ilkakdeniz kullanıcısının son içeriği

1. I

Vx 80 Fiyatları

Ynt: Vx 80 Fiyatları Normal mi? valla alacakla satacak kişinin arasındaki bir durum. VX 80'ler çok güzel araçlar bir ara çok düşündüm peşinde koştum ama nasip değilmiş. 50-55 liralar benim kanaatim en son 98 yılında üretilen araçlar için gereğinden çok para...
  2. I

Suzuki Grand Vitara XL7 2.0 TDI

Ynt: Suzuki Grand Vitara XL7 2.0 TDI beğendiğim bir araç iyi günlerde kullanın.
  3. I

yardım lütfen disco 2 v8 hk

Ynt: yardım lütfen disco 2 v8 hk valla öyle bir sistem varsa bile benim sigara dumanımı atamıyor o halde ve bende de o ses geliyor kontağı ilk çevirdiğim zaman marşa basmadan hemen önce. eğer bu ses ise konjektör olabilir mi acaba diye düşünüyorum.
  4. I

satılık ılanlarında plaka gızleme

Ynt: satılık ılanlarında plaka gızleme çıkan sonuç isteyen kapatır iteyen kapatmaz. bu satmakla almaya meyledenden ötesini de ilgilendirmez.
  5. I

usta hevesli, acemi araziciye yardım

Ynt: usta hevesli, acemi araziciye yardım bana en büyük sorun zebra deseni gibi geldi :) ne yalan söyleyeyim bene ilgilendim araçla ama klima benim için olmazsa olmazlardan sırf bu yüzden def sahbi olamayacağım galiba ;D ;D
  6. I

Ynt: satılık ılanlarında plaka gızleme işte damdan düşenin halini bilen :)
  7. I

Arazide Cherokee 4.7 mi, Yoksa Range Rover P38 4.6 mı ?

Ynt: Arazide Cherokee 4.7 mi, Yoksa Range Rover P38 4.6 mı ? bunun altına her türlü imzamı atarım ;D ;D ;D
  8. I

Kefken-Cebeci civarına jeeple gitmeye değer yer varmı ?

Ynt: Kefken-Cebeci civarına jeeple gitmeye değer yer varmı ? sayın s.ender farkettiniz mi bilmiyorum bir kaç konudaki mesajınızı da gördüm her cümleniz ayrı bir mesaj olarak düşüyor ve okurken yoruyor insanı bir sorun var galiba bilgisayarda ya da internette...
  9. I

MERCEDES UNIMOG U4000 - KARAVAN

Ynt: MERCEDES UNIMOG U4000 - KARAVAN sloganı da güzelmiş :)
  10. I

Ynt: satılık ılanlarında plaka gızleme şimdi bakıyorum 2 sayfa yazı yazılmış herkes düşüncesini belirtmiş ben debir düşüm yapayım dedim. daha önce sahibinden.com'da araç satamamış birisi olarak düşüncelerimi ifade edeyim bir de olayın bu boyutundan bakalım; 2005 model Ford Focus C-max aracımda...
  11. I

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları lokman yavuzmuş pardon.
  12. I

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları antalya grubundan lokman07karasahin ile irtibata geçin araç onundu yanılmıyorsam aracı da yine antalyadan ahmet usta yaptı
  13. I

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları yeni aracınız sanırım hayırlı olsun güle güle kullanın..
  14. I

NİHAYET : )) Kardeşliğe Bir Üye Daha Geldi : ))

Ynt: NİHAYET : )) Kardeşliğe Bir Üye Daha Geldi : )) hayırlı olsun. diff kısmını tam anlayamadım?
  15. I

Discovery II V8 Artık Beraberiz

Ynt: Discovery II V8 Artık Beraberiz ismail abi teşekkür ederim. gören gözün güzelliğinden o :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri