Midilli Adasında gezilecek yerler.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gunozkolayli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,230

gunozkolayli

Kamp I
Yer
izmir-karşıyaka
Sevgili arkadaşlar önümüzdeki hafta eşim,ben ve iki oğlumla beraber günü birlik Foça dan Midilli ye gidicez. Şu an için günübirlik ziyarette pasaport yeterli, vize yok.
Buraya ilk defa gideceğimiz için daha önceden giden arkadaşlar varsa nerelere gidelim, gezilecek cazip yerler, dikkat edilecek şeyler, yiyecek yerler gibi vs..
bu konularda bilgilerinizi aktarırsanız çok sevinirim. Her türlü bilgileri bekliyorum
Saygılarımla,

Etiketler
Ynt: Midilli Adasında gezilecek yerler.

Merhaba,
Bu yazıya kimse cevap vermemiş ama ben de aynı konuyu merak ediyorum. Eşimle 4-5 gün için Midilli'ye gitmeyi planlıyoruz. Nereler gezilir, araba kiralamak şart mı? Fiyatlar nasıl, kalacak yer önerileri vs. ihtiyacımız var.
Yardımcı olabilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR