Arama sonuçlarınız

1. C

rrc için arazi şanzumanı

85 model rrc için üzerinde 1.41 oranlı dişli olan arazi şanzumanı arıyorum. birde, 85 model için, hangi üst versiyonların komple ön konsolu uyar acaba? teşekkürler

2. C

dereceli egzantirik

selamlar aracım 3.5 rrc 85 model dereceli egzantrik seti alıcam. iki adet var. birisi hight Compression ratio 9.35:1 diğeri Compression Ratios - 8.13, 8.25, 8.5:1 birde şöyle bir projem var, aracın pistonlarını vs değiştirerek 3.9 yapmak istiyorum. bu durumda 3.9 egzantiriğimi almak gerek...
  3. C

rrc kilometre teli

merhaba 85 model rrc için km teline ihtiyacım var. benimki kopmuş, km saatim çalışmıyor

4. C

dizel cj ler

dizel cj kullanan arkadaşlar. arazi performansınız ne durumda? motor olarak ne var araçlarınızda? benim araçta 2.5 var. cj lere daha yüksek hacimli en uygun dizel motor hangileridir acaba?
  5. C

1980 cj6 2.5 turbo dizel

araçta mitsubishi 2500cc turbo dizel motor var. ruhsata işli. 4 vites. ön frenler disk arkalar kampana aracın yağ filitresi, devirdaim motoru, bütün kayışları, yağ pompası değişti. akü 2-3 aylık. Yürüyen aksam çok iyi durumda. ön diskler ve balatalar, arka kampana ve balatalar, kampana yayları...

6. C

cj için yay

cj den makasları kaldırıp yay yapmanın maliyeti nedir acaba? ve eksileri artıları nedir? teşekkürler

7. C

itinayla ayna mahruti öğütülür

çok pis parçalanmış garibim ??? :-\ :o
  8. C

üstü açık cj?

merhaba üstü açık araçlarda tenteyi örmek kolaymıdır acaba? tek başıma kolay halledebilirmiyim? yazın her kullanımdan sonra kapatacağım için bıktırırmı? bide kışın soğukta çok üşütüyormu? aracın kalorifer sistemi tente olunca içeriyi ısıtmaya yetermi? ayrıca başka eksi ve artı yönlerinide...
  9. C

ön cam çerçevesi

merhaba aracımın ön cam çerçevesinin değişmesi gerekiyor. sizce saç olanı mı almalıyıom yoksa fiber mi? aralarında 250 tl lik bir fiyat farkı var. saç pahallı.

10. C

cj 6 ön far arıyorum

bir çift lazım. nerden ve kaç tl ye bulurum acaba? teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35