Arama sonuçlarınız

1. T

Yalova Kamp Yeri Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Yalova il sınırları içinde kamp yapabileceğim güzel ve güvenli yerler önerir misiniz? Ulaşımı çok zor olmaz ise sevinirim.

2. T

Bisiklet Turlarında Kendi Yemeğini Yapmak

Merhaba arkadaşlar. Yine forumdaki tecrübeli arkadaşlara işim düştü :) 12 Ağustos'ta İstanbul-Batum bisiklet turuna çıkacağım. Turda kendi yemeğimi kendim yapmak istiyorum. Bunun için nasıl bir sisteme sahip olmalıyım? bisikletle taşınacağı için aynı zamanda portatif olmalıdır. Gezilerinde...
  3. T

Gürcistan-Ermenistan-Azerbeycan

Merhabalar, yakın zaman içinde bu üç ülkeye gezi yapacağım. Vize alırken sorun yapmamak için bu komboyu sırası ile nasıl yapabilirim? Ermenistan'dan Azerbeycan'a sınırdan geçebilir miyim? PAsaportumda bu iki devletin herhangi birisinin vizesi bulunması durumunda diğeri sıkıntı yapar mı? Bu...

4. T

TAHİR’İN ASYASI-Pasaport Süreci

Herkese merhaba, 29 Haziran akşamına Ankara’ya oradan Trans asya treni ile özgürlüğün(bu serserilerin özgürlüğü değil ) ne demek olduğunu keşfe gideceğim. İran’dan Endonezya’ya kadar karayoluyla seyahat edeceğim. Önümde birçok soru(n) olmasına rağmen böyle bir siteyi tanıdığımdan dolayı...
  5. T

Air Asia Fiyat Karışıklığı

Merhabalar, öncelikle sorumu doğru başlık altında sorduğuma emin değilim. :-\ Air Asia'dan bana gönderilen mesajda Kuala Lumpur-Bali toplam 21 USD görünüyor. Mesajdaki "Book" sekmesine tıkladığımda açılan sayfada aynı bilet 63 USD görülüyor. Rezervasyon için işlem yaptığımda ise 60-100...

6. T

Özel Mesaj ve Profil Görüntüleme

Ben bu iki işlemi de yapamıyorum. Sorun benim profilimle mi alakalı yoksa tüm üyeler aynı sorunu yaşıyor mu? :-\

7. T

ALINIK: 70 Litre'ye Kadar Sırt Çantası

Merhabalar, 60-70 günlük Güneydoğu Asya Turu için 50-60-70 litre civarı temiz kullanılmış sırt çantası arıyorum. Her türlü marka teklifine açığım.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri