Arama sonuçlarınız

1. H

Karavancının Günlüğü-2

FOTOĞRAFÇININ (Karavancının) GÜNLÜĞÜ (12 MAYIS 2014) Arkadaşlar size daha önce Norveç anılarımı paylaşacağıma söz vermiştim ama Soma faciası nedeni ile ertelemiştim. Şimdi sözümü yerine getiriyorum. Norveç e hareket edeceğimiz günün gecesi de epeyce hareketli idi evimiz. Sağ olsunlar, dostlar...

2. H

Karavancının Günlüğü-2

FOTOĞRAFÇININ (KARAVANCININ) GÜNLÜĞÜ (10 Mayıs 2014) Benim “Karavancının Günlüğü” nü okuyanlar hatırlar. 2012 Yılında ailecek 2 ay boyunca Avrupa’ya yaptığımız seyahat esnasında Hırvatistan Split’te bir Norveç’li aile ile tanışmıştık... Kampingde karşımıza öyle fiyakalı bir karavan yanaştı ki...
  3. H

Karavancının Günlüğü-2

KARAVANCININ GÜNLÜĞÜ 17 EKİM 2013 (Bir önceki yazının devamı) Karıcığım sen Manavgat Titreyen Gölü merak ediyordun. Seni oraya götüreyim. İstersen bir de buraya kadar gelmişken Side ye kadar uzanalım dedim. Karım da beni kırmadı. Side benim için çok özel ve güzel bir yardir. Benim Zil Turumun...

4. H

Karavanla Gezi Anılar

KARAVANCININ GÜNLÜĞÜ TÜRKİYE Bu gün 17 Ekim 2013, Kurban Bayramı’nın Manavgat’ta üçüncü günü. Nasıl yani dediğinizi duyuyorum. Manavgat’ta Bayramın üçüncü günü de Patagonya da beşinci günü mü…? Haklısınız. Her yerde üçüncü günü elbet. Ama olsun, benim canım öyle yazmak istedi. Yalnız, dünya...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri