Arama sonuçlarınız

1. okii

Suzuki Vitara Orijinal Sıfır Tente Almak Isteyen ?

selamlar , suzuki vitara orijinal sıfır tente mevcut elimde satılıktır. Aracım samurai abd den tente sipariş verdim yanlış gönderim yapıp vitara tentesi yollamışlar, aldığım paraya vereceğim isteyen var ise.

2. okii

Samuraİ Yedek Parça

Selam 1992 samurai aracımın karbüratörünü değiştirdim, çıkan çalışır durumda isterseniz yardımcı olabilirim.
  3. okii

Merhaba, yeni gördüm msjınızı, evet araç bana ait .

Merhaba, yeni gördüm msjınızı, evet araç bana ait .

4. okii

Samurai Sj413 Kalorifer Isıtmıyor!

Arkadaşım bendede oldu bir kaç kez vites karışması , bir ayağın devriyaja basılı diğer ayağında frene basılı olduğunda arazi vitesi ile oyna asla araba azda olsa hareket etmesin bu çok önemli .
  5. okii

Suzuki Sj 410 Hakkında 1985

Selamlar 1992 model samuraim var fakat 410 ve 413 olayı nedir kafama takılıyor aracım tenteli olanlardan arabam hangi türünden acaba bilgi verirmisiniz lütfen .[/url][/IMG]

6. okii

Samurai Sj410 Motor Ve Sanzıman Satılık

Ynt: Samurai Sj410 Motor Ve Sanzıman Satılık teşekkür ederim arkadaşım sağol..

7. okii

Samurai Sj410 Motor Ve Sanzıman Satılık

Ynt: Samurai Sj410 Motor Ve Sanzıman Satılık model kaç acaba 1992 aracıma silindir kapağı arıyorum ..
  8. okii

Suzuki - Çıkma Yedek Parçalar

Ynt: Suzuki - Çıkma Yedek Parçalar 1992 model 1300 karburatörlü suzuki samurai silindir kapak ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz..
  9. okii

Silindir Kapak Aranıyor

1992 model 8 valf 1300 cc karbüratörlü aracıma silindir kapağı arıyorum.yardımcı olacak arkadaşlar lütfen 0 535 929 50 75 ulaşırmısınız..

10. okii

Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz

Ynt: Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz Sizlerle olmak çok güzel..çok teşekkür ederim..

11. okii

Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz

Ynt: Suzuli Samuraiciler Kaç Kişiyiz ve Muhabbetimiz selamlar.. Oktay MEMET Bursa-merkez 1992 suzuki samurai :)
  12. okii

Samurai arazi şanzuman kilitlenmesi???

Ynt: Samurai arazi şanzuman kilitlenmesi??? Murad cok tesekkurler verdıgın bılgı cok net ve bılınclı.... bu sekılde yapıldı zaten kolaymıs fakat bılmeyınce cok zor...

13. okii

Samurai arazi şanzuman kilitlenmesi???

Ynt: Samurai arazi şanzuman kilitlenmesi??? Selamlar benimde başıma geldi bu olay samurai 92 model aracım şu an evin önünde ayağım debriyajdan kayınca araziden çıkartırken nötr de takılı kaldı oynamıyor hiç bir tarafa araç boşta olduğu için yürümüyor kendi imkanlarımla ne yapabilirim yardımcı...
  14. okii

Farklı ve Güzel 98 Model Samurai

Ynt: Farklı ve Güzel 98 Model Samurai arkadaşlar suzuki samurai için yapılan bu dodiklerin fiyatı nedir acaba ????
  15. okii

Farklı ve Güzel 98 Model Samurai

Ynt: Farklı ve Güzel 98 Model Samurai koray bey ben samurai'me bu dodiklerden arıyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba SAYGILAR....

16. okii

Gt Radial Lastikleri

Ynt: Gt Radial Lastikleri selam 235/75/15 savaro mt kullanıyorum Suzuki samurai aracımda gayet memnunum her zeminde dededim sonuç harika hele çamur çimen :) süper sadece ıslak zemin asfaltta biraz dikkat bu her lastik için geçerli ama bizler biraz daha dikkatli olmalıyız...Saygılar..
  17. okii

Bursa Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Bursa Serbest Muhabbet Köşesi syrus tan feyzoya,cevap ver feyzo biz dünyadayız..koordinatları ver gelip seni alalım.. tamam.. ;D ;D ;D
  18. okii

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Gezenbilir ailesine hoşgeldin Orçun bey. :)

19. okii

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) :) :)
  20. okii

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) ?? ???

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız