Arama sonuçlarınız

1. E

Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

Ynt: Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar hala var mıdır elinizde ya da kapalıçarşıdan alabilir miyiz ? ::)

2. E

Kanyonda İple erişim ve haberleşme

Ynt: Kanyonda İple erişim ve haberleşme anladım, faydalı olacaktır elbet ama gelip gelemeyeceğim şu an için kesin değil gelecek olursam elbet haber veririm, teşekkürler.
  3. E

Kanyonda İple erişim ve haberleşme

Ynt: Kanyonda İple erişim ve haberleşme fiyat konusu kesinleşirse yeniden yazarsanız sevinirim, teşekkürler

4. E

Horma 2011 Geçişi / Istanbul Canyoning Club

Ynt: Horma 2011 Geçişi / Istanbul Canyoning Club tamam, dediğim gibi buradan ve facebooktan aktivite planlarını takip edip gerekli bilgileri e-posta ile sorarım, teşekkür ederim.
  5. E

Horma 2011 Geçişi / Istanbul Canyoning Club

Ynt: Horma 2011 Geçişi / Istanbul Canyoning Club facebook grubunuza katıldım, kanyona evet merakım var umarım faaliyetlerinize de katılma şansım olur, bu işte acemi olduğum için uygun görülen aktivitelerinize katılabilirim, sanırım facebook sayfanızdan yada buradan duyurursunuz öğrenir geliriz...

6. E

friction -tırmanış ayakkabısı- tavsiyesi

Ynt: friction -tırmanış ayakkabısı- tavsiyesi evet bufo yu ben de denedim emanet olarak ve biraz sıkıntılıydı genel yorumlar da öyle zaten, five ten markası bayaa iyi duruyordu bir de bunları sorayım dedim, dediklerinize de bir bakayım teşekkürler

7. E

friction -tırmanış ayakkabısı- tavsiyesi

Merhaba ben tırmanış ayakkabısı almayı düşünüyorum da aşağıda linkleri bulunan ayakkabılardan hangisini tavsiye edersiniz ya da bunlar hariç te olabilir.Teşekkürler... http://www.kutupayisi.com/Product.aspx?CategoryId=16&ProductId=3779...
  8. E

Delta Kamp Çadırı hakkında tavsiyeleriniz

Ynt: Delta Kamp Çadırı hakkında tavsiyeleriniz kardeş bu 60 lira yazıyor yanlış anlamışsın ya da indirim falan olabilirmiş o zaman :D aldığın çadır da hayırlı olsun hiçbir yırtığı yarığı yoksa ve fermuarı felan herşeyiyle sağlamsa seninki pm den konuşalım fiyat yaz bana :)
  9. E

Delta Kamp Çadırı hakkında tavsiyeleriniz

Ynt: Delta Kamp Çadırı hakkında tavsiyeleriniz Önbilgi ile konuşmam gerekirse tek katlı olduğu için güneş altında fazlaca sıcak yapabilir içeriyi, fakat boyutlarına bakarsak 2,05*1,50 gayet büyük ve rahat olabilir :) kısaca boyutu iyi çin malı ucuz birşey ama ben de düşünebilirim bir yorumları...

10. E

Kış Mevsiminde İzmir Çevresi Kamp Alanları

Ynt: Kış Mevsiminde İzmir Çevresi Kamp Alanları Sitede yazan telefondaki kişi ile görüşünce artık karagöl'deki tesisin çadır-uyku tulumu sağlamadığı, sadece restorantın açık olduğu ve kendi çadırınız varsa kamp yaparsınız dediğini iletmek istedim.Bu nedenle de bizim düşündüğümüz organizasyon...

11. E

Ynt: Kış Mevsiminde İzmir Çevresi Kamp Alanları pekala Murat Abi, o zaman en iyisi Karagöl e bir şekilde ulaşmak olacak sanırım
  12. E

"Doğada Tek Başına" NTV Yeşil Ekran 19 Haziran'da Başlıyor

Ynt: "Doğada Tek Başına" NTV Yeşil Ekran 19 Haziran'da Başlıyor evet gerçekten en az Bear Grylls kadar severek izlediğim program, yerli yapımı olması da ayrı bir takdir edilesi olay.

13. E

Dünya Plajları

Ynt: Dünya Plajları bu kış gününde bile sadece bakmakla insanın içini ısıtacak kadar sıcak ve güzel yerler
  14. E

Köprüçayı Kanyonu

Ynt: Köprüçayı Kanyonu arşive ekleyip gezip görmek istediğim bir yer oldu, teşekkürler
  15. E

Aynada kendisini tanıyan robot yaptılar

Ynt: Aynada kendisini tanıyan robot yaptılar iyiymiş gerçekten ;)

16. E

127 saat

Ynt: 127 saat gerçekten çok iyi filmdi
  17. E

Günün Parçası :)

Ynt: Günün Parçası :) http://www.youtube.com/watch?v=vBsQfEcaEdU&ob=av2e
  18. E

Ynt: Kış Mevsiminde İzmir Çevresi Kamp Alanları Evet SRDRGV sizin dediğiniz siteye de bakmıştım araştırdım biraz dediğim gibi ama ulaşım konusunda tereddütteydim onu da TezzMertek bey açıklamış teşekkürler. Kamp olarak çadır kampı düşünüyoruz evet, ve çadırımız da olmadığı için bir çadır...

19. E

Ynt: Kış Mevsiminde İzmir Çevresi Kamp Alanları aynı konuyu yeniden açmayayım diye buradan sorayım dedim, ben de aynı konuyu araştırıyordum ayın 25i gibi bi kamp için de sanırım en iyi yer karagöl olacak gibi oraya ulaşım konusunda bilgi almak isterim gidenlerden, öğrenciyiz araç olarak en ucuz...
  20. E

Tren ile Türkiye Turu

Ynt: Tren ile Türkiye Turu biz de iki üç arkadaş yapsak mı acaba diye düşünüyorduk ama olursa bile ağustosa kalmadan olur bizimki, bakalım araştırmaya ve bu konuyu takip etmeye devam edeceğim, eğer yeni öğrendiğim birşeyler olursa paylaşırım ben de ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri