Arama sonuçlarınız

1. artsanatyildiz

defender sürgülü cam montajı (kendin yap)

arkadaşlar hepinize yardımcı olacağını düşünüyorum sürgülü camlar hepimizin sorunu ama açıkçası gözümüz yemiyor tamiratını ama videoyu izledikten sonra bu kodar kolaymıydı diye düşüneceksiniz linkleri atmaya başlıyorum 4 aşamadan oluşuyor.

2. artsanatyildiz

ilk göz ağrım

aldğımdaki hali ve şu andaki hali her öneriye açığım. bu arada aslanımı ldığımda motorunun sesini bile duymadım çünkü çalışmıyordu aküsü yok tu mazot pompası bozuktu. motoru sente atlamıştı. koltukları yoktui kapı içi trimleri çatlak bozuk iş görmezdi, tavanı darmadağın göçükler içinde kurtarın...
  3. artsanatyildiz

izmirde bir series hurda niyetine

arkadaşlar bir arkadaşım series bulmuş sahibinden almışlar satışı olmayan bir araç galiba sahibi vefaat etmiş varisleride bu aracı bizim arkadaşlara satmış ama plaka ruhsat yok anlayacağınız. parça olarak değerlendirmeniz adına. arkadaşım bana bu konularla ilgilendiğim için söyledi bende...

4. artsanatyildiz

defender 110 tavan sacı

arkadaşlar merhaba aracıma tavan sacı gerekiyordu komple. biraz fiyat araştırması yaptım en düşük bulabildiğim fiyat 1500 tl idi benimkinden biraz daha hallice idi durumu.sıfırını sordum 3000 tl gibi bir rakam verdiler. bugün bir ustayla görüştüm galvanizli sac bastırtacağım düşüncelerinizi...
  5. artsanatyildiz

izmirde yapılacak aktiviteler

izmir içi aktiviteleri buradan paylaşırsak sanırım birbirimizi daha iyi tanımış oluruz.

6. artsanatyildiz

Defender'e Klima Yapalım

Uzun uzun düşündüm biraz da zihni sinirlik yapıp bir klima nasıl yapılır.yapılırsa bizim deflere nasıl uydurulur.ve en ucuz maliyetli klimayı tekrar dan icat ettim görüşlerinize sunuyorum. bu arada herşeyi tam yazmadım ki aramızda elektronikçi mekanikçi soğutmacı arkadaşlarımız olabilir işlerini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri