Arama sonuçlarınız

1. W

Karrimor Bobcat 55-65 Sırt Çantası Ve Lafuma Raincover Çanta Yağmurluğu

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Karrimor Bobcat 55-65 Sırt Çantası 250 TL Pembe 84.6 x 39.6 x 10 cm 1.7 kg Lafuma...

2. W

Husky Bret 4 Mevsim 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Husky Bret 4 mevsim 2 Kişilik Yeşil Kamp Çadırı 750 TL Mandallı hafif dural yapısı...
  3. W

Husky Enjoy Long -26c Uyku Tulumu

Selamlar, birkaç sene önce aldığım, 3-4 kez kullandığım kamp ekipmanlarımı satıyorum. Daha önce Kaçkar Dağlarında sonbahar sonlarında kullanmıştım, hepsinden gayet memnun kaldım. Umarım uygun yerdedir konu. Husky Enjoy Long -26C Uyku Tulumu 500 TL 7 kanallı Hollowfibre malzeme ile...

4. W

Sevdicekle Kış Kampı

Selamlar Ocak sonu Şubat başı gıbı yurt dışından sevdiceğim gelecek. Daha önce kamp yaptım tek başıma bir çok kez ama en soğuk havayı Eylül'de Kaçkar Dağlarında görmüştüm. Açıkçası soğuk havanın sıkıntısını sevdicekle çekmek istemiyorum, o çok deneyimli değil çünkü. O tarihlerde aşırı soğuk...
  5. W

Bayanlar İçin Dağcılık Botu Seçimi

merhaba. bot seçimi konusunda mini araştırmam sonucunda bot seçiminin çok önemli olduğunu anladım. ama o kadar çok seçenek var ki, hangisinin daha iyi olduğunu kestiremiyorum bile. çok acemiyim, yardımlarınızı bekliyorum.

6. W

Dağcılıkta Çadır

merhaba, 3.900 metre / yaklaşık -20 25 arası değişen sıcaklıkta kullanabileceğim tek kişilik bir çadır arıyorum. kaç mevsim olduğunu bulamadım ama Quechua 2 seconds iyi midir, kullananlar ya da fikir vermek isteyenlerin cevaplarını bekliyorum...

7. W

Toplu Taşıma İle Anzer Yaylası

Merhaba! İstanbul'dan Rize'ye otobüsle gideceğim. Rize'den İkizdere - Anzer Yaylası'na gitmek istiyorum, toplu taşıma ile gitmem mümkün olur mu? Anzer'de çadır kurmak serbest mi yoksa camping bölgesi var mı? Anzer ve İkizdere ile ilgili her türlü bilgi işime yarar. Teşekkürler!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR