Arama sonuçlarınız

1. inzell

Mini Belgesel: Transfăgărășan Highway (dn7c)

Geçtiğimiz sene sanırım 10 gün kamp yapmıştım Transfăgărășan'da. Burası sürüş yapmak için oldukça keyifli bir yol. Dünyanın en iyi yolu diye pazarlasalar da daha iyilerini gördüm. Zaten öyle diyenler bu yolu dümdüz geçen tipler. Transfăgărășan'ı asıl güzel kılan şey istediğimiz herhangi bir...

2. inzell

Türkiye'de Kamp Yapılacak Yerler [video/liste]

Türkiye'de kamp yapılabilecek yerler adlı videolar hazırlıyorum. Oynatma listesine buradan ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre içinde geçmişte çektiğim görüntüleri de derleyerek listeye eklemeye çalışacağım. Fırsat buldukça içerikleri daha da zenginleştirmeye çalışacağım. Şimdilik elimizdekilerle...
  3. inzell

Kampta Gök Gürültülü Sağanak Yağmur

4. inzell

2016 En Güzel Türkiye Kamplarım

@motorumlanet (instagram)
  5. inzell

Kamp Yaparak Dünya Turu

Selamlar Gezenbilir ailesi, motosikletimle dünya seyahatine çıktım. Genellikle kamp yaparak ilerliyorum. Şimdiye kadar bolca kamp yeri keşfettim bile. Fotoğraflarla birlikte konum bilgilerine ulaşmak ve yolculuğu takip etmek için instagram hesabıma bakabilirsiniz. Sevgilerimle Alp. Nick...

6. inzell

Kamp Yaptığım Süper Yerler Ve Koordinatları

Şimdiye kadar kamp yaptığım yerlerin çoğunu haritada paylaştım. Bu yerlerin ortak özelliği, tamamının ücretsiz oluşu. Bir kampinge pansiyon parası vermenin anlamsız geldiği gibi aynı zamanda pek keyifsiz yerlerdir bana göre. Tecrübe edip onayladığım bu güzel kamp alanlarına giderseniz eğer...

7. inzell

Motosikletli Kamp Fotoğraflarım

Motosikletle yaptığım yolculukların vazgeçilmezidir benim için kamp. Sevdiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim. Bu arada yolculuklarımı güncel olarak takip etmek isterseniz: www.facebook.com/motorumlaNET
  8. inzell

Gürcistan-rusya-belarus-ukrayna Yolcuğum (16250km) (81 Gün) (2014)

Tek başıma çıktığım kuzeyimizdeki ülkelerde yaptığım yolculuktan kısa kısa bölümler derledim. 81 gün süren yolculukta 16.250 Km yol katettim. İstanbul'dan başlayan yolculuğum; Gürcistan, Rusya, Belarus, Ukrayna, Kırım, Osetya olarak devam etti. Bol çadırlı geçen yolculuğumda zaman zaman...
  9. inzell

Motosikletle Gürcistan - Rusya - Belarus - Ukrayna Yolculuğum (16.250 km) (81 Gün) (2014)

Tek başıma çıktığım kuzeyimizdeki ülkelerde yaptığım yolculuktan kısa kısa bölümler derledim. 81 gün süren yolculukta 16.250 Km yol katettim. İstanbul'dan başlayan yolculuğum; Gürcistan, Rusya, Belarus, Ukrayna, Kırım, Osetya olarak devam etti. Bol çadırlı geçen yolculuğumda zaman zaman...

10. inzell

Motosikletimle Kuzeye Doğru Yola Çıktım!

Selamlar, Kuzeye doğru yola çıktım, dönüşü de Asya üstünden yapabilirim. 30 bin km'yi geçmez sanırım. Zaman engeline takılmadan bi dolanıp geleceğim işte. :) Facebook sayfam üzerinden takip edebilirsiniz, ilginizi çekerse. https://www.facebook.com/motorumlaNET Hoşçakalın, bol bol yol yapın. :)...

11. inzell

Motorumla Dünya Turu Planlıyorum

Selamlar, Motorumla yapmak istediğim dünya turu planlarım bu şekilde. Biraz karmaşık gelebilir, belki de gidilemeyebilir ama önemli olan yolda olabilmekse rotanın çok da önemi kalmıyor benim için. Uzun yıllar sürebilir, öyle de istiyorum zaten; geçtiğim yerlerin güzdüzlerini gecelerini, farklı...
  12. inzell

Patricia – Gökova – Patara – İnsuyu (2100 Km)

15 gün ve 2100 km, Ege üzerinden Patara’ya… Bu sefer yola dört arkadaş ve dört Honda ile çıkıyoruz. Kuzey Ege’den sonra tek başıma devam ediyorum, benim için klasikleşmiş olan Patara’ya yeniden… Genelde tek başıma gitmeyi tercih etsemde birden fazla motor olması da çok eğlenceli. Hepsinin tadı...

13. inzell

İstanbul'dan İspanya'ya Motosikletle Yolculuk Planı

Merhabalar, Haziran başı gibi motosikletimle aksilik olmazsa 90-100 gün sürecek Avrupa yolculuğuna çıkacağım. Kendimce bir güzergah belirledim, ama tavsiyelere açığım. Eğer sınır geçişlerinde -o ülkeden diğer ülkeye geçişlerde şu sınır kapısını kullanmalısın- şeklinde önerileriniz varsa çok...
  14. inzell

Ankara – Kapadokya – Çıralı – Patara – Saklıkent (2800 Km)

Geçen sene tadı damağımızda kalan Antalya turunu, rotayı ve zamanı biraz daha uzatarak tekrarlıyoruz. Bu sefer Antalya’ya direkt inmek yerine; Ankara, Tuz Gölü, Kapadokya, Konya, Manavgat güzergahını kullanıyoruz… Rota: 2800 KM - Süre: 13 Gün Devamı...
  15. inzell

125′lik Motorum İle Ege Turu (3200 Km)

Nisanın son haftası, bir pazar sabahı… Yine her zamanki gibi öğlene kadar uyuyarak günü harcarken aklıma bir fikir geldi: Bugün daha fazla ziyan olmadan Tekirdağ’a akrabalarımın yanına gideceğim! Derhal çantamı toparlıyorum ve bir saat içerisinde yoldayım. Ortalama 50 km/s hızla uzun bir...

16. inzell

İstanbul - Çıralı - Kalkan - Patara - Ölüdeniz (2200 Km)

Yaz bitiyor ve henüz uzun soluklu yol yapma fırsatı bulamamanın telaşıyla eylülün son haftaları -İstanbul’da yağmur diner dinmez- Antalya’ya doğru yola çıkıyoruz, saat akşam 9 civarı. Öyle bir iştahla yola çıkmışız ki sabaha karşı sahilde bir yerde çadırımızı kurar uyuruz sanıyoruz. Tabii...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri