Arama sonuçlarınız

1. nuribilgetekin

Bu İlan Sahte Olabilir Mi???

Merhaba aşağıdaki linkte vereceğim ilan sahte olabilir !!!! Eğer değilse hemen bu gece arabaya atlayıp bu karavanı alıp geliyorum :))) İlan Sahibinin numarası da cevap vermiyor... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-730-kg-2001-model-cok-temiz-142845133/detay

2. nuribilgetekin

Çok Sinirlendim Ama Çekme Karavanımın Muayene İşlemi Tamamdır !!!

Bu hafta sonu, aracımla beraber muayenesi biten 4,25 Saly karavanımı TUVturk'te muayene ettirdim. Karavanım tertemiz ve fren sisteminden, c tipi lastiklerine ve elektrik tesisatına kadar her şeyi çalıştığı için kendi adıma rahattım. Ancak içimden"Ulan acaba çekme karavan muayenesinden...
  3. nuribilgetekin

Saly 4,25 Çekme Karavanımız Satılıktır. (istenirse Aracıyla)

2011 Aralık Saly Karavan yapımı, Ruhsatlı, 4,25 modeli çekme karavanımız satılıktır. Duş-Kasetli Tuvalet, 70 Lt Temiz 50 Lt Atık Su Deposu, Mutfak, Tüp - Elektrik - Fırın özelliklerine sahip pişirme grubu, Büro tipi 220V Buzdolabı, 220V ve 12V Aydınlatma, Su ve Elektrik Tesisatı, 12V Yaşam...

4. nuribilgetekin

Çekme Karavancinin Ucak Cekme Gecesi

Selam, Bir dostumuzun 14 yil ugrasip yaptigi ucagini, evinin garajindan hangarina kadar goturdugum macera gecesinin fotograflarini paylasayim istedim. Bu arada belirtmeliyim ki karavan cekmek daha zevkli ama ucak cekmek de cok havali !!!!

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri