an altimda ne yapardım kimbilir diye kendi kendime sordum cogu zaman.

İnsel ağbi benim için büyüklük ve ferahlık önemli LT de yeterli bir karavandı ama sonuçta bir camperdi .ben kolay alışan bir insanımdır araç farklılığı benim için sürüş acısından önemli değil ben araba ile büyüdüm diyebilirim tekerleri olan veya olmayan her türlü aracı kullanabilirim benim istediğim içinde eve yakın bir konfor ve serilik LT ne olursa olsun yavaş bir araçtı teknolojisinden dolayı. bu aracı seçmemdeki sebeblerden biri motoru 2.8 HDI 127 beygir gücünde yüksek torklu bir araç alkovenli karavan için uygun 110 120 ile devamlı seyehat edebileceğimi düşünüyorum rampadada 90 ın altına düşmesin yeter çünkü ben çalışan bir karavancıyım benim için bu önemli haa birde yakıt bu açıdanda bence en iyi araç bunlar giderken ölçtüm 160 km sürate kadar çıktım 120 nin altına hiç düşmedim 30 krş yaktı.ama yinede yeni haliyle neler olacak tam bilmiyorum bunları yaşayıp paylaşacağım .selamlar..

Hikmet bey karavanınız şimdiden hayırlı olsun. Çok güzel bir haber. Çok sevindim. Ben de 2004 Pejo boxer aldım. Benimkisi Camper olacak. Yakında başlarım. Selamlar.

Sayın Hikmet bey;
aracın gerigörüş kamera baglantısı+kaptan mahaline konacak görüntü aletine kadar hem enerji kablosu hemide kamera kablosunu alt yapı olarak çektirmeyi ve çıtpıt anahtar (aç-kapa) takmasını belirtin, Oto teype bağlı yaşam mahaline koyacagınız kolonlara (höperlör) yine çıtpıt anahtar yanlarına monte etsinler elktirikçi Abdullah ustaya söylerseniz yapar, ya bazen gece vakti seyahat edildiginde arkada yatanlar rahatsız olabilmekteler. ve yemek masasının kasaya (karşısı) oturan aleminyum bir çubuk aparat var onunda yedegini alın, bu parçada sök tak sırasında vida yerleri genişliyor çabuk deforma oluyor + info panele cam siğorta takıyorlar ilk başlarda acemilikten yakma durumu oluyorda sanayiiden yedek alana kadar, bir iki adet ustadan isteyin tlf. bahsettigim yedek malzemeyi istemeyide unutmayın. yaa aslında birçok durum varda örnegin yaşam aküsü olarak Jel akü takmıyorlar sizde degiştirmiyecekseniz daha kasa kapatılmadan şarj ünitesinden yani motordan araya anahtar bırakarak kablo döşettin ama bu en önemli çünkü araç seyir halinde iken çok faydasını görürsünüz.........
saygılar/selamlar ;D

Sn. Yazer ve Hikmet Bey,
Firmanın tesislerini ziyaretinizde sport modeli ile ilgili bilgi alışverişiniz veya inceleme imkanınız oldumu Sport modeli bana çok estetik geldi fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
Kalın sağlıcakla

mabirsen' Alıntı:
Hikmet bey karavanınız şimdiden hayırlı olsun. Çok güzel bir haber. Çok sevindim. Ben de 2004 Pejo boxer aldım. Benimkisi Camper olacak. Yakında başlarım. Selamlar.

teşekkür ederim sizin araçta hayırlı olsun.doğru bir araç almışsınız.inşallah gönlünüze göre bir karavan yaparsınız.görüşmek üzere selamlar..

yazer' Alıntı:
Sayın Hikmet bey;
aracın gerigörüş kamera baglantısı+kaptan mahaline konacak görüntü aletine kadar hem enerji kablosu hemide kamera kablosunu alt yapı olarak çektirmeyi ve çıtpıt anahtar (aç-kapa) takmasını belirtin, Oto teype bağlı yaşam mahaline koyacagınız kolonlara (höperlör) yine çıtpıt anahtar yanlarına monte etsinler elktirikçi Abdullah ustaya söylerseniz yapar, ya bazen gece vakti seyahat edildiginde arkada yatanlar rahatsız olabilmekteler. ve yemek masasının kasaya (karşısı) oturan aleminyum bir çubuk aparat var onunda yedegini alın, bu parçada sök tak sırasında vida yerleri genişliyor çabuk deforma oluyor + info panele cam siğorta takıyorlar ilk başlarda acemilikten yakma durumu oluyorda sanayiiden yedek alana kadar, bir iki adet ustadan isteyin tlf. bahsettigim yedek malzemeyi istemeyide unutmayın. yaa aslında birçok durum varda örnegin yaşam aküsü olarak Jel akü takmıyorlar sizde degiştirmiyecekseniz daha kasa kapatılmadan şarj ünitesinden yani motordan araya anahtar bırakarak kablo döşettin ama bu en önemli çünkü araç seyir halinde iken çok faydasını görürsünüz.........
saygılar/selamlar ;D
.

sayın YAZER teşekkür ederim uyarılarınızı dikkate aldım kısmetse perşembe aracı almaya gideceğim.artık ne kadar olduysa diyeceğiz hayırlısı.selamlar saygılar..

carpediem69' Alıntı:
Sn. Yazer ve Hikmet Bey,
Firmanın tesislerini ziyaretinizde sport modeli ile ilgili bilgi alışverişiniz veya inceleme imkanınız oldumu Sport modeli bana çok estetik geldi fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.
Kalın sağlıcakla

sayın carpediem69 eişm ve ben ilk önce sport model bir karavan istedik fakat sally karavan henüz sport model karavan yapmıyor bu modele bayramdan sonra yapacağını söyledi bizim de o kadar beklemeye sabrımız yoktu.daha sonrada bizim için alkovenli bir karavanın daha uygun olduğunu düşündük ve bu model hakkında bir bilgi almadık.sally karavanın atölyesinde sport model bir karavan bulunmamakta bildiğim kadarıyla daha önce üretmedi.siz sally karavanda yapılmış sport karavanı nerde gördünüz acaba .selamlar

Selam Hikmet
Büyük gün Peşembe ha
Hadi hayırlısı, inşallah her şey gönlüne göre olmuştur.

Sport modeli Saly karavanın değil Başoğlu karavanın imalatıdır.

Hikmet perşembe için kolaylıklar diliyorum,herşey istediğin gibi olur umarım.

Sayın Hikmet bey;
hayırlı uğurlu olur inşallah..... sayın abim mümkün mertebe bir kaç gün lütfen 70 i geçmeyin ve yengem çocuklara ALKOVAN yüksekligi için ALT GEÇİT + ORMAN içi seyahatlerde gizli 1mt yüksekligi ısrarla hatırlatmalarını rice edin.
Herşey gönlünüzce olması dilegiyle hayırlı tatiller dilerim.

carpediem69' Alıntı:
Sn. Yazer ve Hikmet Bey,
Kalın sağlıcakla
sayın abim Saly karavanda sport model şu an için yapmıyorlar. Başoğlu yapmakta onlarda kalıp üzeri çalışma çalışıyorlar yani standart ölçüleri var, IVECO araç üzerinde ısrar ettiklerinden ben yaptırmadım. çünkü 4x4 sprintır bulmuştum. Saly'de alkovanlı yapmakta isabet etirmişim şu an bağaja koymak istemedigimiz valiz,uyku tulumu, müzik aletleri gibi hassas ve gıda kokusundan uzaklaştıklarından alkovan bu gibi durumlar için elverişli oldu.
saygılar/selamlar

sayın Carpediem69 eişm ve ben ilk önce sport model bir karavan istedik fakat sally karavan henüz sport model karavan yapmıyor bu modele bayramdan sonra yapacağını söyledi bizim de o kadar beklemeye sabrımız yoktu.daha sonrada bizim için alkovenli bir karavanın daha uygun olduğunu düşündük ve bu model hakkında bir bilgi almadık.sally karavanın atölyesinde sport model bir karavan bulunmamakta bildiğim kadarıyla daha önce üretmedi.siz sally karavanda yapılmış sport karavanı nerde gördünüz acaba .selamlar
[/quote]

Hikmet Bey,
İlgi ve cevabınızdan dolayı teşekkür ederim. Okuduklarımdam sizlerin karavanı Başoğlu'na yaptırdığınız algısı oluşmuş o yüzden web sayfalarında gördüğüm modelle ilgili görüş alışverişinde bulunmuş olabileceğinizi düşündüm...
Süleyman

yazer' Alıntı:
sayın abim Saly karavanda sport model şu an için yapmıyorlar. Başoğlu yapmakta onlarda kalıp üzeri çalışma çalışıyorlar yani standart ölçüleri var, IVECO araç üzerinde ısrar ettiklerinden ben yaptırmadım. çünkü 4x4 sprintır bulmuştum. Saly'de alkovanlı yapmakta isabet etirmişim şu an bağaja koymak istemedigimiz valiz,uyku tulumu, müzik aletleri gibi hassas ve gıda kokusundan uzaklaştıklarından alkovan bu gibi durumlar için elverişli oldu.
saygılar/selamlar

Sayın Yazer ,
ilgi ve cevabınızdan dolayı teşekkürler..Saly ve başoğlu firmalarını karıştırmışım ...Bu arada Hikmet Beydende sayfasını konu dışı işgal ettiğimden dolayı özür dilerim....

Hikmet kardeşim perşembe umarız mutlu günün olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR