Arama sonuçlarınız

1. rahmieken

acil fikir yardımı lazım

Ynt: acil fikir yardımı lazım bu kadar hızlı şekilde ve acil olacak şekilde az kullanılacak araç aramak ilginç gelse de 5. sıraya lada niva derim kısa şase dediğiniz için ama bu sayılan araçlar arasında pajero ve patrol bence farklı yerlerdedirler bu kadar acilen alınmaması gerekir gibi geliyor

2. rahmieken

sonunda deprem sonrası benimde defenderım oldu,

Ynt: sonunda deprem sonrası benimde defenderım oldu, öncelikle hepimize geçmiş olsun defenderınız hayırlı olsun eğer ufak tefek tamirat bakım için ercişte usta bulamaz iseniz van merkez sanayiden usta önerebilirim eski defendercılardır. ben kendi lada nivamı da orda söküp takıyorum. biraz da...
  3. rahmieken

karda lastik ve janta seçimi

Ynt: karda lastik ve janta seçimi benzer şartlarda ben de denedim. sorento jantlarına lassa competus AT takılı halde memnun kaldım hatta buz performansı harika bir lastik. sorento jantlarına dönmeyi düşünürseniz tavsiye ederim

4. rahmieken

Lada Niva Alacağım Önerileriniz.

benzer fikirle yola çıkmış biri olaraktan okuyup araştırdıktan sonra bu sevdadan vazgeçtim model yükseltmeye karar verdim. niva için bu fikir çok çok kolay olmaz her türlü üzerine harcama yaparsınız yürütmek ya da en basitinden kullanabilmek için. bütçeyi büyütmek gerekir ağır kış şartlarını...
  5. rahmieken

Niva'ya LPG tankı

Ynt: Niva'ya LPG tankı benim aracımda şehiriçi 35 kuruş gaz yani 14 litre lpg şehirlerarası 25 kuruş yani 10 litre gaz yaktım. bahsettiğim şehirlerarası yol van-erzurum-van ve van-diyarbakır-van arası yani inişli çıkışlı yollardır. düzlüğü göremedi :D

6. rahmieken

jimny uyumlu 16 jant arıyorum 0544 420 64 04

Ynt: jimny uyumlu 16 jant arıyorum 0544 420 64 04 yanlış bilmiyorsam sizin aracın da bijon aralığı 5x139 yani lada nivayla aynı niva jantı almanız da uygun olabilir.

7. rahmieken

Lada Niva Almak İstiyorum. Tavsiyeleriniz

Ynt: Lada Niva Almak İstiyorum. Tavsiyeleriniz maddi durumun el verdiği kadar yüksek model almakta fayda var.
  8. rahmieken

Niva'ya LPG tankı

Ynt: Niva'ya LPG tankı bende 30 litrelik tank normal bagajda duruyor bagajdan kayıp oluyor fakat 2 kişiden fazla dolaşmadığım için yer sorunum olmuyor. 2010 model aracın taban sacını kestirmek benim pek işime gelmezdi bagaj elzem değilse
  9. rahmieken

Lada Niva Almak İstiyorum. Tavsiyeleriniz

Ynt: Lada Niva Almak İstiyorum. Tavsiyeleriniz ne akdar uğraşmak istediğinize ve na yapmak istediğinize bağlı. ben alacağım yolda bineceğim dolanacağım ise almayın. ben sökme takma işini sanayiyi sevmem diyorsanız almayın. bu arada yeni modellerde kolay kolay sanayi işi çıkarmaz. konfor isterim...

10. rahmieken

Mat - Siyah Lada Niva

Ynt: Mat - Siyah Lada Niva elinize sağlık güle güle kullanın monza koltuklardan memnun musunuz montajı kolay oldu mu ve arka koltuklara geçişi nasıl etkiliyor ben de almayı düşünüyordum ama güvenemedim

11. rahmieken

Gezenbilir Van Grubu

Ynt: Gezenbilir Van Grubu harika olur ben dişi hekimliğindeyim yeni spor salonuna taşındık geldiğinizde görüşmek üzere
  12. rahmieken

Lada Niva Lastik Önerisi?

Ynt: Lada Niva Lastik Önerisi? genel bilgi olarak ve tecrübe ettiğim için eklemek istedim ok 144 kullanmadım 6 aydır niva sahibiyim ve öncesinde yazlık olarak pirellinin hafif ticari lastiğini aldım orjinal jantlara sorunsuz. sorenta jant takımım da vardı onlara da lassa competus AT aldım fiyet...

13. rahmieken

Gezenbilir Van Grubu

Ynt: Gezenbilir Van Grubu Ad - Soyad: Rahmi EKEN Doğum Tarihi ve Yeri: 1986 - istanbul Memleket: Van Semt: Merkez İlgi Alanı: Off-road Araç: Lada Niva Yüzüncü Yıl Üniversitesinde görevliyim tanışmak isterim araçlar tanıdık :D
  14. rahmieken

Nivacılara Soru : Kalorifer Problemi

Ynt: Nivacılara Soru : Kalorifer Problemi Torpidonun altında alt rafın arkasında kalorifer peteğinin sağına doğru sıcak havayı ayarlayan musluk var ben de çatladığı için sökmüştüm orayı kontrol ediniz. ayarları değiştirirken kayma yapmıyor olabilir.
  15. rahmieken

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu merhabalar ve iyi yıllar bir süredir üye olmama rağmen aktif olarak kullanıma ancak geçebiliyorum. adım Rahmi Eken Van'da yaşıyorum Yüzüncüyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde doktora yapıyorum bu yüzden yıllardır istediğim lada nivamı aldım ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri