Arama sonuçlarınız

1. M

Cj-8

Şimdi ayrılık vakti 1982 Model 6 silindir 4200 cc çok bakımlı hiç masrafsız CJ meraklılarına Ankara'nın tanıdığı bildiği bir araç Elektronik ateşleme önler disk hidrolik direksiyon headers önlerde manuel hub cam tavan özel yapım deri koltuk araç telsizi çok iyi bir ses sistemi sisler vs...

2. M

Cj-8 Scrambler Orjinal Masrafsız Bu Fiyata!!!

1982 model CJ- 8 aracımı maalesef maddi sıkıntılardan dolayı satmaktayım 4200 cc, hidrolik direksiyon, elektronik ateşlemeli ,önler disk cam tavan, headers, içi dışı yapılı çok iyi durumda sorunsuz ve hiç masrafsız bir araçtır motorunda yürüyen aksamında şanzumanlarında diferansiyellerinde vs...
  3. M

31x10,5x15 lastik ve jant

Cj-8 de takılı olan 31''lastik ve jantlarım 33'' e geçeceğim için satılıktır. jantlar standart 5x139,7 dir, darbe vs yoktur lastiklerin durumu ortadır yeni lastik gibi değildir fakat yama balon vs yoktur 2009 yılı üretimidir. en az 5 yıl daha kullanılır. lastikler ve jantlar ayrı ayrı da...

4. M

Suziki GV den çıkarttığım Bf Mt ler

Önceki aracıma ait BF Goodrich Mud-Terrain T/A 235x70x16 ebatlarındaki lastiklerimi ve çarpışantürk imlatı olan 16 lık jantlarımı satıyorum jantlar 7 inc tir. Grand vitara da kullandım çok ta memnun kaldım ama arabayı satınca lastikler boşa çıktı lastikler toplamda 2-3 bin km civarı...
  5. M

CJ 8 Modifikasyon Konusunda Yardım

Birkaç ay önce 82 model bir 4,2 CJ8 aldım genel olarak da çok memnunun fakat biraz yükseltmek istiyorum üzerinde 31x10,5x15 lastik 7'' jant var aracımı yükselterek 35x12,5x15 gibi bir ebada geçmek istiyorum bu konuda tecrübeli CJ kullanıcılarının görüşlerini rica ediyorum öncelikle 35 leri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri