Arama sonuçlarınız

1. R

KNIGHT-XV çok güzel bir araç !!

discovery kanalını izlerken bir araç tanıttılar ve mükemmeldi KNIGHT-XV sizlerle paylaşmak istedim...

2. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke arkadaşında dediği gibi türkiyeye kargosu yok ve 4 jant lastik zaten olsada kargosu kendi fiyatına yakın olacaktır ve gümrüğü zahmetli iş hiç uğraşmayın bence tek bulabilirseniz ve kargosuda uygun olursa 75 euroyuda geçmezse bence öyle düşünün jant işini dediğim gibi bende...
  3. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke yani aslında her arabanın her parçası uyar diye bir durum sözkonusu değil bazı parçalar birbirinin aynı olabiliyor bunuda biraz araştırmak lazım parça numaralarından bakabilirsiniz yurtdışındaki sitelerden,örneğin herhangi bir yedek parçayı yazın özelliklerinde başka hangi...

4. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke aynı durumu bende yaşamaktayım şu anda elimde 4 adet laredo jantım var asfalt lastikleri için kullanacağım ama 1 tanesi kırıldı TR de bulmanın imkanı yok çok şanslı olmak gerekir bende ebayden almaya karar verdim bir kaç tane buldum fiyatlarıda iyiydi ama kargosu biraz...
  5. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke evet renault motor olduğu için şanslıyız sanırım motor parçaları ucuz birde bazen jeep yedek parçalarını başka marka modelde ucuza bulma şansınız olabiliyor fakat her parça değil tabiiki örneğin;arkadaşımın 1993 cherokee zj si için debriyaj üst merkezi arıyorduk birçok...

6. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke daha önce v6 ve v8 araçlar kullandığımdan dolayı onlarla kıyasladığımda tabiki gücü yeterli değil ama arabadan ne istediğinize bağlı aslında birazda.Eğer otobanda 200 km yapmayı düşünüyorsanız tabiki motor gücü yetersiz.Ama ben bu aracı 2. aracım olarak...

7. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke benim aracım 1989 model 2.1 td xj bu aracın ağırlı 1490 kg bildiğim kadarıyla teknik verilerine baktığımda da bilgilerimi doğruladı buyrun inceleyiniz... http://www.auto-data.net/fr/?f=showCar&car_id=1131
  8. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke .........
  9. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke bu arada bir tecrübemi sizinle paylaşayım ;daha önceki aracımı aldığımda lastikleri kötü ve dişleri bitmiş durumdaydı,hemen cooper sipariş verdim ve onlar gelene kadar aracıma emaneten wrangler mt taktım.Çamurda beni bırakmadı ama asfalt ve özellikle ıslak zemin kullanımı...

10. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke merhaba benim 2.1 dizel cherokeemde cooper st takılı ve aracımın kar performansı mükemmel daha önceki aracım 2000 kg a yakındı ve aynı marka model lastik vardı üzerinde onla kıyasladığımda da çok memnunum bu kış şehiriçi kullanımda aracımı daha hiç 4x4 'e alma ihtiyacı bile...

11. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke ben orjinal jantları ile 30x9,5x15 cooper st taktım tam turlarda rot başlarına sürtme yaşadım jantlarımı değiştirdim ve 0 ofset jant taktım sorun halloldu.Araçta yükseltme yok eğer resimlerini çekebilirsem eklerim bakarsınız nasıl durduğuna...
  12. R

2.1 TD choreke

Ynt: 2.1 TD choreke selamlar bendede 89 modeli var aracın devamlı istanbul trafiğinde kullanmaktayım aracımı.memnunum aracımdan,eğer aklınıza takılan birşey olursa tecrübelerim dahilinde fikir vermeye çalışırım...güle güle kullanınız...

13. R

Grand cherokee yardım lazım...

Ynt: Grand cherokee yardım lazım... laredo jantı olarak ulaşabildim sonuçlara...
  14. R

zj jantım parçalandı yardım....

selamlar jantım parçalandı ve 1 adet grand cherokee jantı bulmam lazım jantın resmi aşağıda fotoğrafta vardır.Elinde olan varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim... 05369920395
  15. R

grand cherokee jantım parçalandı yardım lütfen...

selamlar jantım parçalandı ve 1 adet grand cherokee jantı bulmam lazım jantın resmi aşağıda fotoğrafta vardır.Elinde olan varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim... 05369920395

16. R

Grand cherokee yardım lazım...

17. R

Cherokee Xj 31 lastik takmak istiyorum...

selamlar aracıma 31 lastik takmak istiyorum fakat 2" yükseltme yeteli olurmu ? eğer olmaz ise 2" yükseltme ile en büyük kaç lastik takabilirim ? bu konuda tecrübeli arkadaşları fikir verirse çok sevinirim...
  18. R

Alınık Cherokee Jant

selamlar bu jantın aynısından 1 adet lazım ama bulamadım elinde bu jantdan olan yada beni yönlendirecek olan varsa çok sevinirim...

19. R

jant için yardım ltf

Ynt: jant için yardım ltf 1001 bijon jant diye aratırsanız kenan çarpışantürk jant atölyesinden temin edebilirsiniz...
  20. R

Satılık 4 Adet Cooper ST 31x10,5x15

Ynt: Satılık 4 Adet Cooper ST 31x10,5x15 lastikleri sattım arkadaşlar....

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri