ulusotomotiv kullanıcısının son içeriği

1. ulusotomotiv

Firmamızın Elemanı Olan Unal Celik İş Yerimizden Ayrılmıştır

Merhaba Gezenbilir Ailesi ve Dostlarımız ; Yaklaşık 1,5 Yıldır Maslak'ta Atatürk Oto Sanayi Sitesinde Bulunan iş yerimizde çalışmakta olan Ünal Çelik Adındaki ( gezenbilir' deki niki '' unal '' olan ) elemanımız 4 ay önce iş yerimizden ayrılmış bulunmaktadır, Fakat bu yazıyı yazmamdaki...
  2. ulusotomotiv

Willys CJ3A

Ynt: Willys CJ3A
  3. ulusotomotiv

Kan Gruplarımızı Yazalım

Ynt: Kan Gruplarımızı Yazalım
  4. ulusotomotiv

Kan Gruplarımızı Yazalım

5. ulusotomotiv

Cj Yardım

Ynt: Cj Yardım
  6. ulusotomotiv

CJ Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Ynt: CJ Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir
  7. ulusotomotiv

Ustalardan Yardım

Ynt: Ustalardan Yardım
  8. ulusotomotiv

CJ Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Ynt: CJ Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir merhabalar önce bir Cj jeep tutkunu olduğunuzdan çok gurur duydum,çünkü benim willys'lere ve Cj serisine ayrı bir ilgim ve sevgim var,oda ilk yedek parça ticaretine başladığımda jeep willys yedekleri satarak başladık ve daha sonra CJ' lerin yedek...
  9. ulusotomotiv

Cj Yardım

Ynt: Cj Yardım merhaba formda belki firmamızla ilgili ve yazdığımız yazıları okumuş olabilirsiniz.jeep konusunda tam 38 yılımız geçti maslak ve taksimde yedek parça mahazalarımız var ,resimde görünen araç ise benim müşterim benden jeep yedek parçaları alır,fakat araç sahibini...
  10. ulusotomotiv

Jant meselesi

Ynt: Jant meselesi öncelikle gezenbilir ailesi içine yeni katıldığınız için sizi tebrik ediyorum; önce biraz kendimizden bağsedeyim,ben 1941 modelden 2010 modele kadar olan amerikan Jeep markasının 30 yılı aşkın bi süredir yedek parçalarını satan firmanın sahiplerindenim ,adım mustafa çakır...
  11. ulusotomotiv

Kan Gruplarımızı Yazalım

12. ulusotomotiv

JEEP CJ KARBÜRATÖR........

Ynt: JEEP CJ KARBÜRATÖR........ merhaba uzun zamandan beri kimselere yazı yazmıyordum ,fakat sizin satılık cj karbüratörü ile ilgili yazı yazmak zorunda kaldım.Şöyleki jeep jc'lerde bu resimde görünen karbüratör çıkmamaktadır,jeep cj'lerde iki tip çift bare karbüratörü vardır ,birinci...
  13. ulusotomotiv

Satılık Jeep CJ8

Ynt: Satılık Jeep CJ8 aracın özelliklerini buradan : http://www.sahibinden.com/jeep_cj-8_yedek_parcacisindan_satilik-99WQQaXQQ24265022WQQpXQQdisplayitem görebilirsiniz.
  14. ulusotomotiv

Satılık Jeep CJ8

1982 model jeep cj8 aracımızı satıyoruz tüm mekanik gruplarında sorunsuz araçtır satış fiyatımız 14.00 tl dir ilginenlere ulusotomotiv e maslaktaki şubemize gelerek aracı görebilirler yada uzaktalarsa cep=05555335800 iş=0212-328 40 13 bu numaralardan bize ulaşabilirler ayrıca 5 adet daha...
  15. ulusotomotiv

Araç kaplama ve döşeme

Ynt: Araç kaplama ve döşeme merhaba aracınız için yarış koltukları düşünürseniz bize ulaşabilirsiniz.ayrıca aracınızı düzceden istanbula getirmiştik

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR