Arama sonuçlarınız

1. K

Çıralı Sahili S.O.S.

Çıralı halkı, sahillerine yapılması planlanan mesire alanı ve otel projesine karşı nöbet tuttmaya devam ediyor. Çıralı halkı nöbetlerinin üçüncü gününde de taleplerini açıkladıAntalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı köyünün sahiline yapılmak istenen mesire alanı ve otel projesine karşı halk...

2. K

İncekum Milli Park Orman Kampının Son Akibeti!..

:'( Değerli Arkadaşlar Merhaba.Ben 21 Senedir Alanya İncekum Milli Park Orman Kampına gidiyorum.Bu sene Temmuz 2011'de oradaydım.Biliyorsunuzki burada özelleşti daha önce tamamen çadır kamp alanı iken bungalovlar ilave edildi çadır kuracak yerimiz kalmadı buna kim müsaade etti. Rezilliğin...
  3. K

Kındıl Çeşme son durum

:) Herkese Merhabalar..Arkadaşlar Kındıl Çeşme'nin son durumunu bilen varmı?..Birde Antalya Merkez,Kemer vs. civarı iyi bir kamp yeri varmı..Çadır Kampı?..İlginize şimdiden Teşekkürler... :) Kamp,Tel. Konum Açıklaması olursa iyi olur...Teşekkürler... :)

4. K

Tanışma

:) Ankara'dan Tüm Arkadaşlara Merhabalar.Aranıza yeni katıldım.Doğa tutkunu,22 senelik Kampçıyım. Birde site yönetiminden ricam Tanışma köşesi kısa yol olursa iyi olur.Şimdiden Herkese ve ayrıca mesajından dolayı Sedat Açıl Beye teşekkür ederim Hoşça Kalın... :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri