Arama sonuçlarınız

1. Kapitan

Zehirlenmelere Karşı ALO 114 UZEM

Değerli dostlar, Her türlü böcek sokması, akrep ve yılan ısırması ve sadece doğada değil hayatın her anında başımıza gelebilecek zehirlenme olaylarına karşı arayabileceğimiz bir numara varmış. Ben ilk defa öğreniyorum, oldukça da faydalı olabileceğini düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak...

2. Kapitan

Artiach Ice Lake - Çadır İlk Kullanım Görüşleri

3 Hafta evvel Adrenalin Mağazaları'nın sahibi Yankı Bey'den aldığım çadırı ilk defa kurma şansına sahip oldum. Görüşlerimi yazmadan edemedim. Çadırı sert koşullar için aldığımdan yazın heba etmek istemiyordum fakat tünel çadır olması sebebiyle evde kuramamak beni yedi bitirdi. Sonunda cuma günü...
  3. Kapitan

Trangia İsveç Ordu Ocağı - Ürün Değerlendirmesi

Değerli arkadaşlar, Bu başlıkta sizlere kullanmakta olduğum Trangia İsveç Ordu Ocağının değerlendirmesini yapacağım. Gerçi başlıkta Trangia yazdım ama ocak firmanın ürünü olmayabilir. Nasıl ki her mendile Selpak diyorsak her alkol ocağına da trangia dediğim(iz)den ismi böyle kalsın. Gelelim...

4. Kapitan

Princeton Tec APEX Kafa Feneri - Ürün Değerlendirme

Özellikle doğa'da gece yürüyüşleri düzenleyen bir ekibimiz var. Yürüyüşlerimiz boyunca gece hem uzun mesafeler kat ediyoruz, hem de karanlıkta uzun saatler geçiriyoruz. Bu sebeple fener bizim için oldukça önemli bir konu. Ucuz Çin malı fenerlerle başladığımız bu yolda, uzun araştırmalar sonucu...
  5. Kapitan

Kışın Ateş Yakmak

Dostlar selamlar, Gece orman yürüyüşleri düzenleyen bir ekibimiz var. Dün yaptığımız yürüyüş sırasında hava aşırı soğudu. Biz de verdiğimiz mola sırasında ateş yakmaya karar verdik. Fakat başarılı olamadık. Etrafımızdaki ağaşlardan kuru (yani yeşil ve canlı olmayan) ağaç dalları kestik...

6. Kapitan

Kış Aktivitelerinde Nasıl Giyinmeli ve Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Herkese merhaba, Ben doğada zaman geçirmeyi ve kamp yapmayı seviyorum. Genellikle yaptığımız kamplarda çok uzun olmayan bir mesafeyi yürüdükten sonra kampımızı kuruyoruz. Kamp yaptığımız yerde takılıyoruz ve günü geçiriyoruz. Geceleri 2-3 saatlik yürüyüşler yapıyoruz. Dönüşte de geceyarısına...

7. Kapitan

İstanbul'a Yakın Kamp Alanları

Merhaba arkadaşlar, Şehirden biraz olsun uzaklaşmak ve doğanın ortasında kamp yapmak benim için vazgeçilmez bir tutku. Kamp alanlarından pek hoşlanmıyorum ve rahat ulaşılabilecek, köylülerin yada jandarmanın rahatsız etmeyeceği bölgelerde çadır atıyorum. Bu konuda, İstanbul ve yakın çevresinde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri