teal kullanıcısının son içeriği

1. teal

İzmir Fuarı’nda Denizciler İçin Bir İlk

Ynt: İzmir Fuarı’nda Denizciler İçin Bir İlk nihayet izmirde tekne için bir faaliyet umarım adam akıllı düzgün bir organizasyon olur. daha önceki fuarımsı organizasyonlar cok yetersiz di..
  2. teal

Teknelerde Kullanılan Motorlar

Ynt: Teknelerde Kullanılan Motorlar benzin veya mazot kullanan bu motorlar cok kuvvetli. Fakat son yıllarda tekneler için ister dıştan takma ister tekne içine yerleştirilen akü veya jeneratör takviyeli elektrikli motorlarda üretilmekte. cok yaygın olmasada baya ilgi çekiçi ve kuvvetli elektrik...
  3. teal

Farklı Bir Jeep xj, No Gas, No Emissions, No Problem

Ynt: Farklı Bir Jeep xj, No Gas, No Emissions, No Problem aslında cok verimli oldugunu zannetmiyorum. Fakat saygı duymak lazım adama günümüzde bir çok araç üreticisi ceşitli sebeplerle elektirikli veya akülü, artık her ne dersek, alternatif yakıtlı araçları yaygın bir şekilde üretemiyor...
  4. teal

Jeep Cherokee Owners Manuals

Owners Manuals JEEP Cherokee http://jeepgarage.free.fr/ownersmanual.html arayana kolaylık olsun
  5. teal

Ynt: Farklı Bir Jeep xj, No Gas, No Emissions, No Problem xj daha ağır zannederdim.Çok derli toplu bir araç herşeyi yeteri kadar.Amerika satış rakamarı komik ötesi, biz burda belki 20 kere düşünüyoruz. LPG yakıt tüketimi rakamları 100 km 12,5-13 lt (şehir dışı) rakamları cok makul daha ne...
  6. teal

Ynt: Farklı Bir Jeep xj, No Gas, No Emissions, No Problem Xj gibi ağır bir araca elektrik motoru takmak cılgınca birşey. Xj hayranı olarak ve almaya niyetli biri olarak beni ürküten tek şey yakıt maliyeti. Uzun gezilere cıkmayı planlıyorum, örnek olarak likya yolu gibi parkurlar. Bakalım, zaman...
  7. teal

Daha önceden bu konu forumda verildimi bilmiyorum ama meraklısının ilgisini cekecegine eminim. http://www.driveev.com/jeepev/home.php Bu sayfayı çok inceleyemedim, fakat gördügüm kadarıyla çılgınca birşey. Elin amerikalısı bile benzin fiyatlarından bıkmış anlaşılan.
  8. teal

Uygun Bir Arazi Aracı Olabilir mi ?

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Biraz sabirlı davranıp iyi araştırmak lazım. Forumun diğer konu başlıklarında G.C zj kasaların ve xj lerin lpg ile gayet ekonomik (en azından şimdilik) olduğunu okudum ve bu beni oldukca etkiledi. Umarım bende kısa zamanda bu araçlardan birinr sahip...
  9. teal

merhaba aracınızın yakıt harcama verileri nelerdir. Birde bu aracların en belirgin sorunları veya en önce nelerine dikkat etmeliyiz. şu an beklemedeyim uygun birtane bulunca almayı planlıyorum. günlük kullanımı fizibilse şu anki aracımı satıp almak isterim
  10. teal

XJ ler fiyat bakımından yüksek olması hakkaten ilginç. bende sizin gibi zj lerin dezavantajı varmı bilmiyorum, ama gördügüm kadarıyla yok gibi kullanmadımda.Bir de yeni teknoloji, ne kadar çok elektronik o kadar sorun. Günümüz şartlarında saçma sapan yakıt masrafları uzun yolculuklarda...
  11. teal

verdiğiniz bilgi için teşekkürler.
  12. teal

Yorumunuz için teşekkürler. Bende sizinle aynı fikirdeyim. Forumda benim gibi meraklılar için cok önemli bir bilgi kaynağı, aslında burdaki herkeze çok teşekkür etmek lazım. Sahip olmadımız tecrübeyi bu bilgilerden kazanmaya calışıyoruz ki buda zamandan cok tasarruf sağlıyor. Bu araçları ikinci...
  13. teal

fiyat avantajından dolayı bu arabalar ilgimi cekti. Arazi koşullarında bu araçlar nasıldır. mecburen sehirde yaşıyorum ama uzun yolculuklar yapıp doğa gezileri cokta ağır olmasada offroad koşulları için ne sonuçlar alabilirim. http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=1547897...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri