Arama sonuçlarınız

1. pozzuk

Willys overland için kasa Arıyorum

Yeni aldığım Willys pick up için arka kasa arıyorum,üzerinde fındık toplamak için başka bir kasa var.arzu edenle takas ederim

2. pozzuk

TT Custom Choppers

Abiler merhaba, Duymuşsunuzdur hepiniz "TT Custom Choppers" isimli kişiye özel motor tasarlayan yerli firmamızı.. Bugün orada işe başladım,bilgi almak isterseniz ya da soru sormak isterseniz severek yardımcı olurum. Görmeyenler için linklerimiz; http://www.ttcustomchoppers.com/tr/...
  3. pozzuk

Unimog almak mı almamak mı?

Abiler merhaba, Danışmak istediğim konu,bulduğum Unimogu alıp almamak. Yakınımda bir yerde sahibinin yaklaşık 2 yıldır yattığını,evrak sıkıntısının olmadığını söylediği bir Unimog var.Araç benzinli,kaportanın durumu fena değil.Çok detaylı konuşamadım,yürür durumda mı,sıkıntısı var mı vs...

4. pozzuk

Alınık MOTOR

Seri 3 için defender veya orjinal seri 3 motoru arıyorum. Düz benzinli..
  5. pozzuk

Series toplama

Herkese merhaba, Aslında iyi durumda olan series 3 ümü sıfırlamak adına dağıtmaya,tekrar toplamak için hazırlamaya başladım.Bu süreçte desteğinizi bekliyorum. Tecrübeleriniz ve çevreniz benim için çok yararlı olacak. Anadolu yakasında önerebileceğiniz iyi bir kaportacı ve boyacı var mı?

6. pozzuk

Series 3 te zor anlar

Merhaba, Bir hevesle giriştiğim işin altından sanırım kalkamayacağım ve bu konuda destek lazım.Satmaktan biranda vazgeçip sıfırlamaya karar verdiğim aracı kapalı otoparka çekip parçalamaya,sökmeye başladım. Kaput ızgara koltuklar derken bir süre sonra ilerleme kaydedemez oldum,çünkü çok eskimiş...

7. pozzuk

Alınık series 3 parçaları

Aracı sıfırlamak için parçalamaya başladık,bu süreçte çeşitli orjinal paraçalara ihtiyacım olacak.Buradan bildiririm eksiklerimi.. Şimdilik; Ön panjur Göstergeler Vites topuzu Pedallar
  8. pozzuk

Satılık series 3

Arkadaşlar merhaba,76 model series 3 üm satılıktır. -LPG li -Bugün yarın muayneye girecek ve öyle satılacak -Evrak sıkıntısı yok -Çalışmayanı sadece hız ve lpg göstergesi -Tüm sac kasalarda olduğu gibi çürükler mevcut ama gözle görülen yerlerde değil,isteğe göre çürükleri temizleterekte...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR