Arama sonuçlarınız

1. S

Dacia Duster 80000 Bakımı

Merhabalar aracım 2011 4*2 dizel arkadaşlar aracın bakımında nelerin değişeceğini merak ediyorum birde trigerde değişiyormu ve servis fiyatları hakkında bilgisi olan varmı teşekkürler

2. S

Duster Satışlarının Düşme Nedeni

http://ekonomi.haberturk.com/otomobil/haber/915033-nurhayatla-dacia-buraya-kadar bu haberde avrupa da patlama yapan duster satışlarının ülkemize yansımadığı hatta geçen yıla göre gerilediği görülüyor. Sebep olarak ta parça temininde yaşanan güçlüğe dikkat çekiyor . Fiyatların artmasının bunun...
  3. S

Duster Aracımızı Motor Sağlığı Vede Ekonomi İçin Hangi Devirde Kullanmalıyız

Merhabalar maalesef tüketimlerle ilgili tartışmalar hararetle sürüyor , dikkat çekmek istediğim nokta kullanım farklılıklarımız kimi normal yol şartlarında sürüş için ideal aralık yüksek vites ve 1750 - 2000 devir aralığı derken , kimileri 2000 - 2500 veya daha yüksek değerler olarak ifade...

4. S

tek hava yastığı

2011 model duster ambiance modelinin sadece sürücü hava yastığı olan bir seçeneği varmıydı yoksa sürücü ve yolcu hava yastığı standartmıydı . bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum
  5. S

Travec Tedcdrah 2012 dacianın yeni arazi canavarı mutlaka bakın ilginç ...

http://i.tmgrup.com.tr/otohaber/fotohaber/yenilikler/dacia-travec-tedcdrah-2012/1_dsc272511_d.jpg Motor ve şanzıman ve çekiş sistemini dusterdan almış ayrıca iç mekanda aynı

6. S

DUSTER 4 * 2 ARAZİ KABİLETLERİ TECRÜBELERi

4 * 4 lerin neler yapabildiklerini tecrübelerin aktarılmasıyla bir hayli biliyoruz , 4 * 2 kullanıcıları özellikle hafif off - road yapanlar ve avcıların deneyimlerini aktarmalarını sağlayabilirsek almayı düşünenler içinde bilgilendirici olur.

7. S

duster kaportası sağlam mı değil mi ?

özellikle takla durumunda gördüğüm pek çok fotoğrafta tavan kısmının neredeyse tamamen çöktüğünü gördüm aracın görünüşten başlamak üzere yüksekliği , yakıt sarfiyatı , bagaj kapasitesi hoşuma gidiyor yinede aklımda kalan bu durumu sizlerle paylaşıp görüşlerinizi almak istedim teşekkür ederim.
  8. S

Dacia - Duster Benzinli mi Dizel mi Almalıyım?

Merhabalar arkadaşlar tereddütte kalma nedenim hafta içi kısa mesafe katetmem ; Şöyle ki 5 gidiş 5 dönüş 10 km. bir mesafeye gidip ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz . Haftasonu ise mevsimine göre kara ve tatlısu avlarına gidiyorum yılda yaklaşık 10 bin kilometre yapıyorum lpg li bir modelini mi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,130
Kaydolan Son Üyemiz
siyahçoraplılar

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri