vetaytek kullanıcısının son içeriği

1. vetaytek

Yardimci Olurmusunuz

2009 Suzuki Jimny 1.3 JLX 42.000 TL Galeriden satılık ikinci el - 379274326 MESELA BU ARAÇ OLABİLİR Mİ
  2. vetaytek

Yardimci Olurmusunuz

MERHABALAR BEN VETERİNER HEKİMİM KIŞINSADECE 2 AY İÇİN JİMNY ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BÜTÇEM 40-45000TL (MAX) HEDEFİM 10 YIL KULLANMAK (10 YIL DA TAHMİNİ TOPLAMDA 140000KM) ,STABLİZE MUCURLU ASFALTYOL %70 YOL DIŞI %30.VE YAKIT EKONOMİSİ İÇİN LPGLİ OLMAK ZORUNDA(DEZAVANTAJLARI?) BU ŞARTLARDA HANGİ...
  3. vetaytek

Tepe Lambası -geri Görüş Lambası -iç Aydınlatma

Ynt: Tepe Lambası -geri Görüş Lambası -iç Aydınlatma 90 km den sonra islik sesi gelmeye basliyor beni cok rahatsiz etmiyor burda 90 i gececek pek yol yok. Bu arada aracimi degistirdim 2014 duster aldim ayni sistemi ona monte ettim ic aydinlatma ledini degistirdim memnunum fonksiyonel oldu.
  4. vetaytek

Ynt: Tepe Lambası -geri Görüş Lambası -iç Aydınlatma 900 tl yi geçti tepe lambalarından ff500 ve orta demir duster adventure modelinin orjinal parçası servisten elaltından verdiler diğerlerini istanbuldan getirttim.arkadaki ff50 ler delici bahsettiğin amaçla kullanılması için yukarı kaldırmak...
  5. vetaytek

Ynt: Tepe Lambası -geri Görüş Lambası -iç Aydınlatma evet doğru iç lambaları zaten fonksiyonel olması için taktık estetik ikinci planda idi.dodik düşünüyorum ama servis biraz fazla masraf çıkardı 4ü 750 falan gibi onun için masraflı geliyor.
  6. vetaytek

Ynt: Tepe Lambası -geri Görüş Lambası -iç Aydınlatma buda videom http://www.youtube.com/watch?v=yHXJd1-jXeI&feature=youtube_gdata
  7. vetaytek

BAKALIM BEĞENECEKMİSİNİZ? http://www.youtube.com/watch?v=yHXJd1-jXeI&feature=youtube_gdata
  8. vetaytek

Amartisörüm Patladı Parça Problemi

Ynt: Amartisörüm Patladı Parça Problemi Bu km ye gelinceye kadar viraj demir lastiği arka amortisör arka teker bilyası(patlak amortisörle gezmenin meyvesi),fren balayası(rutin),turbonun kaptörü ,fren rekoru tamiri(buzla kaplı iken çukura hızlı girmenin meyvesi). Bütüb bakkmlar tamirler serviste...
  9. vetaytek

Ynt: Amartisörüm Patladı Parça Problemi Sayınmeslektaşım dastırı olan kişilerin neredeyse hiçbiiri bizim kadar dastıra ihtiyacı yoktur.gece gündüz yollarda olduğumuz için kontağı çevirdiğin zaman arabana güvenmen gerekir aracında zincir olmadan kışı geçitmenin rahatlığı anşatılamaz az önce bir...
  10. vetaytek

Duster Pioneer Direksiyon Kumanda Aktif

Ynt: Duster Pioneer Direksiyon Kumanda Aktif engin beyin numarasını alabilirmiyim aparatım geldi taktırdım herşey sorunsuz ancak adama para gönderecem numarasını kaybettim yardımcı olursanız sevnrim
  11. vetaytek

Duster Pioneer Direksiyon Kumanda Aktif

Ynt: Duster Pioneer Direksiyon Kumanda Aktif arkadaşlar bende pıoneer teyp ve direksiyon aparatı almak istiyorum yardımcı olabilir msiniz
  12. vetaytek

Ynt: Amartisörüm Patladı Parça Problemi evet benim aracımdı
  13. vetaytek

Ynt: Amartisörüm Patladı Parça Problemi ARACIM 80,000İ GEÇTİ HEPSİ BOZUK KÖY YOLLARRINDA BAGAJINDA 200 KG YÜK SÜREKLİ BULUNUYOR
  14. vetaytek

ARKADAŞLAR ARACIM 4X4 110 HP ARKA SOL AMORTİSÖRÜM PATLADI.PARÇAYI TÜM TÜRKİYEDE BULAMADILAR(MAİS VE YETKİLİ RENAULT YEDEK PARÇACILARI).KAYSERİ SERVİSİNDEKİ YEDEK PARÇA SORUMLUSU ARKADAŞIN ÇABASIYLA 10 GÜN SONRA 1 TRANESİNİ BURSADAN 1 TANESİNİDE KONYADAN ZORBELA BULABİLDİ VE TAKTIRDIM BU ARADAKİ...
  15. vetaytek

Karlı Zeminlerde Fren Rekorunu Kırmışım

Ynt: Karlı Zeminlerde Fren Rekorunu Kırmışım ARKADAŞLAR SERVİSE İLERİKİ GİTMELERİMDE BU KONUYU GÜNDEME GETİRDİM AMA PEK DOYURUCU CEVAP ALAMADIM SÖYLENEN REKORUN ÜZERİNDE 10 KG LIK BUZ KÜTLESİ VARKEN ARABA ÇUKURA HIZLI DÜŞTÜĞÜ İÇİN TARTIP KIRMIŞ. BAŞKA BİRŞEYDEN HABERLERİ YOK ZATEN USTALAR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri