Arama sonuçlarınız

1. KIPÇAK70

Kango Kamperden Transportere Geçiş

Hayırlı olsun, Güzel geziler dileğiyle.

2. KIPÇAK70

Karavanımızı Sonunda Tamamladık

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.
  3. KIPÇAK70

Karantina Günlerinde Dostlardan Haber Almanın Önemi

Cihan bey geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

4. KIPÇAK70

Çekme Karavan Ile Avrupa Turu

Merhaba, çok pahalı bir araç almaya gerek yok. İçini basit şekilde ihtiyacınıza göre düzenleyip gezebilirsiniz. Ben kendim düzenledim. bir yıl proje çizdirmeden gezdim. 98 model araçla Münih'e kadar gittim. Araç bakımlı olduktan sonra sıkıntı olmuyor, yeni olsa tabiki daha iyi. İsteklerinizin...
  5. KIPÇAK70

Çadırlı Kış Kampı: Dumlu Erzurum, Aralık 2019

Sizi tebrik ediyorum Ayhan Bey. İnşallah bana da nasip olur.

6. KIPÇAK70

Bisiklet Kazalarına Dikkat !..

Geçmiş olsun. Trafikte çok dikkatli olmak gerekir. Kaç sefer önüme kıran, kapıyı aniden açan, çok yakınımdan geçenler oldu.

7. KIPÇAK70

12 Gece 13 Gün Türkiye'den Arabayla Avrupa'ya Kısa Tur.

Paylaşım için teşekkürler.
  8. KIPÇAK70

Mercedes Sprinter 213 Cdi Ambulansın Korsan Karavana Dönüşümü

Başınız sağolsun, rahmetlinin mekanı cennet olsun size de kolay gelsin.
  9. KIPÇAK70

Mercedes Sprinter 213 Cdi Ambulansın Korsan Karavana Dönüşümü

Kolay gelsin. Buzdolabının kapısı öne doğru açılırsa fren yapınca raflardaki eşyalar kapıya dökülüyor. İşinize karışmak gibi olmasın.

10. KIPÇAK70

Romanya

Yolunuz açık, geziniz gönlünüze göre olsun Haşmet Bey,

11. KIPÇAK70

Kuzey Almanya Gezisi 2018/2019

İrfan Bey gezi yazınızı ve fotoları sabırsızlıkla bekliyorum.
  12. KIPÇAK70

2018 Karavanla Orta Avrupa

Gezi yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bulgaristan, Macaristan ve Avusturya paralı yollar için vinyet var. O ülkede kaç gün kalacaksanız 7 gün 10 gün gibi. Yunanistan, Makedonya, Sırbistan otoyolda para toplama noktaları var. Avro aldıkları gibi kendi ülke paralarını da alıyorlar...

13. KIPÇAK70

Yediğimin farkındayım ama yapacak bir şey yok. Batum'a giderken Samsun'da sahilde gecelerken Amasya'dan bir amca ve teyze yanımızda gecelemişti. Amaç gezmekse bir şekilde geziliyor. Batum konusunda da bildiğim kadarıyla yardımcı olabilirim.
  14. KIPÇAK70

Sayın Adigekuzeyli, Türkiye'den çıkmadan göl, görülecek yerler arasına alınmıştı. Gezi programı çerçevesinde göle de gittik, göl gerçekten güzeldi. Kampa girmeme meselesine gelince ucuzluk elbette önemli. Ben kampa girsem gündüz hatta akşam belli bir süre dışarıdayım kapın olanaklarından...
  15. KIPÇAK70

1. Erzurum Tortum Şelale Ve Öşvank Yolu Üzerinde Kış Kampı

Tebrik ediyorum. Çadır kampı yapmadım ama deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler.

16. KIPÇAK70

2006 Vw Caravelle Ile Avrupa Da 50 Gün ( 13.06 / 03.08 .2018 )

Janberk Bey, sizinle birlikte biz de gezmiş olduk. Gezi yazınız ve verdiğiniz bilgiler gezmeyi düşünenler için hazine niteliğindedir. Yazınızı paylaştığınız için teşekkür ederim. Size güzel ve keyifli geziler dilerim.
  17. KIPÇAK70

Sayın İklil konyalilar, gezi yazımı okuduğunuz, beğendiğiniz ve övgü dolu sözleriniz için teşekkür ederim. Budapeşte, Viyana ve Venedik asıl gezilmesi gereken yerler olarak belirledik. Buraları es geçmedik. Yol üzerindeki diğer yerlere biraz daha zaman ayırabilsek gezi tam olacaktı ama zaman ve...
  18. KIPÇAK70

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim. Sizinle tomtom cihazı ve internet için yazışmıştık. Sizin gezi yazınızı okumayı dört gözle bekliyordum. Gezi yazınızı okudum. Sizin de belirtiğiniz gibi bazı yerleri faklı tarihlerde gezmişiz. Kamp alanına girmeyi fazla düşünmedik ve uyguladık. Gezinizin...

19. KIPÇAK70

Ermenistan'da 13 Gun - Mayis 2018

Gürkan Bey, gezi yazınızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Devamını bekliyoruz.
  20. KIPÇAK70

Sayın yorulmaztunay merhaba, gezi yazıma gösterdiğiniz ilgi için ben de size teşekkür ediyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri