Duster Kış Lastiği

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan youngsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 431
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 140,350

Duster için hangi kış lastiği?

• Goodyear UG8

Kullanılan: 4 12.1%
  • Continental CrossContact Winter

Kullanılan: 8 24.2%
  • Yokohama Geolander I/T GO71

Kullanılan: 5 15.2%
  • Lassa Competus Winter

Kullanılan: 3 9.1%
  • Petlas W651 /Starmaxx W850

• Brigestone Blizzak LM80

Kullanılan: 2 6.1%
  • Pirelli Sottozero3/ Scorpion Winter

Kullanılan: 4 12.1%
  • Sava Eskimo SUV

Kullanılan: 0 0.0%
  • Falken HS 449

Kullanılan: 1 3.0%
  • Diger

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .

Etiketler
Ynt: Duster Kış Lastiği

resimleri zor yükledim..)

Dunlop grandtrek sj6 lg

Lassa iceways

Kumho kw22 b

arkadaşlar bi sualim olacak ben lassa bayisinden 4x4 duster aracım için sipariş verdim.Ancak bana verilen sipariş lastiği snoways 2c modeli yalnız bu lastiğin türüne lassanın kendi sitesinden baktığımda hafif ticari lastiği olarak görünüyo.4x4 araçlar için uygun olan lastik ise competüs winter diye geçiyo.sizce snoways 2c llastiklerde duster için uyumlu olurmu

sonerim75' Alıntı:
arkadaşlar bi sualim olacak ben lassa bayisinden 4x4 duster aracım için sipariş verdim.Ancak bana verilen sipariş lastiği snoways 2c modeli yalnız bu lastiğin türüne lassanın kendi sitesinden baktığımda hafif ticari lastiği olarak görünüyo.4x4 araçlar için uygun olan lastik ise competüs winter diye geçiyo.sizce snoways 2c llastiklerde duster için uyumlu olurmu

Aracımda bende competus winter kullanıyorum tek seçenek var zaten lassa da kendi sitesine de girerseniz görürsünüz isterseniz satıcıyla tekrar görüşün.

Can bey, ben de geçen kış aynı hataya düştüm. c tipi lastik aldım. Bizim araclara c tipi (kargo tipi) lastik olmuyor, yük endeksi yüksek ve sert lastikler. Çukurlar ve engebelerde ön düzeni ve amortisörleri bozar dediler. 1 ay kullandığım lastikleri satıp, 98 yük endeksli kış lastiği aldım. aman c tipi hafif ticari lastiği almayın.

mancar' Alıntı:
Aracımda bende competus winter kullanıyorum tek seçenek var zaten lassa da kendi sitesine de girerseniz görürsünüz isterseniz satıcıyla tekrar görüşün.

can bey bende siparişimi değiştirip competüs winter yaptım nasıl memnunmusunuz lastiklerden kışın kullandınızmı

sonerim75' Alıntı:
can bey bende siparişimi değiştirip competüs winter yaptım nasıl memnunmusunuz lastiklerden kışın kullandınızmı

Veteriner bir arkadaşımda Duster 4X4 var. O da C. Winter kullanıyor. Geçen kış ,gece gündüz, kar buz dinlemeden dağ köylerine gitti geldi. Çok memnun...

arkadaslar godyear a gıttım adam bana 4 *4 lastıgı kulanman lazımdedı 300 tl T SINIFIYMIS,

H SINIFI OLAN otomobılmıs 265 tl onun fıyatıda petlas 235 tl pırellı 265 tl lassa 275 tl

sonerim75' Alıntı:

En doğrusunu yapmışsınız. Ben geçen kış boyunca karlı dağ yollarındaydım, memnunda kaldım. Bazı denemeler de yapmıştım performansı nasıl diye. Süratlenip ani durmalarda fren mesafesi gayet iyiydi ve herhangi bir kızaklama yapmamıştı. ABS de devreye oldukça geç giriyordu. Tabi bu ne kadar hızlı gittiğinize bağlı olarak değişir. Hatta sırf buz olan eğimli bir yere girmiştim herhangi bir kayma yaşamamıştım.

vay be lassa geçen sene 245 tl idi şimdi 275 olmuş. ben continantel aldım geçen sene ContiCrossContact Winter %20 indirim ile 265ti yanılmıyorsam fiyatı ve çok memlundum geçen sene hiç zincir takmadım metreyi bulan karda ve köy yollarında. continin bu baharda bir lastiğini gördüm yeni competus wintere benziyordu deseni şimdi bulamadım acaba ellerindeki stoğu bitirip demi piyasaya sürecekler yenisni

mancar' Alıntı:
En doğrusunu yapmışsınız. Ben geçen kış boyunca karlı dağ yollarındaydım, memnunda kaldım. Bazı denemeler de yapmıştım performansı nasıl diye. Süratlenip ani durmalarda fren mesafesi gayet iyiydi ve herhangi bir kızaklama yapmamıştı. ABS de devreye oldukça geç giriyordu. Tabi bu ne kadar hızlı gittiğinize bağlı olarak değişir. Hatta sırf buz olan eğimli bir yere girmiştim herhangi bir kayma yaşamamıştım.
can bey bişi daha sorcam lastik basıncını kaç psi yapmam gerekiyo siz kaç yaptınız.

Continentallerle aynı bastıklarını hatırlıyorum hatta sormuştum bu tarz kış lastilerinde bir farklılık var mı diye yok demişlerdi 29-30 psi basmışlardı.

JAPON TOYO VAR BİRDE ONA BAKIN ARKADAŞLAR. BEN YENİ ALDIM FİYAT OLARAKDA UYGUN. 200 TL ADEDİ. DESEN FALAN GÜZEL.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR