Arama sonuçlarınız

1. yelola

6. G.İ.G Buluşması - Esr@'yı İstanbul'a Uğurlama ve İftar Yemeği (24 Ağustos 2009)

Ynt: 6. G.İ.G Buluşması - Esr@'yı İstanbul'a Uğurlama ve İftar Yemeği (24 Ağustos 2009) Katılımcılar ; 01- Ozzz 02- TezzMertek 03- yelola

2. yelola

Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü - Nif Kulübe Kamp Duyurusu (11-12 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Bornova Kavaklıdere Köyü - Nif Kulübe Kamp Duyurusu (11-12 Nisan 2009) Ben istanbul'a düğüne gidiyorum 10 Nisan'da... size iyi kamplar :)
  3. yelola

Gezenbilir İzmir "Hızlı ve Öfkeli 4" Filmini İzlemeye Gidiyor (9 Nisan 2009 )

Ynt: Gezenbilir İzmir "Hızlı ve Öfkeli 4" Filmini İzlemeye Gidiyor (9 Nisan 2009 ) ben gelmeyi düşünüyorum.. düşünme aşamasındayım :P

4. yelola

Kaju Arıyorum

Ynt: Kaju Arıyorum gozumdeki degeri yukseldi guzel espri :)) eşiniz olayı çözerse..haberleri bekliyoruz....
  5. yelola

Balçova'da Doğa Yürüyüşü - Havuz Etkinliği Duyurusu (15 Mart 2009)

Ynt: Balçova'da Doğa Yürüyüşü - Havuz Etkinliği Duyurusu (15 Mart 2009) off off.... bu etkinlikleri facebooktan duyurmak en iyisiymiş anlaşılan :)) Alsancak camii önünen 86 no.ya binilip ulaşılabilir.. kimseyi kısıtlamamak için ara nokta buluşma saati konusunda ısrar yok.. 08.45 te Termal...

6. yelola

Kaju Arıyorum

Ynt: Kaju Arıyorum evet..biraz araştırdım..çimlendirmek ciddi bir mucize gerektiriyor galiba :)

7. yelola

Ynt: Balçova'da Doğa Yürüyüşü - Havuz Etkinliği Duyurusu (15 Mart 2009) ya biz bu etkinliği pek tanıtamadık galiba.... yada forum katılımcıları ya krizden etkilendi pahalı geldi yada pek muhafazakar mayo giyemiyorlar :))
  8. yelola

Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Evett.. herkese izmir'den de günaydın :))
  9. yelola

Ynt: Balçova'da Doğa Yürüyüşü - Havuz Etkinliği Duyurusu (15 Mart 2009) Elesinlerde nereye eklesinler di mi :) Katılımcı listesi ; 1. Yelola ( yelda ) 2.

10. yelola

Gezenbilir İzmir Grubu ; Doğa Yürüyüşü -Havuz Etkinliği 15 Mart 2009 Yer : Balçova Termal Otel - 2.Behzat Düzlüğü - Termal Otel havuz. Tarih : 15 Mart 2009 1.Buluşma Noktası : Alsancak Cami Önü 07.50 2.Buluşma Noktası : Termal Otel Önü 08.45 Termal Otel önünden kısa :) bir yuruyusle 22...

11. yelola

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) artık ne dünyasıysa.... hatalı işler dünyası sonucta...
  12. yelola

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking) Evliliğin şakası olmaz Murat... Karar doğru bence... Tevrat'a göre... Ahh ahh.. modern dünya evliliği oyun haline getirdi.. :( :P

13. yelola

Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) Bence Murat'larda hanımlarıyla bir konussunlar...ne kadar yuruyeceklerini bir öğrensinler.. Mangal partisindeki mesafeyi yuruyup, yemek yenebilir ve oradan dönülebilir bence... Grup dışından gelen arkadaslarımızda...
  14. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) Termal daha iyi..benim dedigim yer hem uzak hem doğal bi ortam...olmaz yani..
  15. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) Bu hafta olmaz... çok aceleye gelmesin... 8 veya 15 Mart.... Ve evet Murat'ın eşleriyle gelme projesini de ayrıca destekliyorum.....

16. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009)
  17. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) yaaa..niye benim kaya üstünde fotom konulmamış :( eşitlik istiyorum :P
  18. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) butun resimler bu kadar mı ???

19. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) Osman, senin fotoların bir kısmı hata veriyor.. istersen bi tekrar kontrol et... bu arada benim mangal başında çalışmamı gösteren :) foto için teşekkür.... kendimi pek bi çalışmış hissettim :P
  20. yelola

Ynt: Gezenbilir İzmir Grubu Off-Road - Doğa Yürüyüşü - Mangal (22 Şubat 2009) guzel fotolar.. fotoroman gibi olmuş :) niye araçların geç geldigini , yolda olanları görünce anladık :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri