Arama sonuçlarınız

1. ercanaslan

Cj - Golden Eagle Kaput Çıkartma Seti

Elimde 1 adet kaldı 05327084339 Kaçıran üzülür :) 175 TL Jeep CJ Turkiye 2. el Jeep CJ Turkiye

2. ercanaslan

Cj8 Orjinal Esnek Plastik Dodik Seti

İkinci el Temiz durumda 04327084339 İstanbul Jeep CJ Turkiye 2. el Jeep CJ Turkiye
  3. ercanaslan

Cj - Willys - Wrangler Ayna Takımı Sıfır

Sıfır kutusunda 175 TL İstanbul 05327084339 Jeep CJ Turkiye 2. el Jeep CJ Turkiye

4. ercanaslan

Cj7 Cj8 Arka Kapak. Sıfır

Sıfır 550TL 05327084339 İstanbuk Fabrikasyon astarlı Jeep CJ Turkiye 2. el Jeep CJ Turkiye
  5. ercanaslan

Cj - Willys Ve Diğer Arazi Araçlarınada Uyabilecek Universal Silecek Fıskiyesi Seti

Sıfır kutusunda. 05327084339 İstanbul 110Tl araçta su fıskiyesinin çalışmaması muaynede ağır kusur sayılmaktadır. İhtiyacınız varsa kaçırmayın Jeep CJ Turkiye 2. el Jeep CJ Turkiye

6. ercanaslan

Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

Forumda Karavan camı imal eden bir abiminze aynı malzemedel ( şeffaf siyah mika) CJ Air Scoop (Air Trap/Hood Air Intake) yaptırmayı düşünüyoruz. Fiyat kalıp parasını çıkartabilmesi için 15 kişiyi bulmamız gerekiyor. Emin abinin de çizimlerini çıkartması sonucu fiyat imalatı yapacak abimiz 15...

7. ercanaslan

Cj Hava girişi parçası isteyen (imalat yaptırıcaz)

Silinebilir konu foruma bağlanmama sorunu nedeni ile iki defa yayınlamışım aynı konuyu
  8. ercanaslan

Cj8 im için tavan barı arıyorum öneriniz.

Cj8 im için tavan çadırını (35kg) taşıyabilecek bir tavan barı arıyorum. Tavan sepeti takmak istemiyorum. Yakın zamanda aracına tavan barı takan varmı. Bu üniversal olanlar sağlammıdır acaba? Örnek
  9. ercanaslan

Karadulun Yeni İsmi Artık Ateş Böceği

Boya tamamlandı. Arka koltuk hariç tümüyle montajı tamamladım. Buyrun resimleri. Hardtop u ve kışlık kapıları takınca yeni fotoğraflar eklerim.

10. ercanaslan

Cj'min Yeni Cicileri Geldi Amerikadan

tabi aracım boyada olduğu için bi süre takamayacağım :D

11. ercanaslan

Cj Arka 2 Li Koltuk Elinde Olan Varmı?

Cj arka 2 li koltuk elinde olan varmı?
  12. ercanaslan

Alınık Cj Arka Koltuk

Cj arka 2 li koltuk elinde olan varmı?

13. ercanaslan

Cj de direksiyon sistemini güçlendirip konforu arttırmak için önerileriniz neler?

Hep aklıma takılan bir konu bu. Birçoğumuzun aracı gibi büyük lastiğin vermiş olduğu etki ile benim aracımdada yeni nesil araçlardaki direksiyonun cadde performansı gibi çok iyi değil ( benim.için sorun olmasada eşim çok şikayetçi bu durumdan :) Direksiyonumda boşluk yok denecek kadar az...
  14. ercanaslan

Değişik Bir Fikir, Cj Dijital Gösterge

http://www.dakotadigital.com/index.cfm?ptype=article&article_id=16 verdiğim linkte cj de kullanılan hız göstergesinin yerine bire bir uyan gösterge imal etmişler. Ben kulllanmak istemezdim cj nin göstergesi bence onun amerikan ruhunu taşıyor fakat değişikte olmuş ilgimi çekmedi değil :D
  15. ercanaslan

Jeep Cj Fabrika Çıkartma Seti İsteyen?

Siperiş üzerine en geç 3 güne (baskıdaki işlerin yoğunluğuna göre) basılıp kolay yapıştırmanızı sağlayan tranfer kağıdınıda üzerine yapıştırılmış olarak kargo alıcıya ait şekilde kargolanır. Çıkartma setini ölçüsü toplam 25cmx25cm dir Fiyat:22,5 Talebe göre farklı Baskılarda yapılabirilir...

16. ercanaslan

Kendi Araç Çıkartmalarımı Yapmaya Başladım...

Adobe illustrator ile çıkartmalar yapmaya başladım. Araç içi Şanzıman Shift pattern veichle id patern vs deniyorum bişeyler işte :D
  17. ercanaslan

Paslanmaz Karter Koruma Yaptıran Varmı?

Bu şekilde karter koruma yaptıran oldumu maliyeti nedir nerede yaptırılır? lazer kesim ve paslanmazdan bükülmüş bir koruma Aracıma yaptırmak istiyorumda
  18. ercanaslan

İlk Defa Cj Almayı Düşünenlere Ön Bilgiler

!! Dikkat edilecek hususlar !! 1. ARACIN MUAYENESİ yapılı mı çok önemlidir.Yapıldıysa bir önce ki muayenesinde ki hafif kusurları nelerdir? 2. Şase numarası kontrolü etikette veya sağ arka teker şase kamburundadır zımparayla temizlemeniz gerekebilir ruhsattaki şase no ile karşılaştırın "abi...

19. ercanaslan

Cj5 bestop bikini SATILIK sıfır gibi

Orjinal Bestop Cj5 Bikinitop Tente Cj5 aracım için geçen sezon aldığım ve birkaç sefer kullandığım sıfır gibi bikini tentemi yeni aldığım Cj8 aracıma kısa geldiği için satıyorum. Sıfır kutusundan çıkma gibi. Kutusunda verilecek 205 TL iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  20. ercanaslan

1 adet bf goodrich 33x12.5x15 alınık

İstepnem için 1 adet bf goodrich 33x12.5x15 arıyorum. Kıyıda köşede elinde olan varmıdırki acaba iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR