İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,484
Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Arkadaşlar dün ben işten çıktıktan sonra takip edemedim, (genelde işyerinde masaüstü pc'den giriyorum foruma) Turbonun dün açtığı konu ne oldu? Adminler tamamen silmiş galiba konuyu :eek:

Etiketler

yasinblgc' Alıntı:
Arkadaşlar dün ben işten çıktıktan sonra takip edemedim, (genelde işyerinde masaüstü pc'den giriyorum foruma) Turbonun dün açtığı konu ne oldu? Adminler tamamen silmiş galiba konuyu :eek:

Bende o konuyu arıyom ama bulamıyom herhalde tamamen silinmiş :smiley:

Evet görmedim böyle saçma sapan bişey

iPhone Tapatalk

harbiden sopalık bir şerefsizsin.acil psikiyatra görün.birinin elinde kalırsın reel hayatındada böyle kanalizasyon beyinliysen.mikrop

bence arkadaşın hiçbir gerçek problemi yok ve düşünecek çok vakti var o yüzden böyle şeylere kafayı takıyor.
ama yanlış forum seçmiş, burası dağ bayır gezme sitesi, sosyoloji felsefe vs sitesi değil.
urfada oxford olsaydı ne cevherler çıkardı böyle insanlardan... :D
memleket meselesi, ama biz çözemeyiz.
haydin dağılın.. konuyu da mümkünse bir modaratör silsin.

donanimhaber.com da felsefe sitesi değil ama orayı da karıştırmış. Üstelik bunu gururla söyledi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

biraz bekleyin arkadaşlar ben tüm sorunlarınızı çözeceğim çıldıra gidip.zamanı gelince onu çıldır gölüne atıp gölün üzerinin buz tutmasını bekleyeceğim sonra buzlar eriyince iyileşmiş olarak çıkar oradan sanırım :D yada turboyu bir tamircinin eline bırakıp deliklerini tıkamasını kaçak yapmamasını sağlarız bu da bir çözüm değilmi ama.madem burası forum ve paylaşımda bulunuyoruz onun da derdine çare olalım elbet birilerinin yolu düşer oraya

Haklısın hakkı bey.Ancak bu arsız kapıdan kovuyorlar bacadan giriyor. Bakalım atıldı yine sanırım, dünden beri yok ortalıkta, dahada gelirse zaten artık sil baştan olur. ;D ;D ;D ;D

turbolinea üyeliğimin de açılmasını rica ediyorum.böyle kaçak göcek yazmak zoruma gidiyor.

doğruları söylediğim zaman nedense hakaret etmeye başlıyorsunuz.

pes vallahi inanamıyorum bir insanda bu kadar yüzsüzlük olurmu diye.insanları karalayıp birde ben faşist değilim diyebiliyor böyle birşey görmedim daha.

hakkı57' Alıntı:
pes vallahi inanamıyorum bir insanda bu kadar yüzsüzlük olurmu diye.insanları karalayıp birde ben faşist değilim diyebiliyor böyle birşey görmedim daha.

az önce hakaret ettin bana...beni eziyorsunuz...zoruma gidiyor ezmeniz...sizi terbiyeye davet ediyorum arkadaşlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR