İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turbolinea Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 106
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,484

Etiketler
Ynt: İnsanların Kötü Niyetli Olması Ve Güvendiğin An İhanet Etmesi.

Bırak be ,senin doğrun falan lazım değil kimseye, kafanda kurduğun kurguları okuyup duruyorsun.
Bak sana yardım etmek isteyen doktoru bile çileden çıkarttın. Git bi tedavi olmaya gayret et. İstersen gel Ankara'da seni görüştüreyim, pisikiyatristlerin çoğunu tanırız.
Bu şekilde toplum içine giremezsin, devamlı ağlama, devamlı dert var sende. Dert herkeste var.

turbolinea2' Alıntı:
az önce hakaret ettin bana...beni eziyorsunuz...zoruma gidiyor ezmeniz...sizi terbiyeye davet ediyorum arkadaşlar.

az önce değil sadece ondan öncede ettim.ağlamayı sızlamayı kes de biraz adam ol beni eziyorsunuz beni eziyorsunuz diyip duruyorsun adam akıllı şeyler yaz da herkes seni adam yerine koysun.insanları çileden çıkardın ama kendini mazlum göstermekden de utanmıyorsun.bu sapkınlıkların için uygun forumlar vardır illaki git oralarda kendin gibileri bul ve aşık gibi atışıp dur.

YavuzÇ.' Alıntı:
Bırak be ,senin doğrun falan lazım değil kimseye, kafanda kurduğun kurguları okuyup duruyorsun.
Bak sana yardım etmek isteyen doktoru bile çileden çıkarttın. Git bi tedavi olmaya gayret et. İstersen gel Ankara'da seni görüştüreyim, pisikiyatristlerin çoğunu tanırız.
Bu şekilde toplum içine giremezsin, devamlı ağlama, devamlı dert var sende. Dert herkeste var.

ben senden sadece terbiyeli davranmanı bekliyorum.

dert anlatmıyorum ayrıca...geçen insanların yaptığı yanlışı yaşadıklarımı anlatıyorum.

ben beladan uzak dursam da toplum kötü niyetli olduğu için bela gelip yakama yapışıyor.sorun bende değil.sorun toplumun kötü olmasında.

diğer üyeliğimin verilmesini rica ediyorum.

ve ayrıca ben kötü biri değilim.sadece kötü niyetli toplumdan dolayı sorunlar yaşamış ve parasal sorunları olan biriyim.

hakkı57' Alıntı:
az önce değil sadece ondan öncede ettim.ağlamayı sızlamayı kes de biraz adam ol beni eziyorsunuz beni eziyorsunuz diyip duruyorsun adam akıllı şeyler yaz da herkes seni adam yerine koysun.insanları çileden çıkardın ama kendini mazlum göstermekden de utanmıyorsun.bu sapkınlıkların için uygun forumlar vardır illaki git oralarda kendin gibileri bul ve aşık gibi atışıp dur.

ben masum bir insanım kardeşim...geri dönüp de size hakaret etmedim. sizden sadece iyilik dostluk bekliyorum. insanların şu an bile yaptıkları kötülükleri anlatmayayım mı forumda?

turbolinea2' Alıntı:
ben masum bir insanım kardeşim...geri dönüp de size hakaret etmedim. sizden sadece iyilik dostluk bekliyorum. insanların şu an bile yaptıkları kötülükleri anlatmayayım mı forumda?
Gezenbilire gelip milletin arabasına külüstür diyon daha ne olsun, yedi sülalene küfretmediklerine şükret bence.
.

Turbo senden iyi siyasetçi olur,çıldırda git bi partiye falan üye olsana?

yazık valla senin ana babana acıyorum ben.allah bilir senden ne çekmişlerdir.allah akıl fikir versin sana senle uğraşılmaz.

YavuzÇ.' Alıntı:
Turbo senden iyi siyasetçi olur,çıldırda git bi partiye falan üye olsana?
Ya bi git hiç bi skim olmaz bundan.... Eczaneyi de maliye oyacak yakında bütün satışlar forumda uçuşuyor, kaçak çalışma saatleri vs, maliye oymasa eczacılar birliği oyacak:smiley:))

turbolinea2' Alıntı:

anlatmaaaaa :mad: :mad: :mad:

sana soran oldumu insanların yaptıkları kötülükleri? bu forumda bir dünya insan var herbirinin ayrı ayrı sıkıntısı vardır,herbiri ayrı ayrı insan dan kötülük görmüştür.ama kimse bunları senin anlatmanla anlayacak kadar zeka seviyesi düşük değildir herşeyin farkındadır. o yüzden senin anlatmana ihtiyacı yok kimsenin.insanlar bu tarz sorunlarından kaçmak için bu forumda.ya bu foruma uy yada git insanları rahat bırak.

hakkı57' Alıntı:
anlatmaaaaa :mad: :mad: :mad:

sana soran oldumu insanların yaptıkları kötülükleri? bu forumda bir dünya insan var herbirinin ayrı ayrı sıkıntısı vardır,herbiri ayrı ayrı insan dan kötülük görmüştür.ama kimse bunları senin anlatmanla anlayacak kadar zeka seviyesi düşük değildir herşeyin farkındadır. o yüzden senin anlatmana ihtiyacı yok kimsenin.insanlar bu tarz sorunlarından kaçmak için bu forumda.ya bu foruma uy yada git insanları rahat bırak.

BÖYLE ŞEYLERİ FORUMLARDA ANLATANLAR DA VAR.YAŞADIKLARINI...

turbolinea2' Alıntı:
BÖYLE ŞEYLERİ FORUMLARDA ANLATANLAR DA VAR.YAŞADIKLARINI...

BEN BU FORUMDA GÖRMEDİM HİÇ ARAMADIM DA ÖYLE BİR KONU ÇÜNKÜ SORUNLAR İÇİN BURADA DEĞİLİMMMM. GİT O BAHSETTİĞİN FORUMLARDA GEZ PAYLAŞŞ :mad: :mad: :mad: :mad:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,441
Kayıtlı Üye Sayımız
172,097
Kaydolan Son Üyemiz
nakturk25

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR