Arama sonuçlarınız

1. R

Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi işler kesat, canım da sıkkın... düşündüm de, sırf kafamı dağıtmak için, betelgüz ve akustika birşeyler yazsında onu tenkit edeyim. sistemi kötüleyim. ya motoruma bir şey olursa diyeyim. benim aracıma sistemi tak beğenirsem sana fabrika kurayım diyeyim. yok...

2. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi baya bir süredir yoktum. ben gittim geleli, bazı arkadaşlar; şüphecilikten, hidrojen sistemlerine ve geliştiricilere karşı savaşan bir hale gelmiş :) ya direk suçlama yapıyor, yada kesik parmağa su dökmeyen cinsten eleştiriler... Allah, girişimci tüm...
  3. R

Frontera LPG

Ynt: Frontera LPG bana yüklenen yazılım. opelin değildi. performans tipi chip tuning denilen olaydı. 5 bg falan fazladan performans sağlıyor. bence tüketim verileriniz çok güzel. dokunmayın.

4. R

Frontera LPG

Ynt: Frontera LPG 50 TL LPG Tahminen 21,45 LT yapar. 150 km de 21,45 LT yakıyorsanız, 100 km de 14,3 LT LPG yakıorsunuz demektir. Benim eski aracım benzinde 100 Km de 13 lt yakıyordu. LPG de her zaman LT başına 1 LT daha fazla yakar. özetle değerler çok normal.
  5. R

2.3 td frotera hakkında yardımınız gerek

Ynt: 2.3 td frotera hakkında yardımınız gerek eski bir fronteracı olarak... araç al sata gelmez. motoru şanzımanı sağlamsa, kürşat beyin dediği gib soğutma sistemini elden geçir. devirdaimi radyötörü falan. kaza yapma. onun dışında gerisinden korkma. Dizel frontera az olması nedeniyle fazla...

6. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi sungurbey19 kardeş sana demedim ki H Fuel Systems e dedim. bak o mesajda ondan alıntı yapmışım. yanlış anladın. :)

7. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi kardeş, sizin sistem nedir? nasıldır? kaçadır? ne yapar? resimleri varmıdır? bir bunlardan bahset önce... İnternette de web siteni vb bulamadım. internet sitesi yapmaya vaktin-naktin yoktur anlarım. ama en azından bir blog aç. Betelguz de bunlar var...
  8. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi kyenipazar, hidrojen sistemi dünada kanıtlanmış değilki türkiye de kanıtlansın. bu sistemler hep bu şekilde satılıyor. girişimci ithalatçılar/üreticiler ve meraklı alıcılar sayesinde yürüyen bir pazar var. betelgüz getirmiş, satış şartlarını belirtmiş...
  9. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi bence betelgüz, bu forum için üzerine düşeni yaptı. ispat et dedik, güven abi ben denerim dedi, betelgüz ürünü verdi. güven abi deneyemedi. ürün ortada kaldı. güven abiye ve betelgüze sitem hatta suçlamalar başladı. sonra yok mu deneyen diye çağrı yapıldı...

10. R

1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy)

Ynt: 1986 Model Lada Niva Modifiyesi ( İstanbul - Ortaköy) hayırlı olsun ama siz yeniden niva ürettiniz sanki :)

11. R

Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu

Ynt: Gaziantep'te Mercedes G Operasyonu Göktuğ bey, hayırlı olsun. Keşke motor da mercedes olsaydı diyenlerdenim ama umarım daha güzel bir sonuç çıkar.
  12. R

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi arkadaşlar bunu gördünüz mü? Dacia Duster Pikes Peak Racer Edition: http://www.topgear.com/uk/photos/dacia-duster-pikes-peak-no-limit-2011-05-27?imageNo=1

13. R

Ynt: Hidrojen Yakıt Tasarruf Sistemi Yorumlarını bekliyoruz.
  14. R

Türk Malı Arazi Aracı ( TURKAR)

nerede yazıyor aracın kalitesiz olduğu hükmü? Evet, Nietzsche büyük adamdır.
  15. R

uğur (moonwalker_arc) arkadaşa katılıyorum. yeni bir piyasaya çıkıyorsanız, standartların üzerinde olacaksınız ki, alternatif olun. örnek vermek gerekirse çin motorsikletleri... hondanın kurye motoru diye adlandırabileceğimiz cbf150 ti motorunun fiyatına hatta daha az paraya kromaı ile deri...

16. R

aracın tipi olmamış. yani bunu kabul etmek lazım. ama kanlı canlı alıp kullandıktan sonra gerisine yorum yapılabilir. yani doğuda karda mahsur kalan köylere ambulans, dar orman yollarında yangına müdahale aracı olabilecekse, ne mutlu bu araca...
  17. R

opel frontera b limitted 3.2

Ynt: opel frontera b limitted 3.2 yedek parça konusunda en iyi hüseyin abi bilgi verebilir. ama 3.2 nin çekişi harika. bir kere deneme için sürmüştüm. manuel vites düşünürseniz 2.2 de size uygun olabilir.

18. R

Jip Almak için Eşimi Nasıl İkna Ederim

yerden yüksek araçların kaza anında çok güvenli olduğunu, bu tip araçları magandaların sıkıştıramadığını, bagaj kapasitesinin çok büyük olduğunu söyleyerek başlayın derim.
  19. R

opel frontera b limitted 3.2

Ynt: opel frontera b limitted 3.2 yanııyorsam huseyin bey beni düzeltir. araç 2 ye ayırıyor. normal zamanlarda arkadan çeker gidiyorsunuz. 4x4 hi ve 4x4 low (ağır devir) seçeneği var. fabrika çıkışı LSD kilit var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR