Arama sonuçlarınız

1. semih73

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur Çok teşekkür ederim mailli aldım. İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim :)

2. semih73

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: Defender İle İlgili Detaylı Bilgiler İçeren Cd İsteyene Yardımcı Olunur Arkadaşlar 90model benzinli defender aldım :) benimlede paylaşırmısınız ? Semih.Alev@pmi.com
  3. semih73

20. v6 vitaramı yoksa gallopermi

Ynt: 20. v6 vitaramı yoksa gallopermi Kesinlikle katılıyorum ;)

4. semih73

Vitara ALSAMMI ?

Ynt: Vitara ALSAMMI ? Arkadaşım tamirci arabalarımda sorun olduğunda bende tulum giyerim iyi bir çırak sayılırım :-) Bende 2013 model bir araç daha var onu hanım kullanıyor bense 90 model vitara metal top arabama aşığım ;-) Bu şakırtı veya tıkırtı hareket halindeykende yapıyorsa yatakları...
  5. semih73

Vitara ALSAMMI ?

Ynt: Vitara ALSAMMI ? Merhabalar Arkadaşlar ben daha yeni aldım 1 ay oluyor 90model (aynısı) benimki standart araç valla bu paraya bu araçlar canavar gibi ben aracımla öyle bir yangın yollarından çıktımki öyle bir derelerden geçtimki aklınız şaşar tabii bu bana göre daha önce 4x4 araç...

6. semih73

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

7. semih73

İzmir Grubu Muhabbet Köşesi

Ynt: İzmir Grubu Muhabbet Köşesi Merhaba arkadaşlar ismim Semih aranıza Karşıyakadan katılıyorum.
  8. semih73

İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi

Ynt: İzmir Off-Road Grubu Tanışma Köşesi Merhabalar aranıza kabul etmenize çok memnun oldum :-) Karşıyaka / İZMİR Ad Soyad : Semih ALEV Yaş : 39 Meslek : İmalat TEKNİSYENİ Sahip olduğu Araç : Suzuki VİTARA 1.6 3K Mail...
  9. semih73

06/10/2012 Tarihinde Kamp Ama Nerede Hala Karar Veremedik !!

Ynt: 06/10/2012 Tarihinde Kamp Ama Nerede Hala Karar Veremedik !! Sülüklü göl gidin görün yaşayın. http://www.suluklugol.com/

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri