Arama sonuçlarınız

1. takomistik

Mıtsubishi L200 Arıyorum

30000 tl kadar alabileceğim mhıtsubishi l200 arıyorum. 05537239355 bu bölüme resim atarsanız buradan da takip ederim

2. takomistik

Mhıtsubishi L200 Arıyorum

30000 tl kadar temiz 4x4 mhıtsubishi L 200 arıyorum 05537239355 resimleri atarsanız buradan da takip ederim.
  3. takomistik

Mitsubishi Pajero 1984 Model Için Ön Aks Lazım Nerde Bulabilirim.

mitsubishi pajero 1984 model için ön aks lazım nerde bulabilirim. kayseri de yaşıyorum. model farklılıkları varmı bilmiyorum kaç modele kadar aynı aks lar uyar bilen varmı acaba.

4. takomistik

acil yardım. bu araç hakkında bilgisi olan varmı. yada fikirleriniz nedir

bu araçı alma arefesindeyim. sizce araç nasıl fikirleriniz nedir. kaput resimlerde dalgalanmış gibi görünüyor. araç sahibide ben dag bayır gezerim diyor. ava balıga giderim derin sulardan geçerim diyor. ankaradan aracı bilen bakan araç hakkında fikir sahibi olan arkadaşların fikirlerine...
  5. takomistik

full ofroad donanımlı cherokee 4,0

full ofroad donanımlı jeep cherokee 4 ,0 1995 model 115000 mil de temiz bakımlı masrafsız arac resimlerde detayları vardır

6. takomistik

Satılık - Ford 1.6 Focus Comfort (Takaslı )

bilmeden bir at hırsızı gibi adamdan aldığım sonrada araçta pert kaydı oluğunu ögrendiğim aracımı, ben kullanabilirim takas edebilirim diyen varsa takas etmek istiyorum. aracım komple temizlik boyalı olup sadece gaput degişmiştir. bunu dışında kulelerde şasilerde tabla başlarında...

7. takomistik

satılık ford focus comfort 1.6 ..takasa girebilecek arkadaş varmı.

bilmeden bir at hırsızı gibi adamdan aldığım sonrada araçta pert kaydı oluğunu ögrendiğim aracımı, ben kullanabilirim takas edebilirim diyen varsa takas etmek istiyorum. aracım komple temizlik boyalı olup sadece gaput degişmiştir. bunu dışında kulelerde şasilerde tabla başlarında çamurluklarında...
  8. takomistik

warn XD 9000İ SATILIK VİNÇ

hiç kullanılmamış sıfır yurd dışından gelmiş avcı bir arkadaşımda tel: 0538 793 98 01 istedigi fiyat 2300 tl
  9. takomistik

SNORKEL YAPIMINDA MUCİZE İCARLAR

bu son model

10. takomistik

Malum Sitede Yayınlanan Araç Fiyatları Gerçekleri Yansıtmıyor.

ister otomobil olsun isterseniz 4x4 sahibinden de yayınlanan araç fiyatlarının gerçekleri yansıtmadıgını hepimizde biliyoruz. burada yayınlanan araçlara bakarak araçlarını ilana koymak isteyen arkadaşlar kendi araçlarının muadillerine bakarak benim araç bundan daha iyi bu 10 bin lira yazmış...

11. takomistik

kayoff..ilk yardım kursu egitimi görüyor

kayseri offroad kulübü olarak meydana gelebilecek yada başımıza gelmesini istemesekte olagan dışı bir durumda arkadaşlarımıza yada çevremizdeki insanlara yardımcı olmak amacıyla ilk yardım egitimi aldık.
  12. takomistik

Kayoff; dünya bizi izliyor 23.01.2011

sabah erken saatlerde toplanarak kayseriye baglı erkilet mevkiinden gömeç köyüne dogru su kanalını izleyerek bu günkü offroadumuzu tamamladık. eylenceli bir gündü. çamurlar ve kanllar içinde geçiş yapmaya çalışan kayoff yine durmadı herekete devam etti. katılan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor...

13. takomistik

KAYOFF; Yamula'da Çamurun Tadı ( 16 Ocak 2011)

harika bir gündü kayseriye baglı yamula barajı etrafında offroad'un tadını çıkardık. http://www.facebook.com/profile.php?id=608549927#!/profile.php?id=608549927
  14. takomistik

Hyundai Galloper 3000 Vergisi

ben 2000 model hyundai galloper 3000 motor araç sahibiyim bazı araç satışı sitelerinde degişik vergi dilimleri ödeyen arkadaşlarımız var. ya bilmiyorlar yada daha az ödeme yolları biliyorlar. sizce ben bu sene ne kadar vergi dilimine tabiyim konu hakkında bilgi sahibi olan varmı. tşk.
  15. takomistik

KAYOFF; Terkedilmiş Yuvalı Köyü Gezimiz (02 Ocak 2011)

terkedilmiş yuvalı köyü ziyeretinde çok iyi yerler gördük harika bir etkinlik oldu vede dolu dolu offroad yaşadık inanılmaz güzeldi emegi geçen herkeslere buradan teşekkür ediyorum.

16. takomistik

KAYOFF; Kayseri - Mimar Sinan - Reşadiye (26 Aralık 2010)

bu hafta mimarsinan kasabasından harekete geçerek dag yollarından derevenk vadisine oradanda reşadiyeye ve offroad'a doyasıya doyduk.
  17. takomistik

KAYOFF; Kayseri Erciyes Gezisi (28 Kasım 2010)

KAYOFF; Kayseri erciyes gezimizin resimlerini paylaşacagımız alanımızdır.
  18. takomistik

KAYOFF; Kayseri Felahiye Off Road Gezimiz (07 Kasım 2010)

resim ve videolarımızı paylaşacagımız sayfamız.

19. takomistik

Nevşehir Zelve Gezimiz (24 Ekim 2010)

bugün engin,mustafa abi,kemal,ertuğrul abi ve ben ürgüp zelve gezdik mangal yaktık muhabbet ettik iyide oldu. resimlerimizi paylaşım alanımız burası herkeslere teşekkür ederim.
  20. takomistik

1960 Model Willys Satılık

araç yeni muayeneden geçirilerek trafige çıkarılmıştır. motoru 2000 yılında orjinal getirtilip takılmış ve ruhsata işlenmiştir. tüplüdür tüpü işlidir. aracın motoru çok saglıklıdır fakat kaportada bakım yapılması gerekmektedir. ilgilenirseniz telefonum 0533 6558775

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri