lokosit kullanıcısının son içeriği

1. lokosit

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhaba Bende sorunda motorize oldum..:D Daelim S3 Advance 250 scooter sahibiyim. Hobi amaçlı aldım ve iyikide almışım çok güzel stresimi alıyor. Hepinize kazasız belasız sürüşler.. Mete Güney Balıkesir
  2. lokosit

L200 Yakıt Durumu

Ynt: L200 Yakıt Durumu Yukarıda Ahmet bey özetlemiş ama ilavem olacak benim L200 tavan aydınlatmaları aracın hızını kesiyor ve 2lt fazla yaktırıyordu.
  3. lokosit

L200 Hakkında Yardım

Ynt: L200 Hakkında Yardım L200 ü kullanmak İnsignia kullanmaktan daha keyif verir. Sürüşü keyiflidir ama 4x2 de yol tutuşu yoktur.. 4x4 alırsanız 4H modunda yol tutuşu muhteşemdir. 2H modunda oda çok güvenli değil. Benimde Rottweiler'im var ve L200 varken çok rahat ediyordum, şimdi bir gaflette...
  4. lokosit

Mitsubishi L200 4X4 Çift Kabin Instyle AT

Ynt: Mitsubishi L200 4X4 Çift Kabin Instyle AT
  5. lokosit

Mitsubishi L200 4X4 Çift Kabin Instyle AT

Ynt: Mitsubishi L200 4X4 Çift Kabin Instyle AT Gitmesine gider ama aks kırabilir, anormal yakıt tüketimi olur, lastikler hemen biter.
  6. lokosit

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok Mitsubishi servisi özellikle Ralliartlı ise yaz kış 4h modunda kullanılmasını öneriyorlar. Ralliart kullanım kılavuzunda da bu uyarı vardır. L200 2h ve 4h yakıt tüketimi 1-1,5lt fark etmektedir.
  7. lokosit

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok Bence çok mühim. Sadece kuru asvalt değil yağmurlu havada da 4x4 modunda seyretmek güvenlik demektir. L200 ile yağmurlu havada 4x2 modunda seyahat ederken fazla süratli gitmeseniz bile yol tutuşu inanılmaz zayıflıyor, ansızın kendinizi yol dışında bulabilirsiniz...
  8. lokosit

Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi teşekkürler bana göre bu durumda 2 çekerle gitmenin pek bi anlamı yok.
  9. lokosit

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Yakıt açısından bariz fark oluyormu? L200 de yaklaşık 1-1,5lt fark ederdi
  10. lokosit

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi yeni aracımla 4x2 modunda hiç gitmediğim için bilmiyorum ama eski aracım L200 de 4x4 ve 4x2 seyretmek arasında çok fark vardı. Özellikle yağışlı havada...
  11. lokosit

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Öyleyse araçlarımız asvaltta seyahat ederken 4x2 gitmenin yakıt açısından fazla bir farkı olmayacak değilmi? Yaz kış auto modunda seyahat etmek herhalde en doğrusu, çünkü güvenlik ve yol tutuşu çok farkediyor.
  12. lokosit

Ynt: Dacia Duster 4WD Çekiş Sistemi Ümit bey merhaba bende Koleos kullanıcısıyım, yakın gördüğüm için soruyorum:) Bizim araçlar videodan anladığım kadarıyla auto modunda 4x2 yol alıyorlar ama ihtiyaç varsa arka tekerler devreye giriyorlar doğrumu?
  13. lokosit

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok Bayiye gidip sorduğumda gerektiğinde kendiliğinden 4x4 moduna geçiyor demişlerdi. Demekki yalanmış..
  14. lokosit

Volkswagen - Amarok

Ynt: Volkswagen - Amarok Amarok sürekli 4 çekermi? Değilse asvaltta kuru zeminde 4x4 gidebiliyormu. Yani L200 de olan süperselect 4x4 sistemi varmı?
  15. lokosit

Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Balıkesir Grubu Serbest Muhabbet Köşesi Buyrun... https://www.facebook.com/groups/113598575321580/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri