Arama sonuçlarınız

1. takomistik

Mıtsubishi L200 Arıyorum

30000 tl kadar alabileceğim mhıtsubishi l200 arıyorum. 05537239355 bu bölüme resim atarsanız buradan da takip ederim

2. takomistik

Mhıtsubishi L200 Arıyorum

30000 tl kadar temiz 4x4 mhıtsubishi L 200 arıyorum 05537239355 resimleri atarsanız buradan da takip ederim.
  3. takomistik

Mitsubishi Pajero 1984 Model Için Ön Aks Lazım Nerde Bulabilirim.

mitsubishi pajero 1984 model için ön aks lazım nerde bulabilirim. kayseri de yaşıyorum. model farklılıkları varmı bilmiyorum kaç modele kadar aynı aks lar uyar bilen varmı acaba.

4. takomistik

Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi öyle kayıt için birşey gerekli degil muhabbette başlamıssın bile
  5. takomistik

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi aramıza hoşgeldin o zaman

6. takomistik

Mountainbiker's Photos

Ynt: Mountainbiker's Photos abi sağol ya... ben dinlemeyim. gerçekten bunların türk olduğuan eminmisiniz bence moğol du heralde yada hemen kapattım tam anlamadım.

7. takomistik

Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor.

Ynt: Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor. MUHAHAHAAAAAA ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  8. takomistik

Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor.

Ynt: Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor. bu konuyu açalı 1 seneden fazla oldu. şu an gelinen noktamız ise daha vahim. araç fiyatları yükselmeye devam ediyor. bende hala mal gibi araç bakmaya devam ediyorum vazgeçemiyorum bu sevdadan.
  9. takomistik

Mıtsubıshı Pajero 2.6 Kısa Şasi

Ynt: Mıtsubıshı Pajero 2.6 Kısa Şasi öncelikle kararına saygı duymamak elde değil. araç senin.dilediğin fiyatı istemekde son derece haklısın. zaman ayırıp bana cevap mermende beni son derece memnut etti teşekkür ederim. hayırlı satışlar.

10. takomistik

Mıtsubıshı Pajero 2.6 Kısa Şasi

Ynt: Mıtsubıshı Pajero 2.6 Kısa Şasi araban gerçekten çok güzel sana telefonda açtım görüştük. ama kesin çizgilerin oldugundan anlaşamadık. bende çok araba aldım yaptım sattım. ettiğin maliyeti üstüne koyarak satamıyorsun bu mereti, ama satmak istersen ben alıcıyım. (vinciyle birlikte) sen gel...

11. takomistik

1960 Willys Overland 4X4 Pickup SATILIK

Ynt: 1960 Willys Overland 4X4 Pickup SATILIK araç satıldı çok oldu satılalı
  12. takomistik

Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010)

Ynt: Kayseri Gezimiz (14 şubat 2010) arkadaşlar geziyor dolaşıyorlar ama ben aracımı sattıgım için katılamıyorum. saygılarımla

13. takomistik

off-road için pickap mı jeep mi ?

Ynt: off-road için pickap mı jeep mi ? toyota da hilüx olursa tamam derim ama vx80 de modelsiz kalıyor aradıgınızı bulamıyorsunuz.
  14. takomistik

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi biz sizin dediğiniz bu faliyetlerin hepsinide yapıyoruz kaç kişi oldugumuza soran arkadaşımada buradan vecap vermek istiyorum yaklaşık 27 kişiyiz fakat hergeçen gün sayımız arttıgı ve yeni katılımcıların çok farklı eleştirilerinden sıkılan bazı...
  15. takomistik

Galloper mi Defender mi? Kararsız kaldım

Ynt: Galloper mi Defender mi? Kararsız kaldım sevğili konyalı kardeşim inşallah hayırlısıyla satarsınız. ben galloper kullanıcısı ve offroada gönül vermiş biri olarak sizlere bazı şeyler söylemek istiyorum. galloper herşeyiyle iyi mükemmel ötesi bi araç. fakat araca offroad modifiyesi...

16. takomistik

full ofroad donanımlı cherokee 4,0

Ynt: full ofroad donanımlı cherokee 4,0 araç satılmıştır. ilgilerinizden ötürü çok tşk. ederim.
  17. takomistik

Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi kayserili offroad yapmayı, yürüyüşü, tırmanışı, kamp yapayı ögrendi de her nedense bu sitelerde bu paylaşımı unuttu. halbuki biz bu sitede bulmuştuk bir birimizi inkar etmeyelim şimdi.
  18. takomistik

Ynt: Galloper mi Defender mi? Kararsız kaldım tamam bildim bu aracı sizde alalı 1 veya 2 sene oldu.

19. takomistik

Ynt: Galloper mi Defender mi? Kararsız kaldım galloperin ilanı varmı yoksa resimlerini ve diger bilgilerini paylaşırmısınız.
  20. takomistik

Satılık - Ford 1.6 Focus Comfort (Takaslı )

Ynt: Satılık - Ford 1.6 Focus Comfort (Takaslı ) araba satılmıştır konu kapanabilir. CONKERLER sizinde ilginize çok teşk. ediyorum. ama araç satılmıştır.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri