Arama sonuçlarınız

1. Mustafa E

4 Runner Difaransiyel Oranı Hakkında

Arkadaşlar ön arka oranları aynımı değilse 91 model 2.4 te oranlar nedir bilen bilgisi olan varsa yardım lütfen

2. Mustafa E

Niva Aksesuar Arıyorum Çıkma Uygun Fiyatlı.

İkinci el jant lastik, snorkel, dodik, kaput üstü havalandırma, Burunluk vs. Elinde olan arkadaşlar ulaşırsa çok sevinirim.
  3. Mustafa E

Fj 70 2.4 Düz Dizel Teknik Özelliklerini Bilen Varmı

Arkadaşlar bu aracın teknik özellikleri lazım özelliklede kaç hp ve tork kaç nm yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

4. Mustafa E

Nissan Terrano 1 3.0 V6 Motor Arıyorum.

Arkadaşlar aracım blok patlattı aynı motor yada uyumlu motor lazım yardımcı olursanız sevinirim. Bilgisi olan ozeldende ulasabilir. Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Mustafa E

Satılık 91 Hilux...

Malum sitede 205861153 nolu ilan. Bakın beğenin arayın yarış araçlarıyla takas olur ayrıntı telefonda verilir.

6. Mustafa E

Satılık 2.2 Benzin Lpg Hilux 91 Model

Arkadaşlar yeni proje için aracım satılıktır malum sitedeki ilan numarası 205861153 dır.

7. Mustafa E

Hilux Sol Arka Kapı Komple Arıyorum Çıkma Yada Sıfır

Acil fiyat yazarsanız sevinirim arkadaşlar
  8. Mustafa E

Hilux Roll Bar Yardım Lütfen.

Arkadaşlar aracıma içten ve dıştan bar yaptırmak istiyorum fakat elimde google de bulduğum resimlerden başka birşey yok elinde iç veya dış bar projesi olan varsa yada ayrıntılı fotosu olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
  9. Mustafa E

Niva Distpritör Yalıtımı Yardım Lütfen.

Arkadaşlar dispritör su geçişlerinde içine su alıyor yalıtım için tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.

10. Mustafa E

Üstadlar Yardım Lütfen.

Mrb arkadaşlar yeni aldığımız captiva aracımız sabit hızda giderken arkadan kara duman atıyor çekişte hissedilir oranda düştü. Ayrıca motor yağının çok fazla olduğunu farkettim yağı neden fazla koymuş olabilirler. Ustalarımızdan yardım bekliyorum.

11. Mustafa E

Captiva Kara Duman Atma

Mrb arkadaşlar yeni aldığımız captiva aracımız sabit hızda giderken arkadan kara duman atıyor çekişte hissedilir oranda düştü. Ayrıca motor yağının çok fazla olduğunu farkettim yağı neden fazla koymuş olabilirler. Ustalarımızdan yardım bekliyorum.
  12. Mustafa E

Hilüx Hidrolik Direksiyon Nerden Bulurum...

Hilüx hidrolik direksiyon nerden bulurum bulsam kaça alırım. Ayrıca arabama roler bar yaptırmak istiyorum proje benzeri bişey nerden bulurum yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

13. Mustafa E

96 Zj Ayna Mahruti Veya Ön Difransiyel Acil Arıyorum.

Arkadaşlar sıfır yada ikinci el ayna mahruti veya ön defransiyel gerekli acil yardım ederseniz sevinirim.
  14. Mustafa E

96 Zj Ayna Mahruti Veya Ön Difransiyel Acil Arıyorum.

Acil 11-41 ayna mahruti yada ön difransiyel gerekli çıkma yada sıfır fiyat verirseniz sevinirim teşekkürler.
  15. Mustafa E

Captiva Geri Kaçırma Ve Vuruntu Acil Yardım...

Mrb arkadaşlar 2008 model captiva aracımızda D konumuna alınca iki saniye sonra öne doğru araç vuruntu yapıyor ayrıca yokuşlarda geri kaçırıyor. Bunlar normal değil sanırım özelliklede geri kaçırma kaç derece eğimde normal yada normalmi cevap yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

16. Mustafa E

Alınık Zj Kep, Dodik, Shonorkel, Çelik Tampon 2'' Get Takoz Acil

Arkadaşlar bu malzemeler lazım Zj Kep, Dodik, Shonorkel, Çelik tampon 2'' Get takoz fiyat yazarsanız çok sevinirim.
  17. Mustafa E

Frontera 2.0 Ön Difransiyel Arıyorum.

Arkadaşlar çıkma yada sıfır acil lazım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
  18. Mustafa E

2.0 Ön Difransiyel Arıyorum Yardım Lütfen Acil.

Arkadaşlar çıkma yada sıfır bulabileceğim yerler varsa iletişim bilgilerini paylaşırsanız sevinirim, ayrıca 2.0 ın öndifransiyeli başka hangi araçlarda kullanıldı bilen varmı varsa bunuda paylaşırsanız sevinirim.

19. Mustafa E

%100 Yerli Turkar 4x4

Aracın motor dahil yerli üretim çok güzel bir araç ayrıca ilk yerli 4x4
  20. Mustafa E

%100 Yerli Üretim Motor Dahil Turkar 4x4

Ben çok beğendim unumog tarzı ama hertürlü güzel bir araç.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,469
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri