Arama sonuçlarınız

1. salidogan

Portbagaj Arıyorum

Merhaba arkadaşlar, Aracım için portbagaj arıyorum. Satmayı düşünen varsa aramızda buradan benimlr paylaşırsa çok memnun olurum. LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. salidogan

Pathfinder Lastik Seçimi

Tekrar merhaba arkadaşlar. Malumunuz aracı dün aldım. Üzerinde 16" yerine 15 jant var ve 245/75-15R lastik var. 31/10.5 15R lastik düşünüyorum. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir ölçü var mı? Araç 1 ay sonra 35mm yükselecek.
  3. salidogan

'98 Pathfinder Almayı Planlıyorum Yardımınıza Ihtiyacım Var.

Herkese merhaba arkadaşlar, Uzun zamandır Off-Road ve jip grubundan araca geçiş yapma hevesindeydim. 5-6 yıl önce Chevrolet Tahoe 5.7 kullanmıştım ama onunda tadı damağımda kalmıştı hanımı ikna ettim sonunda. :) Nissan Pathfinder 3.3 V6 nasıldır. 136.000 mil'de bir araç buldum fiyat fena değil...

4. salidogan

'94 Frontera Su Sızdırma Yardım

Merhaba arkadaşlar, 1994 model opel frontera sport aracım var. Fakat aracın arka tavandan(açılır kısımdan) ve arka kelebek camlarından yağmurda su alıyor. Yoğun yağmurlar geçti çok şükür ama sorunu acilen çözmek zorundayım. Arabayı yıkayamıyorum bile :) Konuyla ilgili daha önceden benzer durum...
  5. salidogan

4x4 Hakkında Destek Lazım

Merhaba arkadaşlar, 15-17.000 civarında bir nakit param var. 4x4 offroad donanımlı, tam donanımlı olmasına gerek yok. Zamanla bende tamamlayabilirim eksiklerini. Bu şekilde bir araç arıyorum. Aynı zamanda bu araç günlük kullanacağım araç olacağı için, yakıt tüketimi çok yüksek olmamalı (...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri