Arama sonuçlarınız

1. demir545

Frontera Bilgisayara Bağlama Girişi Yok ?

direksiyonun altında olduğu bilinen 95 model fronteramda bir türlü scart girişini bulamıyoruz 3 tane ayrı usat baktı söktü direksiyonun altındaki kapağı ama bir türlü bulamadı.. acaba başka bir yerde olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim

2. demir545

95 Model Frontera Debriyaj Merkez Takımı

debriyaj alt merkez lazım bulabileceğim nereler vardır ? yardımlarınızı bekliyorum
  3. demir545

Frontera Da Ki Hız Rekorunuz Nedir ?

özellikle a kasalarda otoyban da kaçı gördünüz acaba merak ediyorum ben 130 u gördüm en fazla :o

4. demir545

Frontera Mı Satıp Binek Bir Araç Almak İstiyorum ...

Hepinizi Hayırlı Günler... Öğrenci Olduğum İçin Fronteramın Hakkını Veremiyorum Bana Ağır Geldi Bu Araba Küçük Bir Araba Almaya Karar Verdim.. Arabanın Motoruda Yeni Yapıldı... Heveslisine Satmak İstiyorum Avatardaki Foto Aracımın Fotosu
  5. demir545

95 2.0 Sporta Hava Akış Metre Arıyorum

Herkese Selam.. Hava Akış Metreyi Değiştirecem Çekişi Düzeltmek İçin... Bilen Birisi Yardımcı Olabilirmi Çıkma Alsam Faydası Olur Mu Sıfır Mı Almam Lazım ? Birde Nereden Temin Edebilirim Teşekkürler

6. demir545

95 model opel fronteramı satıyorum

avatardaki resimdeki aracım satılıktır ilgilenenlere duyrulur telefonum 05424186411

7. demir545

frontera rölanti düşük çalışıyor...

herkese selam.. fronteram marşa bastığımda ( özellikle gaz vermeden debriyaja basarak çalıştırdığımda) 0,5 devirde zar zor çalışıyor bazen o kadar oluyorki stop edecek duruma geliyor ve bazen de stop ediyor... bunun nedeni nedir illaki çalıştırırken gaz vererek mi çalıştıracağım öyle değilse...
  8. demir545

buji kablosu ?

gaz da olduğunda aracım patlatma yapıyor usta buji kabloları değişecek dedi.. değiştiren varsa uygun bir şekilde nerden alabilirim teşekkür ederim
  9. demir545

fronteramı satıyorum...

herkese selam.. 95 model sport fronteramı satmaya karar verdim öğrenci olduğum için daha küçük bir araba almak istiyorum..arabanın motoru full yapıldı kranka kadar herşey değişti.. buradaki abilerin tanıdığı almak isteyen bir arkadaşı vardır diye burayada bir yazıyım dedim..cevaplarınızı bekliyorum

10. demir545

frontera krank mili kırıldı ???

herkese iyi günler.. fronteram motor istiyor fakat birşey duydum eğer krank milinin üzerindeki numaranın son rakamları 588 ise sadece krank mili 1300 lira imiş.. bu beni çok korkuttu fakat başka biriside dedi ki 588 sadece 2.2 lerde çıkıyor dedi benmki 2.0 motor...bir bilgisi olan var mı bu konuda ?

11. demir545

frontera antifiriz hakkında ???

herkese selam.. yaklaşık 2 hafta önce fronterama usta tarafından antifiriz koydurttum.. bugün kaputu açıp bir baktım ki dibinde çok az kalmış bu nasıl oldu ? şimdi tekrar mı koymam lazım ? ayrıca ben şu an erzurumdayım burada hava hep -25 lerde geziyor ve ben arabayı mecburen bir ay kadar...
  12. demir545

fronteranız kaç kuruş yakıyor ?

benim fronetra 2.0 sport erzurumdayım yaklaşık şuan şehir içi 60 kuruş yakıyor kilometreye...fronterası olanlar paylasabilir mi bnmki neden bu kadar çok yakıyıor ?

13. demir545

Frontera Arazi Vitesim Çalışmıyor ?

herkese selam.. 95 model fronteramın arazi vitesi çalışmıyor 4h veya 4l ye aldığımda önlerde dönme olmuyor( rampaya alıp denendi) bunun nedeni ve maliyeti nedir ?
  14. demir545

frontera sola sinyal vermeme sorunu

herkese selamlar....95 model fronteram sola sinyal vermiyor fakat flaşörlerde 4ü de yanıyor..yani lambalar patlak değil..aşagıdaki verdiğim fotoğrafta ki siyah kutudan ses geldiğini gördüm....sağa sinyal verdiğim de arabanın göstergesindede sinyal verdiği yazıyor fakat sola verince hızlı hızlı...
  15. demir545

frontera sabah çalışma sorunu

selamün aleyküm...erzurum merkezde 95 model fronteram sabahları çok zor çalışıyor...hele bugün yarım saate yakın uğraştırdı..özel servisteki usta sabah çalıştırdıktan sonra gaz verme kendisi rolantide çalışsın dedi ama gaz vermesem imkanı yok hemen stop edecek...acaba ateşlemede sorun mu...

16. demir545

4l ve 4h arazi vitesleri

arkadaşlar..aracım 95 frontera..4 çekere almak için 2h dan 4h a almak gerekiyor değil mi ?...birde diğer sıkıntım vites 4l ye geçmiyor bastırıyorum bastırıyorum geçmiyor..95 model fronterası olan varsa şemasını bilir..bana bi yardımcı olun lütfen
  17. demir545

95 model fronteraya far arıyorum

95 model frontera mın sağ ve sol farları çok kötü durum da..nasıl temin edebilirim..parçaçılarda 400 tl.. çok fazla değil mi ? yardımcı olursanız sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR