Arama sonuçlarınız

1. seyyah54

Seyyah İç Anadolu Yollarında.

]Kış vakti buyolculukta ne diyebilirsiniz.Mevlana Şenliklerini ve şebi Aruz törenlerini merak ederdim.Bu bahane ile Eskişehirden başlıyarak Kütahya Afyon Konya Nevşehir Kayseri Kırıkkale turu yapalım dedik.Dilimin yettiğincede bu anıları sizlerle paylaşırım dedim.Ve İlk durak Eskişehir...

2. seyyah54

Seyyah Yolda

Seyyah 54 olarak kendi karavanımı yapmaya çalıştım.Gezenbilirde tanıştığım birbirinden değerli dostların desteği ile evim yürüyecek hale geldi .Emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.Eksikler yolda tamamlanır diyerek zorunlu tatile biraz erken çıkmak zorunda kaldık.Çünkü hayatımızın en güzel...
  3. seyyah54

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Kamper- NAOS (seyyah54)

Arkadaşlar acemi bir karavancı olarak kendi karavanımı yapmaya çalışıyorum.Sizlerin bilgileri ve tecrübeleri bana rehber oluyor. Yaptığım çalışmaları resimleyebildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim.

4. seyyah54

acemi karavancı

Emekli bir eğitimciyim.Yurdumun çeşitli yörelerini gezme için hayalimi gerçekleştirme adına 2001 pejo boxser ruhsatta 5+1 yazan aracımı aldım.Kendi karavanımı yapmak için sitedeki bilgileri derleyerek işe başlıyorum.BU konuda yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

SON KONULAR

Geri