tayfundenizler kullanıcısının son içeriği

1. T

Karavanı Yurt Dışında Bırakma Konusunda Yardım.

Bu karavan Türk kanununa göre yapıldığı için 750 kg altı Türkiye de tüv veya herhangi bir kontrolü yok. ( Avrupa da var mı bilmiyorum. ) ( tip onay ,fatura, sanayi bakanlıgı kaydı, şasi numarası var.) Yabancı sahipli bir karavan alınabilir ama sizin eşiniz oldugu için musamaha gösterilir...
  2. T

Karavanı Yurt Dışında Bırakma Konusunda Yardım.

Merhaba. 750 kg altı karavanımı arkadaşımın aracıyla yurt dışına götürmek istiyorum. Avrupa seyahati bitince italya yada fransada karavan park yerinde birakmak istiyorum. sonra arkadaşım araç ile dönecek. Bu işlemde tecrübeli arkadaşlara sorularım var. 1. Karavan yurt dışında ne kadar...
  3. T

Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Benim aracım sizinkiyle aynı ruhsatında kamyonet yazıyor.. parantez içinde arazi taşıtı.
  4. T

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Belge sadece araca aitmi bilmiyorum. yani sizede yararmı.. Ama benimkinde bu araca ait olduguna dair tum detayları vermişti kendileri.
  5. T

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Ben aracı aldığim degerin yaklaşık. 3 katı bir değer ödediğimi söyledim kendilerine. Dünya üzerinde kaç tane aracı bir insan alıp. üzerine bu kadar masraf eder. Hatta bu araçla balkanlar belkide Monaya kadar bir tur planlıyorum. Ve aracımı yolda...
  6. T

Defender Pick Up İle Balkanlar Gezisi İçin Araç Yaş Sınırı Varmı..

Merhaba arladaşlar. 1992 defender pickupim ile balkanlarda gezi planı yapıyorum. Genelde düşündüğüm rota daha çok sahil kenarları.. Kafasında böyle bir plan düşünen varmı. Güncel hesaplamaları ve rotaları yaparız. Bu arada ilave edeyim bu ülkelerin çoğuna defalarca denizden gittim çok...
  7. T

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Aracı, fabrıkasıyla bir takım tartışmalar ve çagrı merkezinin yetersiz ilgisine ragmen. fabrikadan aracın trafik uygunluk belgesini aldım. artık araç hakkında her turlu degişikligi yapabiliyorum..
  8. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Evet vanlar hakkında tecrubem yok bır arkadaşıma rıca ettım onunla bır sure kullanacagım. bır kaç saat kadar. Van tecıh etmemdekı sebep alan 15 m3 kadar duşunuyorum içinde takımlar olacak kucuk bır atelye ortamı. Kapalı olması benım için olumlu geldi.
  9. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Servis aracı düşünüyorum kapalı kasa panel van. o sebepten satmak istiyorum. İçinde takımlar olacak.
  10. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Arkadaşlar istemeyerek defenderimi satmak zorunda kalıyorum. Forumda arkadaşların yazdığı cevapların doğruluğunu gördüm. İşimden dolayı yılda binlerce kilometre yapıp Avrupayada aynı araçla gitmem gerekiyor. Bu iş defendele olmayacak. İlgilenelere aracın...
  11. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Fatih bey 1.22 lik gurup dilsileri icin telfonunuzu verirmisiniz.
  12. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Uygun görürseniz size özelden fotolarını atarım. Fakat Mailinizi göremedim.
  13. T

Defender 110 Hız Sorunu

Ynt: Defender 110 Hız Sorunu Aracın boya ve kaportası komple toplandı. albenısı çok guzel. metal mavi yapıldı. komple aluminyum. Ama su son uygunluk belgesinden sonra gözüm korktu biraz. otokara defalarca yazdım hala cevap verecekler. Dediginiz gibi %99 aracın orijinal motoru olmalı prosedur...
  14. T

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Ruhsata tekrar baktım Kamyonet ( tenteli kasa ) yazıyor. Arazı taşıtı ibaresi yok..
  15. T

Ynt: Defender Kamyonet Ruhsat Sorunu Acil Yardım Benimde aynı sorunum var ama durumu tam olarak anlamadım. Bu aracın plakası rize ama araç bursada, şimdi plakayı degiştirmek istiyorum. Bursa yapacağım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR