TeMu kullanıcısının son içeriği

1. TeMu

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı son gezinizin foto ve videolarını merakla bekliyorum şaban usta :)
  2. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı biraz uzak kaldım kusura bakmayın dediğiniz gibi araştırmanız doğru bende aynı tabloyu eklicektim buraya. Ben 4,11 kullanıyorum 37/14.5 lastiklerim var 4 ileri t176 şanzıman ile memnunum fakat ben asfaltta da aracımızı kullanıyorum günlük hayatta. 6 silindir...
  3. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Doğrudur bende aynı fikirdeyim aslında ama çok merak ettiğim bir sistem çünkü arazide bazen direksiyonun gücünün yetmemesi gibi problemler gördüm ama dediğiniz gibi asfaltta çok büyük sorunlar çıkarabilir. Şaban usta ayna mahruti oranını sordum çünkü...
  4. TeMu

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası bu sistemi tarsusta Can Yalçın isimli Cherokee kullanan arkadaşımız kullanıyor çok memnun yapması da bir o kadar basit yurt dışından kesinlikle siparişe gerek yok kanımca.
  5. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Selamlar, Ayna mahruti oranınız kaç acaba ? ve en çok merak ettiğim direksiyon sisteminizden memnun musunuz ? hem arazide hem asfaltta kullanılacak bir araca tavsiye eder misiniz?
  6. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı heyecanla test sonuclarini bekliyorum foto ve videolar da olur işallah
  7. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı benim yaşadığım tecrübe şöyle olmuştu yeni almıştım o zaman kilitlerimi ( OX locker ) manuel %100 kilit ilk kullandığım zamanlardı kar da offroad yaparken viraja geldim aracım dönmüyordu düz gidiyordu bir çok kez denedim olmadı daha sonra farkettim kilitleri...
  8. TeMu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı O kaynak için kendi şahsi fikrimi söylemek isterim bir araç dönüş yaptığı sırada aracın tekerlerinin tur sayıları farklı olur o kaynatılan ıstavrozların görevide budur zaten. Detroit %100 kilit düz giderken evet %100 kilitli devrededir ama dönüş sırasında...
  9. TeMu

455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi

Ynt: 455 HP V8 Beklediğimiz Motor Geldi Suanda Tarsusta cok yakın bir abimizde tek el değiştirdi yani, bir ara satmayı düşündü ama vazgeçirdik tabiki :) pek deneme fırsatımız olmadı bazı sorunlarla karşılaştık bu kış bol videoları olacak
  10. TeMu

off-road için pickap mı jeep mi ?

Ynt: off-road için pickap mı jeep mi ? Sizin isteğinize göre arazi aracı toyota vx80 kesinlikle araştırın derim. Türkiyede bir grand cherokee çılgınlığı var işallah sizde bu çılgınlığa katılmazsınız :) lada tavsiye etmem motor gücü çok zayıf insanı kanser ediyor. defender için yorum yapmam...
  11. TeMu

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Gerçekten çok güzel oldu fakat resimlerden gördüğüm kadarıyla söylüyorum sanki ön taraf daha sarkacak mesafesi var gibi görünüyor yalnız amortisör izin vermiyor boyu yetmiyor gibi...
  12. TeMu

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Kilit seçimini OX dan yana yapmanız tek kelimeyle mükemmel bir seçim olmuş. 3 senedir kullanıyorum bende arka diff. lerde bir kez olsun sorun yaşamadım iyi günlerde kullanın
  13. TeMu

Garaj - Garage kirliliği

Ynt: Garaj - Garage kirliliği Off-Road Araçlarımızın Anlatıldığı ve Fotoğraflandırıldığı Garaj'ımıza Hoşgeldiniz ______________________________________________________________ Arkadaşlar bu bölümde kendi araçlarımıza yaptığımız, yapmayı düşündüğümüz veya araçlarımızda var olan off-road...
  14. TeMu

Garaj - Garage kirliliği

Eskiden Garaj - Garage bölümüne konu açabilmek için detaylı anlatım ve teknik konularda bilgilendirme olması , admin onayı gerekirdi. Örn: Hunileri Taktık 42 Lastik Ford F250 Geliyor 1979 Jeep CJ-7 1983 Jeep CJ-8 (Gaziantep) .... Bu başlıklar gibi detaylı anlatım ve teknik...
  15. TeMu

Orçun Usta'dan Tahoe makas kavisi ve ofsetli jant uygulaması

Ynt: Orçun Usta'dan Tahoe makas kavisi ve ofsetli jant uygulaması Kesinlikle aracın sahibine tek kelime etmedim sadece ustaya lafım sözüm. İsteyen istediği gibi yükseltmekte ve hangi ustaya gideceğinde özgür olabilir ama gezenbilir.com da aracının yapılışını koyduğuna göre fikirlere ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri