Arama sonuçlarınız

1. noexit

"Müşteri İlişkileri Sorumlusu" Arıyoruz.

Danışmanlığını yaptığımız İspanyol Havayolları Dergisi için en az Lise Mezunu, İyi Derecede ingilizce bilen tam zamanlı çalışacak "Müşteri İlişkileri Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. İş Tanımı: İspanyol yöneticilerle, Türk müşteriler arasında ingilizcesini kullanarak iletişim sağlamak ve...

2. noexit

Seyahat Bursu: Genç Gezginler Aranıyor!

Yakın zamanda belki Hürriyet Seyahat ekinden, belki dijittal mecralardan Özlem Yücel'in "seyahat bursu: genç gezginler aranıyor!" haberini okudunuz. Eğer henüz bu projeden haberdar olmadıysanız, Özlem Hanım'ın blogunu gezmenizi ve bu projeye ya bursiyer yada burs veren olarak katılmanızı...
  3. noexit

Yeni Bir Geocaching Kutusu "Saklandı" - Burgazada / İstanbul

Bugün sizin için Burgazada'da bir kutu sakladım. Bu ilk deneyimim bakalım nasıl olacak ? Kullanıcı adı: noexit Saklayan: Kadir Saklandığı tarih: 06.06.2009 - Saat 16.34 Latitude: 40°52.481° N Longitude: 029°03.786 E Şehir: İstanbul Kutu tipi: Normal kutu Kutunun boyutu: Ortaboy kutu...

4. noexit

Likya Yolu Yürüyüşüne Partner Aranıyor (17 - 24 Mayıs 2009)

Merhabalar, Geçtiğimiz sene ekim ayı içerisinde gerçekleştirmeyi planladığım Likya Yolu yürüyüşümü bu sene 19 mayısı ve yıllık iznimin bir bölümünü kullanarak değerlendirmek istiyorum. Bugün itibari ile uçak biletlerimi aldım Cumartesi günü Saat 19.20 uçağı ile önce Antalya'ya geçeceğim pazar...
  5. noexit

Bosna Hersek - Hırvatistan Gezi Yazım (2. Kısım - Mostar)

16.08.2008 Saat 18.00’de Saraybosna’dan Mostar’a gitmek üzere otobüsümüze biniyoruz. Saraybosna – Mostar arasında gündüz saatlerinde yolculuk yapmak çok keyifli çünkü size yol boyunca Neretva nehri eşlik etmekte ve doğal bitki örtüsü sizi büyüleyecek güzellikte. Fakat Saraybosna - Mostar...

6. noexit

Bosna Hersek - Hırvatistan Gezi Yazım (1. Kısım - Saraybosna)

15-16.08.2008 İzinli olmanın verdigi rahatlık ile sabahtan saat 17.50′de başlayacak olan Bosna-Hersek, Hırvatistan gezimiz için eksiklerimi tamamladıktan ve son kontrollerimi yaptıktan sonra havaalanına dogru yola koyuldum. Gerçi evden çıkmam bir hayli zor olmuştu, her seferinde acaba birşey...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri