Arama sonuçlarınız

1. Goldwingerr

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

Merhaba, Daha önce Efsane ile annemle yaptığım Avrupa gezi yazısını ve ilk yaptırdığımda çıktığım Balkanlar gezisini Nordcapp a yaptığım geziyi kaleme almıştım. Bu sefer yeni bir sistem deneyeceğim ve tecrübelerimi yaşadıklarımı paylaşmaya çalışacağım.

2. Goldwingerr

Efsane İle 2013 Ağustosunda İsviçre İtalya Almanya Avusturya Slovenya Turu

Merhabalar, Efsane ile hızlı yaptığım Temmuz 2013 tarihindeki Balkan turundan sonra her sene motorsiklet ile yaptığım ve arkadaşlarımla 4-6 motor arası çıktığımız Avrupa turunu bu sefer revize ettim.Motorcu arkadaşlarım hiç mutlu olmadılar çünkü gezilerde ben ön ayak oluyordum onlara.Hatta iki...
  3. Goldwingerr

Efsane Balkan Tur Yunanistan Bosna Hersek Sırbistan Hırvatistan Kosova Makedonya

Ani bir karar ile 8 Temmuz 2013 saat 17.00 de İzmir deki ofisten marşa basıp kendimi yollara biraktım.Bu gezi 9 gün sürdü yani 16 Temmuz 2013 saat 15.00 de yine ofisteydim.4500 km yol yaptım.Hemen hemen Balkan ülkelerinin hepsine girdim.Polislerle,radarlarla,kamyonlarla,sarhoşlarla,su bulma...

4. Goldwingerr

Karavanımın Yapım Aşamaları; 17 m3 Ducato Efsane (Goldwingerr)

İzmir'den Merhaba, Önce kısaca kendimi tanıtmak istiyorum gerçi tanışma sayfasında uzun zaman önce tanıtmıştım ama pek forumlara yorum yapmıyor inceleyip notlar alıyordum. 38 yaşındayım,İzmir'de serbest avukatlık yapıyorum.Uzun yıllardır motorsikletle yaptığım yurt dışı gezilerinde Avrupa'daki...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri