Arama sonuçlarınız

1. zhetan

1996 - İstanbul-Bodrum Turu (1287 km.)

Ynt: 1996 - İstanbul-Bodrum Turu (1287 km.) Ben teşekkür ederim Şevket Bey :)

2. zhetan

Ynt: 1996 - İstanbul-Bodrum Turu (1287 km.) Teşekkürler Halil Bey.
  3. zhetan

İZNİK - 1.Tur (Topçular-Tavşanlı-Fevziye-Mahmudiye-İZNİK-Sölöz-Orhangazi-Yalova)

Ynt: İZNİK - 1.Tur (Topçular-Tavşanlı-Fevziye-Mahmudiye-İZNİK-Sölöz-Orhangazi-Yalova) Teşekkürler Şevket Bey. Tavşanlı-Mahmudiye arası biraz zorlayıcı yokuşlar olsa da Mahmudiye'den İznik'e olan muhteşem iniş için fazlasıyla değer :)

4. zhetan

İZNİK - 2.Tur (Topçular-Ayazma-Çamdibi-Fulacık-Yörükler-İZNİK-Orhangazi-Yalova)

Ynt: İZNİK - 2.Tur (Topçular-Ayazma-Çamdibi-Fulacık-Yörükler-İZNİK-Orhangazi-Yalova) Merhaba Kadir Bey, Teşekkür ederim turu beğendiğiniz için. Eğer tura çıkarsanız kilometre sayacı almanız şart. Çok çeşitli modelleri var. Benimki 15 sene öncesine ait ama hala kullanıyorum ve memnunum. Yapılan...
  5. zhetan

5 gecelik çadır konaklamasından sonra kendime Bergama’da pansiyon ödülü vermiştim (14 Temmuz) Çantada gereksiz yere ağırlık yapan Istanbul Life dergisinin ne işi var merak ettim şimdi :) --------------------------------------- Ertesi sabah Bergama Antik Kenti’ni ziyaret için yola çıkış...

6. zhetan

Geçenlerde evde kutular içindeki fotoğrafları karıştırırken bundan tam 15 yıl önce tek başıma yapmış olduğum İstanbul-Bodrum turunda çektiğim fotoğrafları buldum. Eski model analog bir makineyle çektiğim fotoğraflara tebessümle bakarken aklıma bu fotoğrafları ve turun detaylarını burada...

7. zhetan

…bu anı bir yerden hatırlıyorum sanki :) --------------------------------- İznik levhasına gelmeden hemen önce selamlayıp geçtiğim çift yanımda durdu ve ayak üstü sohbet ettik. Mualla Hanım ve Mengüç Bey İstanbul’da yaşıyorlar, her hafta sonu İznik’teki evlerine gelip bisiklete...
  8. zhetan

8 Ekim 2011 tarihinde farklı bir güzergâh kullanarak yeniden İznik’e gittim. Tavşanlı-Fevziye-Mahmudiye yolunu kullandığım ilk turu (http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=80744) konaklamalı gerçekleştirmiştim, bu sefer aynı gün içinde tamamladım. Tabii ekipman anlamında daha hafifim...
  9. zhetan

İZNİK - 1.Tur (Topçular-Tavşanlı-Fevziye-Mahmudiye-İZNİK-Sölöz-Orhangazi-Yalova)

2.GÜN (18 Eylül 2011 Pazar) Güzergah Detayları: ----------------------------- Ama önce göl kenarında sabah kahvaltısı ----------------------------- Pazar sabahı müthiş bir sessizlik ve dinginlik ----------------------------- Yola çıkma zamanı. Sayacı tekrar sıfırlıyorum...

10. zhetan

Biraz da İznik’i gezelim İznik girişindeki İstanbul Kapısı ----------------------------- I.Mahmut Hamamı ----------------------------- İznik Meydanı ----------------------------- Ayasofya Müzesi ----------------------------- Mahmut Çelebi Cami...

11. zhetan

Ynt: İZNİK - 1.Tur (Topçular-Tavşanlı-Fevziye-Mahmudiye-İZNİK-Sölöz-Orhangazi-Yalova) …ve nihayet İznik Gölü göründü. Aynı zamanda tırmanma da sona erdi ve karşımda müthiş bir iniş beni bekliyor. (http://g.co/maps/h9hfr) (Saat: 12:23 / Toplam 28,24km / Ortalama Hız 11,3km/h / Toplam harcanan...
  12. zhetan

Merhabalar… Uzun yıllar sonra yeniden başladığım bisiklet maceralarıma bu yazın sonunda start verdim. Yaptığım iki turun detaylarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Her iki turu da İznik’e yaptım ama güzergahlar biraz farklıydı. 17-18 Eylül 2011’de gerçekleştirdiğim ilk İznik turunun detayları...

13. zhetan

Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011)

Ynt: Cumhuriyet Bayramı Gezenbilir İstanbul Korteji (29 Ekim 2011) Herkese merhabalar... 29 Ekim günü sahil yolunda görmüş olduğunuz bisikletli grubu organize eden kişi olarak sizlerle birlikte çok güzel bir kortej oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bir araya gelmemiz tamamen tesadüf eseri oldu ama...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,137
Kaydolan Son Üyemiz
barismutkyuk

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri