Arama sonuçlarınız

1. cansimsek

1977 Cj5 Için Arka Ikili Koltuk..

Profilden yapma kararı aldım böylece ince minder kullanabileceğimi düşündüm. Tüpüde 244mm silindir tüp kullanacağım koltuğuda birazda baldır altına doğru montaj yaptırıp geriye yatık pozisyon verebilirsem baş değmemesi için biraz yer kazanmış olurum diye düşünüyorum. LG-K430 cihazımdan...

2. cansimsek

Neden Cj Sahİplerİnİn Whatssapp Grubu Yok..

Var mı bilmiyorum ama acil bilgi paylaşımı ve sohbet amaçlı cj binicilerinin ortak bir gruba sahip olması çok büyük kolaylık olacaktır düşüncesindeyim. Burada numara paylaşımı yaparak gerçekleştirmeye kimler katılır LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. cansimsek

Satılık Cj5 Bestop Tente Tan Rengi

Satıldımı LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. cansimsek

Cj5 Için L200 Amortisör Ve Ford Minibüs Makasları

cj5 teki makas ve amortisörler zamanla sertleşmiş değişmesi gerekmekte. Bir yerde duymuştum l200 amortisrleri ve ford minibüs makasları daha konforlu uyum sağlıyormuş ama aramızda yapan var mıdır yada başka çözümleri olan var mıdır? Yükseltme kitleri çok pahalı olmakta birlikte daha başka...
  5. cansimsek

1977 Cj5 Için Arka Ikili Koltuk..

Cj5 için arka ikili koltuk arıyorum simit tüp üstü elinde mevcut olan varmı satılık. Yada el yapımı olarak bir çözüm bulan arkadaşımız varsa tarif alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

6. cansimsek

CJ5'ime Makas

makas ve amortisör sertliği benim yeni aldığım cj5 imdede var l200 amortisör ve ford minibüs makaslarını denemeyi düşünüyorum. Fakat belirtebilirmisiniz bu araçların modelleri ve yılları nelerdir. Fordun hangi minibüsü ve kaç model? Aynı şekilde L200 ün kaç modelinin parçaları 1977 CJ5 e uyar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri