Arama sonuçlarınız

1. okanist

Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu motor bolumundeki plakada G52 G 143 yazıyor? daha oncekı tablodan oğrendığımıze gore AXLE : G143 G : 8'' (diff içindeki dişli çapı 20.32 cm) 14 : 4.875 (ayna mahruti oranı..büyük yuvarlak dişli ile...

2. okanist

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu çalışmadığım yerden sordunuz hocam :)
  3. okanist

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu evet sagolun o gun den beri 35'' lastigi dusunuyorum:) dayanamadım bırde suruste ki artı ve eksilerini öğreneyim dedim.:)

4. okanist

Ynt: Lastik Ebatlarına Göre Ayna Mahruti Oranları Tablosu fabrika çıkışlı şase koduna göre (daha önce başka bir başlıkta çözüme kavusturduk inş doğru ise) 87 ln065 hılux aracımızda 4.88 dişli oranı var 31'' lastik le kullanıyoruz 35'' ölçü başımıza ne gibi işler açabilir kazandıklarımız bir...
  5. okanist

Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama)

Ynt: Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama) Yarışlara niyetimiz yok henüz ama pek te hafif yaptığımıZ söylenemez Bir süre daha böyle devam anlaşılan bilgiler için tekrar teşekkürler

6. okanist

Ynt: Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama)

7. okanist

Ynt: Land Cruiser aks kodu okuma(Diff.oranı ve diff. kilit olup olmadığını anlama) bi zahmet bizede bi yardım nedir reçetemizin turkçesi acaba :) bu oranlarla en buyuk hangi lastiği kullanabiliriz
  8. okanist

Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında NE KÖFTEYDİ BEEEEEE
  9. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında YA OLUM BENİM FOTO NİYE CIKMIYO LAN BENIM NİCK İN ALTINDA

10. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında SORMA KANKA BENİMDE AKLIMDA UZUNTUDEN NE YEDİĞİMİ BİLE BİLMİYOM ;D

11. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında sinannnnn
  12. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında AMAN İNME SAKIN SONRA SANA UZULUP YEMEK YIYEMIYORUM ;D

13. okanist

Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012)

Ynt: Körfez Off Road Ekibi; İhsaniye - Yuvacık ve Aytepe Sırtlarında (08 Ocak 2012) güzel gezi güzel ekiple olur emeginize saglık
  14. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında HAFTA SONU SIKI GİYİN SİNO BİRAZ ÜSÜMEYE HAZIR OL ;D
  15. okanist

Ynt: Hilux LN65'in Direksiyonunun Hidrolik Yapılması Hakkında YA KAPUT İÇİ İZOLASYONUDA NE GÜZEL OLMUŞ DİMİ BİLAAADER ;D

16. okanist

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu herkeze slm nick ten de anlaşıldığı gibi ben okan off road tutkunu ama off road yapacak bır arabası olmayan yenı uyenızım çok yakında bulusmalarda gorusmek uzere:))

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri