Arama sonuçlarınız

1. Muzaffer Kargu

Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Merhaba! Seni tüm samimiyetimle kutluyorum Saban Ustam. Muzaffer Kargu

2. Muzaffer Kargu

Klasik Dodge

Ynt: Klasik Dodge Merhaba! Bu belden bükülen -Swivel Frame kit-benzeri araclarada kolaylikla sonradan uygulanabilir. Selamlar Muzaffer Kargu
  3. Muzaffer Kargu

Klasik Dodge

Ynt: Klasik Dodge Merhaba Emin Abi Bunlarin birde arazide devrilmeye karsi belden büküleni de var,foto ve video ekliyorum. Selamlar Muzaffer Kargu http://www.youtube.com/watch?v=4I2myOXCTkY

4. Muzaffer Kargu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Merhaba Saban Ustam! Ben takip ve bakmaktan zevk aldim,kimbilir yapan ve kullanan nasil mutlu olmustur. Selamlar Muzaffer Kargu
  5. Muzaffer Kargu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Merhaba Saban Ustam Olursa bu kadar olur daha ne olsun!

6. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Bunlarda ön ve arkaya taktigimiz icten sogutmali diskler ve tansitten uyarlanmis fren merkezi. Selamlar Muzaffer Kargu

7. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Bunlarda taktigimiz arka dana 44 ve akslar Selamlar Muzaffer Kargu
  8. Muzaffer Kargu

Ynt: Amerikan Versiyonu Buggy Yapımı Merhaba Hay ellerin dert görmesin Saban Usta,ALmanyadan da takipdesin,cok güzel bir eser ortaya cikardin.Insallah kazasiz belasiz kullanirsiniz. Selamlar Muzaffer Kargu
  9. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba hüseyin Bey Makas baslarinin sasenin disina alinmasinin(Baglanti yerlerinin saglam oldugu müddetlce) asfaltta gezinmede bir sorun olusturacagini sanmiyorum.Bilakis makaslarin birbirinden uzak olmasi yani sasenin disina alinmasinin yerine göre(Virajlara daha emin...

10. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba seyit abi Tam olarak söyle bir sey düsünmüstüm. Selamlar Muzaffer Kargu

11. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Hayir Hüseyin Bey,makaslar sasenin disina alininca asiri yüklemede sase de burulma olmasin diye saseyi iki makas basindan motorun altindan bir türlü baglamayi düsünüyorum.her türlü önerilere acigim. Selamlar Muzaffer Kargu
  12. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Burkulmayi önlemek icin-hemde motoru koruma amacli -iki makas basini motorun altindan yani karsi sase den birbirine baglarsak bence sorun cözülmüs olur,birde seyit abi görüs bildirsin.Tabi takip eden varsa herkes görüs bildirebilir. Selamlar Muzaffer Kargu

13. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba emin Abi Makas basi baglantisi icin söyle bir uygulama düsündüm,acaba nasil olur ?bu "U" profilin tam tersini birde üstten asagiya bakacak sekilde ic ice gecirsek nasil olur. Selamlar Muzaffer Kargu
  14. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Hüseyin Bey Hazir Antepde iseniz Göktug beye selamlarimi iletinz. Selamlar Muzaffer Kargu
  15. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Üüüüüf, bi sürü iş.Keşke KARGU ile atlayıp İzmir'e gelseymişiz.Daha kolay olurdu. Neyse,eline koluna sağlık.Albüme koydum bile. Insallah oda olur Seyit abi,zaman uysada atlayip gitsek Emin abiyi ziyaret etsek- Selamlar saygilar Muzaffer Kargu

16. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Hay ellerin dert görmesin Emin Abi,cok sag ol Selamlar saygilar Muzaffer Kargu
  17. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Arabaya takilan international 1100 lük pick up dan cikma dana 44 ön diferensiyal.
  18. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba ikinizede Hem seyit abiyi hem de aracini yakindan tanidigim icin böyle söyledim. selamlar Saygilar Muzaffer Kargu

19. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Merhaba Hüseyin Bey Hem seyit abi hem de araci orijinaldir. Selamlar Muzaffer Kargu
  20. Muzaffer Kargu

Bu da benim jeep im

Ynt: Bu da benim jeep im Evet Seyit Abi, Bu uygulama daha güzel ve emniyetli taban tirtilli yanlari da kapali oldugundan kaymalar olmaz.Teskkür ederim.benim eski kupa komple satildi,senin eksiklerini ben kendisi ile konusurum,konuyu tazelemek acisindan tekrar dile getireyim. Selamlar Muzaffer...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri