Arama sonuçlarınız

1. A

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım Ücretleri Duster 4X2 90 beygir Mersin Gürsoy Oto 20.000 bakım ( yağ + yağ filtresi, mazot filtresi, hava ve polen filtresi değişti. fren ve direksiyon hidroliklerinde eksilme yokmuş ancak radyatör için bir miktar su eklenmiş ) 290 TL . 22.04.2013

2. A

DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ

Ynt: DUSTER DA NERDEN GELDİĞİNİ ANLAMADIĞIMIZ SESLERİN TELAFİSİ Selamlar, bende de arka camdaki stop lambasından ( özellikle bozuk zeminde ) zırıtı geliyordu, bi gün arkada oturan arkadaşın birisi" ya bu bu lambadan ses geliyo " deyip şööle sertçe vurdu o oldu artık ses gelmiyo ;D. forumdaki...
  3. A

Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar

Ynt: Yaşanmış Komik veya Trajikomik Olaylar Aslında yazıp yazmamakta epey kararsız kaldım... Olay Mersin'de bizzat ben denizin başından geçmiştir. Bundan bi kaç yıl önce yaz günü akşamı bir iki zıbıdı arkadaşla oturmuş yahu yarın ne yapsak ne etsek diye düşünürken balık avlamaya gidelim...

4. A

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Sayın Güray Hoca, resimlerini koyduğunuz iç - dış sıcaklık göstergesi ilgimi çekti doğrusu. Gayet de güzel bir uygulama olmuş elinize emeğinize sağlık. Rİca etsem bu konuda cihazı nasıl ve nereden temin edebileceğimizi, ve de zahmet olmassa montajın nasıl...
  5. A

4*2 bezinli duster debriyaj pedal kavrama mesafesi çok yüksek

Ynt: 4*2 bezinli duster debriyaj pedal kavrama mesafesi çok yüksek Sayın Serkanbay, Dacıa gurubun (2008-2010 yılları arası logan benzin 110.000 km ,2010-2012 sandero benzin 65.000 ve 2012 duster dcı 17.000 km) modellerini sıfırdan alıp kullandım. Hemen hepsinde de debriyaj biraz yukarda...

6. A

ARAÇ TELSİZİ İLE EL TELSİZİ ARASINDAKİ İLETİŞİMİ KURMAK İÇİN TAVSİYE

Ynt: ARAÇ TELSİZİ İLE EL TELSİZİ ARASINDAKİ İLETİŞİMİ KURMAK İÇİN TAVSİYE Selamlar .Bu cihaz (Baofeng UV 3r+) CB olarak tabir edilen, taşıma ve kullanım için lisans gerektiren cihazlardandır. Dual ( UHF / VHF ) bant olması sebebi ile ilgili frekanslar yüklendiğinde PMR telsizlerle de...

7. A

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bana göre gayet de güzel olmuş...Uzun zamandır yakın park halindeki diğer araçların kapı çarpmalarından korunmanın yollarını arıyordum, sayenizde gayet etkili bir yöntem bulmuş oldum. Üstelik fiyat olarak da gayet makul. Paylaşım için teşekür ederim.........
  8. A

Gezenbilir + Dacia Logo Sticker Hakkında

Elinize emeğinize sağlık hepsi de birbirinden güzel olmuş. İkinci gurup mavi pusulalı olan benim de hoşuma gitti. takiip takiip taakiiiiip.....:-))))
  9. A

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Valla harika fikir.... ;) ;)

10. A

bu telsiz yeterli olurmu???

Ynt: bu telsiz yeterli olurmu??? :-)) Sayın Reha Bey aynen de açıkladığınız gibi....Özellikle dual bant amatör telsizler bu iş için uygun cihazlardır ( lisans almak şartıyla ) . Eksiklerimi tamamladığınız için teşekür ederim saygılarımla....

11. A

bu telsiz yeterli olurmu???

Ynt: bu telsiz yeterli olurmu??? Reha Bey'e katılıyorum. PMR tipi telsizler kaba tabirle antenlerinin birbirini gördüğü alanlarda ve aynı frekanslara ayarlandığında rahat ve etkili şekilde iletişim sağlayabilirler. İki cihaz arasına giren tepelikler, yoğun ağaç toplulukları, binalar vb...
  12. A

Duster'ı dik orman kesim sahasında denedik..

Ynt: Duster'ı dik orman kesim sahasında denedik.. Bir hafta önce Anamur dönüşü deneme amaçlı aynı macerayı ben de yaşadım..Sonuç gayet tatmin ediciydi. Bu arada çifgt egzoz güzel görünüyor hemşerim...Bol çamurlu ve kazasız günler...

13. A

DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS

Ynt: DUSTER ÇALINDI IMMOBILIZER FOS Geçenlerde servisteki arkadaşlar söylemişlerdi Mersin'de de bir kaç Duster'in ön kaputunu araklamışlar.. Allah korusun sabah bi bakıyosunuz araç var, motor kaputu yok..şaka gibi ??? ???
  14. A

Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel)

Ynt: Hep Yanınızda Taşıdıklarınız (EDC Genel) Cebimde birşeyler taşımayı hiç sevmem o yüzden duruma göre ya bele ya da omuza asılan küçük bir çanta kullanırım. İçindekiler ( cüzdan, kredi kartı kimlik cep tel. vs zaten hemen herkesin taşıdığı şeyler ) ekstradan Victorinox fonksiyonlu çakı...
  15. A

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba arkadaşlar, doğru bölüme mi yazdım bilmiyorum, bir hatam olmuşşa affola. 1.5 Ambiance 90 HP Duster sahibiyim, forumu da uzun zamandır takip ediyorum. Özellikle 4x4 110 HP Duster sahibi olan arkadaşların kar ve ( tam anlamıyla off road olarak kabul...

16. A

yaesu vx-6r

Ynt: yaesu vx-6r Sayın Bozoğlu, öncelikle çağrı işaretiniz hayırlı olsun. Elinizde bulunan wouxun kg-uvd6 dual bant özelliğe sahip, aynı anda uhf-vhf dinleme ve gönderme yapabilen ( çift satır ) amatör telsizcilikle uğraşan bir çok arkadaşımızın ( fiyat ve özellikleri açısından ) kullandığı bir...
  17. A

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Güzel bir macera olmuş, paylaşım için teşekürler iyi seneler... ;) ;)
  18. A

Duster Hgs

Ynt: Duster Hgs Evet arkadaşlar söktüğünüz gibi yani beyaz tarafı dışa gelecek şekilde yapıştırılacak cama..... ;)

19. A

Duster Hgs

Ynt: Duster Hgs Arkadaşlar HGS aldığınız yerlerde bu bantların değişik boyuttaki araçlara göre (tır, pickup, suv, normal binek araçlar, otobüs vb..) ön camda nerelere ve nasıl yapıştırılacağını gösteren broşürler de var. Siyah bölgeye yapıştırmanızı tavsiye etmem, sistem okumuyor, yada çok...
  20. A

Dacia Duster için Sustalı Anahtar

Ynt: Dacia Duster için Sustalı Anahtar Serkan Kardeş ilgin ve paylaştığın mesaj için teşekür ederim. Ben Mersin'de olduğum için durum biraz karışık; çünki genellikle bu tür anahtar yapan ustalar İstanbul'da :(. Sorduğumuzda ise ya araçla birlikte gelmemizi yada chipli olan orjinal anahtarı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri